IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas sam i ja postao dioničar IGH i to po cijeni o kojoj sam mogao samo sanjati do prije mjesec dana. Ne mogu shvatiti ovoliki pritisak na prodaju zbog izjava predsjednika, isprva me zabrinulo, međutim mislim da takve tvrdnje više nitko ne treba shvaćati ozbiljno, obično laprdanje.
Možda >IGH malo i može pasti ali čini mi se da je ovo stvarno dno dna što se cijene tiče, i da je ovo izvrsna prilika za ući unutra (zahvaljujući političarima eto i nešto dobro), par stotina kuna gore dolje nije bitno.
Što mislite o tome i kakve cijene očekujete kroz 6 mjeseci?
Bez obzira tko pobijedi na izborima, mislim da bi se već mjesec dana nakon izbora utjecaj politike na burzu trebao drastično smanjiti

Ja nigdje više ne mrdam. ČEKAM 4Q i živo mi se ……
Ovo je dno dna i nema beda.[smiley11]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Kolega nema beda ,od ponedjeljka opet će se pričati o TA ,P/e i naravno stvarnom potencijalu firme.


Kolega nema beda ,od ponedjeljka opet će se pričati o TA ,P/e i naravno stvarnom potencijalu firme.

Kad smo već na TA…evo male analize….

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Zadnjih mjesec dana…

Ej, pa nisi ti kupovao luzere. U tom letu so to veliki pobjednici. Neka Strawinsky stavi tabelo, koliko su te dionice poskupile od početka godine![smiley1]

dobar dan svima…zanima me dali netko zna kakve su provizije trgovine preko hite (internet trgovanje) i kakva su iskustva sa njima…

živjeli!!!


dobar dan svima…zanima me dali netko zna kakve su provizije trgovine preko hite (internet trgovanje) i kakva su iskustva sa njima…

kolega ipak ovo nije tema za to pitanje. Ako te zanima njihova provizija otiđi na njihov web pa provjeri ili ih nazovi. A što se tiče iskustava mislim da takve teme već postoje pa pročačkaj tamo. [smiley11]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

mislim da će ovo danas ići još dolje a oko srijede se početi vraćati u stare okvire ali vrlo polako, netko mi šapnuo![smiley2]

dan je pametniji od noći

Evo pravi majstori znaju šta je dobro jel tako kolega. Budemo vidjeli za par mjeseci, ako ne i prije.
I molio bih da se ostavi mjesta na kupnji za kolegu Davidsa, i da se stavljaju nalozi na kupnji , a ne da se udara po asku. Hvala.[smiley1]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

U ovoj godini do sada protrgovano 61624 kom dionica nešto manje od polovine ukupnog broja dionica.Promet ostvaren trgovinom iznosi 618004617,39kn.Mislim da se iz ovoga može sa sigurnošću zaključiti da je ova dionica na stabilnim nogama.,i zato više vjeruje u njezin daljni rast nego mogući pad.Nakon 4Q bit ćemo svi pametniji a dotle svak po svom!!!

Kako stoji K/p trenutno ?
hvala

Necu politiku u svoju butigu .

New Report

Close