IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Top 10 na danasnji dan. Promjene od jucer su: 3. PBZ D.D. 5.198 -73 kom. 5. ĐUKAN PETAR 3.963 -50 kom. Nije valjda da je i Djukan drhtvih rucica. Sutra cemo vidjet na top 10 koja nas je konjica branila.

To je stanje od petka,sutra je pon na redu, mislim da je broj 3. prodavao polako jučer i danas još 150kom

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Top 10 na danasnji dan. Promjene od jucer su: 3. PBZ D.D. 5.198 -73 kom. 5. ĐUKAN PETAR 3.963 -50 kom. Nije valjda da je i Djukan drhtvih rucica.

e ako i Djukan prodaje onda nam se nepise dobro ali ostajem do kraja iako slutim da ide dolje ispod 10k,
ali treba spremiti novce za tu situacijuali vise nemam a i jezim se bilo koje transakcije jer nista vise nije sigurno

Sanjao sam da poklopim jedno 200kom po 8-9 neću imati ništa protiv da mi ih Đukan proda[smiley2]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Sanjao sam da poklopim jedno 200kom po 8-9 neću imati ništa protiv da mi ih Đukan proda[smiley2]

Možda vam se i ta želja nažalost ostvari, kolega[smiley5]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Mislim da će biti poučno sutra i prekosutra, ali za nas ( i mene ) bolno i jako bolno … zavisi ko gdje ušao…

davids:
” Sanjao sam da poklopim jedno 200kom po 8-9 neću imati ništa protiv da mi ih Đukan proda

Ako imaš slobodnih par milijuna kuna za kupiti IGH onda ti davids nije nadimak već prezime:-)


davids: ” Sanjao sam da poklopim jedno 200kom po 8-9 neću imati ništa protiv da mi ih Đukan proda Ako imaš slobodnih par milijuna kuna za kupiti IGH onda ti davids nije nadimak već prezime:-)

šalio sam se
[smiley2]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


davids:
” Sanjao sam da poklopim jedno 200kom po 8-9 neću imati ništa protiv da mi ih Đukan proda

Ako imaš slobodnih par milijuna kuna za kupiti IGH onda ti davids nije nadimak već prezime:-)

Kolega, riječ je o poznatom drukeru. Vidjeti ćete, uskoro će biti samo tema UP UP UP

Hell is Empty and all the Devils are Here

Ford:

Kolega, riječ je o poznatom drukeru. Vidjeti ćete, uskoro će biti samo tema UP UP UP

Mislio si na sebe, ili?
Čovjek samo kaže, da je nesigurno ulagati u IGH zbog izbora, a ti odma druker.
Kolega je dobro informirani glasnogovornik, za razliku od tebe.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Vijesti nove tv HDZ 4% više od SDP-a po zadnjem istraživanju
samo vi čekajte na 8000


Vijesti nove tv HDZ 4% više od SDP-a po zadnjem istraživanju
samo vi čekajte na 8000

To je neslužbeno, kolega.[smiley16]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Vijesti nove tv HDZ 4% više od SDP-a po zadnjem istraživanju samo vi čekajte na 8000

U novom Globusu također.

New Report

Close