IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mogli bi u blokadu izgleda…

Glasnogovornik IGH na neodređeno

K/P…mostich

Tjeraju fondovi u blokadu…

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Umjesto da daju podršku kao npr. na Ingri oni nas tjeraju u blokadu, katastrofa [smiley15]

14.04.2008.


Umjesto da daju podršku kao npr. na Ingri oni nas tjeraju u blokadu, katastrofa [smiley15]

A čime bi trebali dat podršku? Ljudi masovno izvlače lovu iz fondova, oni moraju prodavat pošto-poto samo da ih namire. Ne znam baš, nego šta kažete na ovo za Milanovića i njegovog starog – mislim da bi takva vijest bolje utjecala na tržište od 3 pelješka mosta.

[color=grey][i]Ne pozivam Vas ni na kupnju ni na prodaju - odluku biste trebali donijeti temeljem prospekta, a ja vam ga ne nudim. Iznosim samo neka svoja razmišljanja o vrijednosnim papirima koje pratim. [i][/color]


Umjesto da daju podršku kao npr. na Ingri oni nas tjeraju u blokadu, katastrofa [smiley15]

Obično se nakon blokade na neko vrijeme promijeni trend, pa možda to u ovom trenu i nije tako loše. [smiley2]

tomato1, 19.11.2007. u 13:32
A čime bi trebali dat podršku? Ljudi masovno izvlače lovu iz fondova, oni moraju prodavat pošto-poto samo da ih namire. Ne znam baš, nego šta kažete na ovo za Milanovića i njegovog starog – mislim da bi takva vijest bolje utjecala na tržište od 3 pelješka mosta.

daj link[smiley12]

*bingo*:

Umjesto da daju podršku kao npr. na Ingri oni nas tjeraju u blokadu, katastrofa [smiley15]

A čime bi trebali dat podršku? Ljudi masovno izvlače lovu iz fondova, oni moraju prodavat pošto-poto samo da ih namire. Ne znam baš, nego šta kažete na ovo za Milanovića i njegovog starog – mislim da bi takva vijest bolje utjecala na tržište od 3 pelješka mosta.

Vidi komentare na business.hr.[smiley1]
Svaka čast za članak i za gosp, Milanovića senior. Ovo se stvarno nisam nadao.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

*bingo*:

Umjesto da daju podršku kao npr. na Ingri oni nas tjeraju u blokadu, katastrofa [smiley15]

A čime bi trebali dat podršku? Ljudi masovno izvlače lovu iz fondova, oni moraju prodavat pošto-poto samo da ih namire. Ne znam baš, nego šta kažete na ovo za Milanovića i njegovog starog – mislim da bi takva vijest bolje utjecala na tržište od 3 pelješka mosta.

a šta se zbilo s milanovićem nisam baš pratio vijesti danas

Postanite Eu-robovi

K/P top 10

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


lanica, 19.11.2007. u 14:11
A čime bi trebali dat podršku? Ljudi masovno izvlače lovu iz fondova, oni moraju prodavat pošto-poto samo da ih namire. Ne znam baš, nego šta kažete na ovo za Milanovića i njegovog starog – mislim da bi takva vijest bolje utjecala na tržište od 3 pelješka mosta.

daj link[smiley12]
[/quote]
ajmo link

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


tomato1: ”
bauštelac, 19.11.2007. u 14:18
A čime bi trebali dat podršku? Ljudi masovno izvlače lovu iz fondova, oni moraju prodavat pošto-poto samo da ih namire. Ne znam baš, nego šta kažete na ovo za Milanovića i njegovog starog – mislim da bi takva vijest bolje utjecala na tržište od 3 pelješka mosta.” daj link[smiley12]
ajmo link
[/quote]

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=689&pg=538

[color=grey][i]Ne pozivam Vas ni na kupnju ni na prodaju - odluku biste trebali donijeti temeljem prospekta, a ja vam ga ne nudim. Iznosim samo neka svoja razmišljanja o vrijednosnim papirima koje pratim. [i][/color]

Mesić bi mogao pisati memoare, na temu, “Kako srušiti tržište kapitala”
Mogao bi Buffetui Grahamu držati instrukcije.
Trenutni cijenu spašavaju jedino oni koji kupuju.
K/P

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

New Report

Close