IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Čestitam onima koji su držali i drže IGH – zaslužili ste, vraćam se i ja uskoro [smiley2]


*bingo*: ” Ovo više neće dolje, podrška stiže, [smiley2] ” Zamisli one koji su prodavali ispod 10.000kn. Mislim da je val paničara prošao, sa današnjim danom. Ne vjerujem da paničari mogu ponovo razbiti ovaj zid na kupnji. Kod IGH su se nakrcale veliki paketi na kupnji i vjerujem da ovim tempom možemo do 12k kuna do izbora.

Katastrofa mislim da se sada jako kajaju, a prema sadašnjem stanju izgleda da postaje svima očito da HDZ dobiva izbore [smiley2]

14.04.2008.

Najbolje je što smo danas već imali blokadu, pa možemo rasti bez granice. [smiley1] [smiley1] [smiley1]

P.S. Priznajem da je to malo preoptimistično, ali nakon onih silnih padova, lijepo je vidjeti zelenilo.

Fondovi udaraju po asku, i čiste put. NE više PRODAVATI ljudi.!!!
170 milijuna prometa !!!!!!!!!

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Katastrofa mislim da se sada jako kajaju, a prema sadašnjem stanju izgleda da postaje svima očito da HDZ dobiva izbore [smiley2]


Zar je ikada bilo sumnje….treba birati najmanje lošu soluciju, kad dobre nema…[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Fondovi udaraju po asku, i čiste put. NE više PRODAVATI ljudi.!!!
170 milijuna prometa !!!!!!!!!

može neko suvislo objašnjenje današnjih događanja,najprije niz dionica suspend,sada oko 5 i više% up????
[smiley10]


prometa !!!!!!!!! može neko suvislo objašnjenje današnjih događanja,najprije niz dionica suspend,sada oko 5 i više% up???? [smiley10]

Jedan novinar sa Business.hr bi rekao: “Stvoren je konsenzus da su cijene dostigle minimum.” [smiley1]

Vijesti Čovjeka bez kičme….
Vaš link

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU



Fondovi udaraju po asku, i čiste put. NE više PRODAVATI ljudi.!!!
170 milijuna prometa !!!!!!!!!

može neko suvislo objašnjenje današnjih događanja,najprije niz dionica suspend,sada oko 5 i više% up????
[smiley10]

mali biče , s obzirom na tvoje ime i avatar valjda bi ti to trebao znati [smiley2]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

opet smo krenuli dole. sve je meni tu umjetno….

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


Vijesti Čovjeka bez kičme….
Vaš link

Mesića treba hitno poslat u penziju ili za visokog predstavnika u BiH (što mu je želja)

KOji odbijanac, samo se bojim šta će sutra opet biti.[smiley8]

Koji MUK………..

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

New Report

Close