IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ma vijesti sa indexa nemoj niti citati to sve pisu ‘babe s placa’ hehe….nego dajte recite kada ce IGH se maknut iz blokade? [smiley2]

Čini mi se oko podneva..evo ti transakcije…..nemoj se uplašiti…[smiley1]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Na ATM se ne vidi blokada kao na Mostichu, a na ZSE na novosti isto nema obavijesti o blokadi. Ima samo najviša i najniža cijena dionice, pa gdje onda mogu vidjeti tu informaciju osim foruma.


Na ATM se ne vidi blokada kao na Mostichu, a na ZSE na novosti isto nema obavijesti o blokadi. Ima samo najviša i najniža cijena dionice, pa gdje onda mogu vidjeti tu informaciju osim foruma.

Vaš link

[b]William A. Ward:[/b] Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.


Na ATM se ne vidi blokada kao na Mostichu, a na ZSE na novosti isto nema obavijesti o blokadi. Ima samo najviša i najniža cijena dionice, pa gdje onda mogu vidjeti tu informaciju osim foruma.

Ma i ja sam vidio, opći šlamperaj na ZSE. Ali IDEMO DALJE!!!![smiley11]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Danas očekujem stabilizaciju na 12500 a sutra opet up!

K/P

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

iz blokade u blokadu

Nekužim zašto je opet u blokadi, nakon prodane jedne dionice?

14.04.2008.

Pa koja to buda*a tako bestijalno izlazi van?[smiley6]

Pa zar im nije bolje pustit da cijena ode na 13.000 kunića. [smiley8]

Svašta!

La vita e bella!

Broj 3. prodaje….

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Davids jesi ulovio koju?

14.04.2008.

New Report

Close