IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Na novom ZSE monitoru, IGH promet ide unazad…..[smiley8][smiley8][smiley8]
Koji šlamperaj.

možda ona prodaja po 11,216 i ne važi pa je ponište [smiley2]

Traideri spuštaju cijenu, ali mi se najviše sviđa što fondovi brane cijenu.
Promet je 1350 dionica, a to nije malo.
Više volim polagani rast nego blokade.[smiley11]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Slažem se polagani rast je uvijek bolji od velikog pada ( koji još uvijek …se lako može desiti ).
Ovo nije zlobno ali bi se moralo ukalkulirati da je moguće ….

Ovaj veliki iskrcajni nalog u 15:16:09 je navodno posljedica pogrešnog unošenja tickera od strane brokera (ne znam o kojoj se kući radi). Uglavnom, moj me broker zvao tražeći suglasnost za poništenje moje transakcije (pokupilo me na 11.500), koju nisam dao. Maime, malo mi je presumnjivo da se radi o pogrešci… [smiley2]


Ovaj veliki iskrcajni nalog u 15:16:09 je navodno posljedica pogrešnog unošenja tickera od strane brokera (ne znam o kojoj se kući radi). Uglavnom, moj me broker zvao tražeći suglasnost za poništenje moje transakcije (pokupilo me na 11.500), koju nisam dao. Maime, malo mi je presumnjivo da se radi o pogrešci… [smiley2]

Kakve su to gluposti. Što je riječ o nekim novim metodama navlačenja?


Kakve su to gluposti. Što je riječ o nekim novim metodama navlačenja?

Kakvo navlačenje? Misliš li na izvlačenje?

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

nek se i sutra zabune opet čekamo[smiley2]


Što je riječ o nekim novim metodama navlačenja?

Itekako, IGH se trenutno jako navlači, iz razloga što se očekuje da SDP formira vlast.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Sve je riješeno HDZ se dogovorio sa HSS-HSLS-om , ja sam danas fino skupio sve ispod 11,5[smiley2]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Inače ako još ima netko da mi proda ispod 11,5 spremno sutra čekam heh[smiley2]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Widra:

Što je riječ o nekim novim metodama navlačenja?

Itekako, IGH se trenutno jako navlači, iz razloga što se očekuje da SDP formira vlast.

Tko zna možda za 4 godine. Ovaj put su izgubili. Drugi put vam želim više sreće. Ostaje vam za utjehu kupiti nešto dionica IGH.

Uskoro svježe vijesti Rusija,Bliski istok,Azija….[smiley2]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

New Report

Close