IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Probijena je donja vrijednost Bollingera. Vrlo skoro se vraćamo unutar granica.
Polako ljudi. Nema panike, kako neki pokazuju. Panika stvara gubitak novca, vrijeme liječi.
Graf…

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Idemo raspravu malo podignuti na viši nivo ,oni koji se ne mogu suzdržavati nek smanje doživljaje.Kolega dio rekli ste svoje i ok.Padamo i dobro,past ćemo još ali ćemo se vratiti da li u pon ili na proljeće nevažno…

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Ma kolega koji Bollinger … , objasnite to ovima koji prodaju HT i našim jadnim penzionerima koje su svi do sad zajeb…. kad i koliko su mogli , oni jedino znaju iz iskustva da je siguran samo novčić u rukici, a Bollinger-a nemogu jesti.
Druga je prića ono što bi Vama i meni odgovaralo pa analizama, ali pogledajte koliko je nepismenih Hrvata pa statistici , koliko ih ima fakultet, ma Bollinger je misaona imenica za 99,99999 Hrvata … pa se vi i ja oslonimo na njega…

Izaći će van zone i još potunuti malo, broj 3. još prodao 230kom

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Čini mi se po tonu pisanja da je kolega davids, bar nakratko izašao iz IGH. Varam li se?

[color=grey][i]Ne pozivam Vas ni na kupnju ni na prodaju - odluku biste trebali donijeti temeljem prospekta, a ja vam ga ne nudim. Iznosim samo neka svoja razmišljanja o vrijednosnim papirima koje pratim. [i][/color]

Slazem se sa Davidsom nesmije ispod 10000

SAM PROTIV SVIH

Zašto?


Ma kolega koji Bollinger … , objasnite to ovima koji prodaju HT i našim jadnim penzionerima koje su svi do sad zajeb…. kad i koliko su mogli , oni jedino znaju iz iskustva da je siguran samo novčić u rukici, a Bollinger-a nemogu jesti.
Druga je prića ono što bi Vama i meni odgovaralo pa analizama, ali pogledajte koliko je nepismenih Hrvata pa statistici , koliko ih ima fakultet, ma Bollinger je misaona imenica za 99,99999 Hrvata … pa se vi i ja oslonimo na njega…

Istina kolega, ali mora se taj pad, kad tad zaustaviti,jer onda nema smisla trgovati dionicama.
Danas bi moglo pasti na 50% ispod ATH.,kako neki kažu. Budemo vidjeli.
Graf…

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Čini mi se po tonu pisanja da je kolega davids, bar nakratko izašao iz IGH. Varam li se?

Neću lagati tako nekako…kupiti ću kad vidim da drhtave ručice prodaju …dobro je rekao plavi novi veliki posao s jedne strane mač sdp-a s druge strane ( kratkoročno mjesec dva nakon toga idemo jako nazad),ako naš Ivo dođe u nedjelju na vlast samo nebo je granica…je li tako Ivek…
[smiley2][smiley1][smiley1]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Neću lagati tako nekako…kupiti ću kad vidim da drhtave ručice prodaju …dobro je rekao plavi novi veliki posao s jedne strane mač sdp-a s druge strane ( kratkoročno mjesec dva nakon toga idemo jako nazad),ako naš Ivo dođe u nedjelju na vlast samo nebo je granica…je li tako Ivek…
[smiley2][smiley1][smiley1]

Kolega, baš dobro da ste rekli da ste shortali. Ovi koji nisu, znate li kad vide vas, šta će danas raditi???
[smiley1][smiley1][smiley1][smiley1]
Hvala na preporuci,Vjeki.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

K/P…

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

A da prestanete drukati za pad, glasnogovornici IGH? Pa tko normalan će ovo dati ispod cijene? Napravili bute više štete nego koristi, i ne znam kako i kad ćemo se onda oporaviti!

Kupnja
5 10.801,00
1 10.505,00
6 10.500,00
7 10.200,00
5 10.100,01

Prodaja
10.830,00 1
10.975,00 5
10.979,98 3
10.980,00 5
10.990,00 25

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

New Report

Close