IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Molim.
Ja sam ušao u ovu dionicu dosta visoko i ovih dana razmišljam o dokupu jer duboko vjerujem u ovu dionicu bez obzira na rezultat izbora.
No unatoč svim ovim zbivanjima u zadnjih mj. dana neznam zašto toliko nervoze i prkosa zar nemamo svi ovdje zajednički cilj!?
Zar je nužno da bi svanulo nekome mora smrknuti!?

Život je naš onakav kakvim ga oblikuju naše misli. Marko Aurelije

Evo K/P…..crobex pada od današnjeg maximuma. Opet odbijanac.[smiley8]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

dobar dan nov sam na forumu do sada sam samo čitao vaše komentare…neki su pomogli a neki i odmogli ali uglavnom dobar je i može pomoći!

živjeli!!!

Vjeran Igh-u,ništa prodavao dapače jučer kupio.Bez obzira koja će opcija pobijediti Igh-a ide dalje!!!!!

12K prošlo

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

IGH na 12.000kn…Kupnja raste 520 kom…..

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Koliko će još izdražati, pitanje je, još malo…a onda…vraćam se ZG tebi…..tebi na obale Save…

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

kakva su vam iskustva sa podravskom bankom jučer sam htio obaviti kupnju cijeli dan zauzeto ne kužim zašto ne zaposle još brokera ako imaju takvu gužvu

živjeli!!!

ide to na 13K

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


kakva su vam iskustva sa podravskom bankom jučer sam htio obaviti kupnju cijeli dan zauzeto ne kužim zašto ne zaposle još brokera ako imaju takvu gužvu

Kolega, promjenite brokera, ako nemate margin u podravskoj. I najbolje brokerske kuće imaju danas poteškoće sa nalozima, tako da onda podravska šteka samo tako.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


ide to na 13K

Kako jaaak post… dugo vec nisam vidil… juhuuuuu, tipa ide to gore, ide to dole… ide to na x ide to na y

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8


kakva su vam iskustva sa podravskom bankom jučer sam htio obaviti kupnju cijeli dan zauzeto ne kužim zašto ne zaposle još brokera ako imaju takvu gužvu

Pošalji im nalog mailom.
Provjereno.[smiley2]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

New Report

Close