IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja mislim da ispod 10500 nece jer previse je proslo na visim razinama ko sto kaze Davids,dosta je marginasa koji moraju nadoplatit ili prodat .Sutra se vraca dr IVO pa valjda ce se bar malo stabilizirat situacija [smiley8]

dionica je bila precjenjena.
pogodna za špekulante, dakako, ali je scenarij bio predvidiv: ljubo već mjesecima priča o porezu na kapitalnu dobit, a sdp također već mjesecima ne zaostaje u anketama o popularnosti za hdz-om…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


Steta da nije FI jaci pa da je trailing EPS bar 400-500kn jer bi P/E 20 tada bio neki otpor i najvecim panicarima da prodaju ali ovako bi moglo jos nize.

Kako je krenulo, po najcrnijem scenariju moglo bi i na 8k završit do petka, samo, nadajmo se da neće. Ja sam odlučio u debeli dokup 26.11. No ako padne ispod 10k idem i prije. Inače, ne dolazi u obzir, to su samo novci i ne vrijedi radi njih gubit živce…

Sretno sutra….

Bauštelac wrote on: [url="http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=689&pg=538"]http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=689&pg=538[/url] Obavezno pročitati! Moj doprinos.


dionica je bila precjenjena.
pogodna za špekulante, dakako, ali je scenarij bio predvidiv: ljubo već mjesecima priča o porezu na kapitalnu dobit, a sdp također već mjesecima ne zaostaje u anketama o popularnosti za hdz-om…

Bravo kolega na stručnom komentaru o precjenjenosti.
Baš mi je falilo malo takvih riječi u ovom trenutku.[smiley5]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


vlad1111: ” dionica je bila precjenjena. pogodna za špekulante, dakako, ali je scenarij bio predvidiv: ljubo već mjesecima priča o porezu na kapitalnu dobit, a sdp također već mjesecima ne zaostaje u anketama o popularnosti za hdz-om… ” Bravo kolega na stručnom komentaru o precjenjenosti. Baš mi je falilo malo takvih riječi u ovom trenutku.[smiley5]

pisao sam već o precjenjenosti građevinaca. a i o tome da je igh “politička” dionica. pa su me neki napadali. a ja pokušao kazati samo mho.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Evo malo dobrih vijesti:
Vaš link

[b]William A. Ward:[/b] Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.


Kako je krenulo, po najcrnijem scenariju moglo bi i na 8k završit do petka, samo, nadajmo se da neće. Ja sam odlučio u debeli dokup 26.11. No ako padne ispod 10k idem i prije. Inače, ne dolazi u obzir, to su samo novci i ne vrijedi radi njih gubit živce…

Sretno sutra….

[smiley1] jel netko bacio oko na belex… [smiley2] u susjedstvu još uvijek pada, a neke su dionice pale napola…

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

Samo da TP iz bussines .hr ne napiše nešto pametno kao s ostalim dionicama … onda tek odosmo na 5k…
nema šta čovjek zna ( ?) čak i Hanfa zna za njega …. mislim da bi se i ostali trebali upoznati ( u 4 a poslije u najviše u 3 oka s dotićnim )


Kako je krenulo, po najcrnijem scenariju moglo bi i na 8k završit do petka, samo, nadajmo se da neće. Ja sam odlučio u debeli dokup 26.11. No ako padne ispod 10k idem i prije. Inače, ne dolazi u obzir, to su samo novci i ne vrijedi radi njih gubit živce…

Sretno sutra….

Ma da. Kako da ne, kolega.
1. Ako padne do 10.000 kuna, čekam da padne niže.
2. Ako padne ispod 10.000 kuna nadokupljujem
3. Ako padne do 8.000 kuna sigurno kupujem
4. Ako padne ispod 8.000 kuna, prodajem ženu i djecu u bijelo roblje, kupujem IGH i selim na Bahame.

Ovo pod 4. će se 100% desiti, znam, osjećam.
Koleća , hoćete li da vam ja odmah dam za 4.000kn pa da odete odma?[smiley1]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Kolega Vlad ne znam zašto sad pametujete s obzirom na situaciju koja nije realna niti dobra u najmanju ruku.
Realno idemo na 9k do petka , no što u pon? [smiley11]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Kolega Vlad ne znam zašto sad pametujete s obzirom na situaciju koja nije realna niti dobra u najmanju ruku.
Realno idemo na 9k do petka , no što u pon? [smiley11]

zašto bi išli na 9k? a i da idemo predlažem svima da uopće ne gledate burzu jer ćete se brinut bezveze. HDZ dobiva ovak ili onak i vjerujte isto je ući na 15k izać na 11k pa opet ući na 9k i ući na 15k i ostat, ako mislite biti u toj dionici, a ako ne zajeb je ovak ili onak za špekulante

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


Kolega Vlad ne znam zašto sad pametujete s obzirom na situaciju koja nije realna niti dobra u najmanju ruku.
Realno idemo na 9k do petka , no što u pon? [smiley11]

Ja nevjerujem u ovaj scenarij iako moram proznati da bi meni odgovaralo. Vrlo brzo netko će obraniti ovu prodaju …

na 4300 sve prodajem...

New Report

Close