IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo maknuli su fondovi ovih 50 kom na 11k kuna na kupnji.
Ko da hoće sutra opet pogurati dolje. Budemo vidjeli. Ispod 10k kuna znači ne idemo.[smiley11]
K/P..552/827.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

ne izazivaj vraga, ja taman poceo nadokupljivati iznad 11 🙂

dugorocno to je dobar ulaz a kratkorocno cemo vidjeti sto mr.market ima reci o tome.
znakovito je da kad raste,raste na ogromnim prometima a kad pada onda i nema nekog otpora. znaci da veliki i kupuju.

davids, ti jos cekas biche?

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje

Nisam pametan( a tko je),pogađa nas ova neizvjesnost oko izbora i rezultati istih…[smiley10]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Nisam pametan( a tko je),pogađa nas ova neizvjesnost oko izbora i rezultati istih…[smiley10]

Pa niste se valjda živcirali radi ovoga? Što je to za pravog investitora, lagani prdac

Hell is Empty and all the Devils are Here


Vijesti Čovjeka bez kičme….
Vaš link

Molim kolegu da ne zagađuje forum…[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Pa niste se valjda živcirali radi ovoga? Što je to za pravog investitora, lagani prdac


I to k tome “tihomir”, “zvonimira” još nisu imali prilike upoznati….[smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Ovako : moskva+hdz 20k ,ja to vidim tako SDP 9-10k i lagani up prema 13-15k no trebati će nam dobar FI a to je 2.-3.mjesec 08. mjesec tako nekako…

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Pa niste se valjda živcirali radi ovoga? Što je to za pravog investitora, lagani prdac

evo 5 [smiley2]

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]


Ovako : moskva+hdz 20k ,ja to vidim tako SDP 9-10k i lagani up prema 13-15k no trebati će nam dobar FI a to je 2.-3.mjesec 08. mjesec tako nekako…

znači idemo na 20k po tebi….ja tvrdim 18 do kraja sljedećeg tjedna

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


Ovako : moskva+hdz 20k ,ja to vidim tako SDP 9-10k i lagani up prema 13-15k no trebati će nam dobar FI a to je 2.-3.mjesec 08. mjesec tako nekako…

Ja isto vidim do petka svađanje ovih koji guraju do 8k kuna i ovih koji guraju iznad toga.
Biti će svašta. Iznad petka scenario kolege davidsa. Pa tko hoće riskirati neka kupuje. Ne može fulati[smiley11]
Šanse su 50:50. Naravno, ako fondovi daju blagoslov.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Na koliko je blokada na gore?
Nema baš neke prodaje, to sve stignem poskidat ako je ovo dno.
Von Braune, koliko je sigurno ono s Bollingerom, da kada ga probije mora ić gore?

[smiley1]

Evo kolega se danas smijao kad sam mu spominjao Bollingera, ali na kraju naravno sam opet bio ja u pravu.
Probilo je Bollingera i odmah gore. Čudno ali istinito.[smiley1]
Po meni ćemo se valjati na dnu Bollingera do petka.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Malo će biti ruleta no ući ću na nisko u petak dijelom pa kladionica [smiley2]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

New Report

Close