IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kako stoji K/p trenutno ? hvala

Vladek,ja i ekipa čekamo na 8000
bogme bumo se načekali[smiley15]

Usao u IGH, pa tko ziv, tko mrtav[smiley2]
Pozdrav svima i drzmo se skupa, jer zajedno smo jaci[smiley1]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

🙂
I ja malo kupio, ok je to cijena pa da ga ….

i nema u mene drhtavih rucica, samo gledam fundamente.

sto se izbora tice gledajmo to logicno, pobjedi li sdp, past ce malo a pobjedi li hdz porast ce puno. dakle zdravorazumski rizik ako takav uopce postoji.
a cak i u slucaju da pobjede zlikavci,opet ce se vratiti na prave vrijednosti kad tad jer je zarada u zadnja dva Q podbacila i tek se ocekuju pravi soldi.

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje


Usao u IGH, pa tko ziv, tko mrtav[smiley2]

Vratio se i ja jednim dijelom, (još imam dva naloga pa možda uleti još malo)
Nemože nam niko ništa – jači smo i od sudbine !!! [smiley2]

Kolega Davids ?
Čekamo vas [smiley1]


Grangers: ” drhtava_r.: ” Usao u IGH, pa tko ziv, tko mrtav[smiley2] ” Vratio se i ja jednim dijelom, (još imam dva naloga pa možda uleti još malo) Nemože nam niko ništa – jači smo i od sudbine !!! [smiley2] Kolega Davids ? Čekamo vas [smiley1] ” Kolega Davids kalkulira.[smiley1]

Nisam ulazio na kraju čekam pon,ili se bacam na glavu unutra ili lovim na nisko…[smiley2]
kalkulacija nema, jedino kladionica sa visokim koeficijentom.

Glasnogovornik IGH na neodređeno

[center][color=blue]Počela gradnja Centra Gradski podrum [/color]

Na mjestu Gradskog podruma u blizini Trga bana Jelačića započela je gradnja luskuznog poslovno-stambenog objekta Centar Gradski podrum (poznatiji i kao Ban centar). Investitor projekta vrijednog između 80 i 100 milijuna eura, u kojem bi četvorni metar stana mogao stajati i više od 7000 eura je tvrtka Centar – Gradski podrum, koju su zajednički osnovali IGH, Kostruktor i Zagrebačka banka. Objekt s podzemnom garažom za 600 automobila gradit će se prema rješenju tima Otta Barića čiji je rad pobijedio na natječaju početkom ove godine. Centar Gradski podrum imat će ukupnu bruto razvijenu površiu 32 tisuća četvornih metara na šest nadzemnih i pet podzemnih etaža.[/center]

[center][color=blue]IGH[/color]

15.11. u Tirani je potpisan ugovor između IGH d.d. i albanskog Genaral Roads Directorata za usluge nadzora nad izgradnjom autoceste Rreshen-Kalimash u Albaniji, dužina 57 km. Ispred IGH d.d. ugovor je potpisao direktor, prof.dr.sc. Jure Radić dok je s albanske strane, ispred albanskog Ministarstva javnih radova, prometa i telekomunikacija, ugovor potpisala gospođa Lejla Saraçi, generalna direktorica investitora, General Roads Directorata.[/center]

Hvala Matrix90.

[color=red][i]Joy of life[/i][/color] [color=white] - Richard Thaler - "Mad Money" - HT, DDJH, IGH, DLKV, BLJE, MLNR... [/color]

Nagrada za životno djelo ove godine pripala je dr. sc. Petru Đukanu, predsjedniku NO Instituta građevinarstva Hrvatske.
IGH pod njegovim vodstvom danas je jedna od vodećih znanstvenostručnih ustanova koja, zahvaljujući golemom iskustvu i zavidnim kapacitetima, uspješno obavlja znanstvene i stručne zadatke.
To je vidljivo i po svim financijskim i drugim parametrima uspješnog rasta tvrtke.”[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

I unatoc svemu tome prevladavaju pesimisti 🙂
Mislim da ce Davids zakasniti s ukrcajem s toliko oklijevanja… Nisam se ni ja puno ukrcavao, ali tek toliko da ne razbijam kasnije glavu zasto nisam dok je bila prilika.

Nikad nisam bio bezbrizniji. Ako padne, opet ok, pun sam casha i cekam dno dna samo to ce se desiti jedino bude li cijelo trziste islo dolje.

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje

igh jučer rekorder po prometu…kakav god scenarij pretpostavljam da nebi smio ispod linije obrane (10000k)

živjeli!!!

Kolega davids znači li ponovni ne ulazak u IGH sumnju u rezultate nedjeljnje tekme?[smiley4]

New Report

Close