IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Daj bože da HDZ dobije ukrcat ću se ja i ako crveni dođu no ne bi bilo dobro za market,neizvjesnost ponovo kapital bi bježao,a kako bi mi ovdje prošli bolje da ne mislim…znam da bi most skinuli odmah itd.

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Pa neka i padne niže ima tko će dokupiti,zato se ne bojte nećete ostati bez novaca .Za IGH ćete u svakom slučaju nešto dobiti.
Pa i 8000 nije malo ako ste kupili na 3000.Problem je jedino onima koji su kupovali na 16.600 ,ali tko im je kriv što su pogrešno procjenili.
Neka oni niti ne prodaju doći će to opet na 16 samo će se malo morati strpiti.

Ma neće nitko most skinuti, evo čak i Lokin kaže da je most apsolutno nužan. Meni je jedino teško što nemam s čim nadokupiti trenutno

Hell is Empty and all the Devils are Here

evo moga misljenja…..mislim da su svi popusili u utorak…..,mislim na one koji nisu kupovali….svi smo cekali petak a fondovi i veliki igraci su petak pretvorili u utorak tako da mislim da nema vise padanja…..ko je kupio jeftino kupio je ko nije ni nece…..preveslali su nas…..i da dodje sdp na vlast nema vise padanja jer ni jedan porez nije ni nece uciniti da ljudi onako jeftino vise prodaju….bolje da ljudi nisu jeftino prodavali vise bi im se isplatilo da su platili porez nego sto su prodavali na 9500…..presli smo zedni preko vode….zao mi je sto nisam kupovao po onoj bagateli a bio sam sav u kesu….i jos sam samo sad necu prije ponedjeljka mada mislim da nema vise pada….+ – 2-3posto…..ebiga tako rade veliki igraci…….samo mi cekajmo petak….prosla baba s kolacima[smiley16]

CROBEX opet u minusu.[smiley5]…Bio na početku

K/P.. 3oo/781

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

K/P………

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Na kupnji se pojavila obrana 50 kom na 11.650. Po zamahu prodavača, čini mi se da ispod ne idemo.
Prodaja se papa.[smiley11]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Ne bi se Sanader tako buso u prsa i letio pred rudo da nema asa u rukavu.
Vaš link

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Koji juriš na prodaju………..

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Čini mi se da Davids udara po asku, biće da je shvatio da će sutra možda biti kasno za kupnju kako je najavljivao!

14.04.2008.

Izgleda da smo se cijepili protiv virusa našeg vrlog PREDSJEDNIKA STIPE !

Ode opet Crobex u plus, opet odbijanac. 0.19%
A ljudi ne znaju da li bi kupili ili prodali. Budemo vidjeli u ponedjeljak kako će biti kad se počne udarati po asku, bez obzira tko pobijedi, kažem vam. Čitav Crobex će od ponedjeljka skočiti gore.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

New Report

Close