IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

istina….nije bilo fer iznositi lazi o 3.kvartalu…..hrpa ih je usla na temelju te info na visokim razinama[smiley15]

Ne samo da neće odgovarat,već nastavlja po svome(vidi naslov u Poslovnom danas)!
To je valjda jedini predsjednik na svijetu koji konstantno pljuje po državi koju vodi….kakav lik!

Mesić bez kičme je neumoran !!! Ko pravi penzić.
Ne znam kakvi su interesi u igri , ali velika je para u pitanju.
Zbog izvještaja je kupovalo možda 10% ljudi, i s tim da je izvještaj došao u krivo vrijeme, za vrijeme korekcije, s tim da je dobit u izvještaju bila 50% veća nego prošle godine.
Kupovali su IGH friški dioničari koji su neinformirani, i onda su izlazili ovako u panici.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Ne samo da neće odgovarat,već nastavlja po svome(vidi naslov u Poslovnom danas)!
To je valjda jedini predsjednik na svijetu koji konstantno pljuje po državi koju vodi….kakav lik!

nevjerovatan lik, al to je stara vijest niš novo.mene zanima kaj bu danas. da li je ono jučer bilo umjetno ili i danas idemo dole

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Odemo opet dolje,ne vidi se kraj ove noćne more Mesića.Dok nas ne uništi neće stati.
Djeluju koordinirano,on Jurčić i Milanović i slatko se smiju(to je njima smiješno).
Gledam ankete i čudim se otkud im tolika podrška,nalazim odgovor -naš hrvatski jal(ako ja nemam ne moraš ni ti,ako ti imaš a ja nemam daobog da ti sve propalo)Balkan…balkan.

Evo nam blokade sa prvom transakcijom. [smiley1]

zašto je danas blokada na IGH ?


zašto je danas blokada na IGH ?

Zato jer je prva transakcija bila 10% veća od jučerašnje prosječne.

Pozrav dragi IGH-ovci!
Ja nov na forumu (do sad samo čitač) želio bih uputiti notu potpore u ovim teškim trenucima za sve nas.
No, da li se mukama nadzire kraj?!

Život je naš onakav kakvim ga oblikuju naše misli. Marko Aurelije


Pozrav dragi IGH-ovci! Ja nov na forumu (do sad samo čitač) želio bih uputiti notu potpore u ovim teškim trenucima za sve nas. No, da li se mukama nadzire kraj?!

Dobrodošao!
Po trenutnoj tišini na ovom forumu možeš vidjeti da je većina aktivnih na IGH-ovaca u cashu i da sada drukaju za pad cijene. [smiley2]


Pozrav dragi IGH-ovci! Ja nov na forumu (do sad samo čitač) želio bih uputiti notu potpore u ovim teškim trenucima za sve nas. No, da li se mukama nadzire kraj?!

nadzire se kraj, al ako “crveni kmeri” pobjede u nedelju, spremi jos cash-a za dokup[smiley7][smiley7][smiley7]

Moderatora treba zabranit!!!


Pozrav dragi IGH-ovci!
Ja nov na forumu (do sad samo čitač) želio bih uputiti notu potpore u ovim teškim trenucima za sve nas.
No, da li se mukama nadzire kraj?!

Dobrodošao i hvala na potpori jer će nam trebati, vjerujem i poslije izbora.
Naime, ljudi se u poznim godinama doslovno fokusiraju na ‘nešto’ ili na ‘nekoga’, a onda sve drugo potisnu ili zaborave, a onda ga tupe, tupe…
Nama preostaje strpljenje i vjerovanje u one drevne izreke jednog mudraca: Sve što možete učiniti protiv mene (nas) – učinite. Nedajte nam ni trenutka predaha!

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

New Report

Close