IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Šta sam vam rekao…BLOKADA[smiley11][smiley11][smiley11][smiley11]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Hvala HDZ-u na pobjedi, prekrasno je jutros gledati cijene IGH na gledalici. Pozdrav!

[b]William A. Ward:[/b] Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.

blokadica u 10.05h[smiley10]

Evo malo pasite oči.

[b]William A. Ward:[/b] Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.

IDEMO DALJE!!! BRAVO!!

Život je naš onakav kakvim ga oblikuju naše misli. Marko Aurelije

Ako se po jutru dan poznaje…[smiley2]

Neću reći šta će biti kad počnu ulaziti oni koji su izašli, a pogotovo fondovi.[smiley1]
Ovaj scenario mi se sviđa……

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Jedino ne mogu prezaliti što nas je glasnogovornik napustio[smiley3]…ili mozda nije?


Neću reći šta će biti kad počnu ulaziti oni koji su izašli, a pogotovo fondovi.[smiley1]
Ovaj scenario mi se sviđa……

Pa samo kad glasnogovornik opet odluči ući morat će napucat bar još 15-20% [smiley1]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

HDZ:SDP – 61:56

Vaš link

[b]William A. Ward:[/b] Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.

Pa samo kad glasnogovornik opet odluči ući morat će napucat bar još 15-20% [smiley1]

Ja sam bio na pragu čira, ali eto isplatilo se.[smiley11]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

svemu što je umjetno dođe kraj,u svom zadnjem postu uoči izbora rekao sam da vjerujem u rast dionice.Danas mogu dodati da će taj rast biti obilježen akceleracijom 3g(dovoljno za polijetanje).IGH-ovci samo naprijed!!!!!!!!!

New Report

Close