IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo više nema veze s ničim,ako svjesno lupaju gubitak na ATGR-u ne znam što više komentirati…[smiley3]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Koja je cijena do koje će ići i prodavati sumanuti dioničari???
Prijedlozi??

mislim da su predviđanja u ovakvoj situaciji bespotrebna i besmislena. Ali evo zanimljivosti radi možemo dati mišljenja pa vidjeti tko je bio najbliži – Mislim da nema nikakvog razloga ni logike da ode ispod 10 000 – 10 500.

Smatram da je sav rizik eventualne pobjede SDP-a ili nekakve koalicije uračunat u sadašnju cijenu, te da ulaz na ovim razinama garantira iznadprosječnu zaradu u iduća 2 mjeseca. [smiley11]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

ako je dobit igh u 2007. odnosu na 2006. narasla za cca 50%, onda bi cijena dionice trebala biti za cca 50% veća od one na kraju 2006., a to je sitnih 6.000 kunića…

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

mislim da su predviđanja u ovakvoj situaciji bespotrebna i besmislena. Ali evo zanimljivosti radi možemo dati mišljenja pa vidjeti tko je bio najbliži – Mislim da nema nikakvog razloga ni logike da ode ispod 10 000 – 10 500.

Smatram da je sav rizik eventualne pobjede SDP-a ili nekakve koalicije uračunat u sadašnju cijenu, te da ulaz na ovim razinama garantira iznadprosječnu zaradu u iduća 2 mjeseca. [smiley11]


Takav pad nemaju niti najgore firme na burzi…………

Ajde baš sad do 10k kuna ne vjerujem, jer mislim da će stati drhtavci, i mislim da će doći sebi.
Ipak dolaze novi poslovi. I to veliki, a da dionica padne 50% zbog izbora, to je besmisleno.

Vrijeme liječi ljudi moji…..

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Von Braun: ” Koja je cijena do koje će ići i prodavati sumanuti dioničari??? Prijedlozi?? ” mislim da su predviđanja u ovakvoj situaciji bespotrebna i besmislena. Ali evo zanimljivosti radi možemo dati mišljenja pa vidjeti tko je bio najbliži – Mislim da nema nikakvog razloga ni logike da ode ispod 10 000 – 10 500. Smatram da je sav rizik eventualne pobjede SDP-a ili nekakve koalicije uračunat u sadašnju cijenu, te da ulaz na ovim razinama garantira iznadprosječnu zaradu u iduća 2 mjeseca. [smiley11]

Kao da si mi uzeo riječ iz usta! [smiley11]

Sa 17.000 na 11.000 kunića.
Ja poćeo skupljati na 12.500.
Već tada sam si rekao – dobar ulaz, dobar ulaz.
Sada cvatem. [smiley2]
Kešovina se polako topi, ali raste IGH pozicija.

Joj kak bu to dobro!!!!

Ovo je dionica na kojou politika ima svoj utjecaj, ali na to gledam kao dodatnu prednost jer ovdje vlada opći strah od pobjede ovih što dižu palčeve.
A tamo gdje šiba strah, Posejdon stvara svoje carstvo! [smiley11]

La vita e bella!

gledao u čarobnu kuglu,

magla svuda magla oko nas…. itd
zasjat će i sunce
[smiley2]

Kolega Davids vidim da ste najjači ovdje, jel ima netko iz top 10 da se malo jače iskrcava ako pratite? Čim se skupi kupnja TAJ odmah poklopi

I Believe I Can Fly ...

Najnizi niz nizova je bio na oko 10.000 u proteklih cca sest mjeseci, mozda ce i sad.
A opet s obzirom na katastroficne padove ostalih likvidnih dionica, tko zna.

Ipak, jedno je ludilo u kojem se trenutno nalazimo, bilo pozitivno ili negativno a drugo su fundamenti ili kako bi VonBraun rekao “implikacije” 🙂

Moze svasta biti jos desetak dana ali bas da cemo ici na p/e 10, nekak sumnjam.

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje


Kolega Davids vidim da ste najjači ovdje, jel ima netko iz top 10 da se malo jače iskrcava ako pratite? Čim se skupi kupnja TAJ odmah poklopi

Lupa se po kupnji nisam više pametan,doći će sunce kao što je netko rekao.[smiley2]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

k/p…

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Pozdrav braći plave krvi,

Imam post koji će vas sigurno zanimat

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=689&pg=538

Molim moderatora da mi ne izbriše ovaj post. plz.

[color=grey][i]Ne pozivam Vas ni na kupnju ni na prodaju - odluku biste trebali donijeti temeljem prospekta, a ja vam ga ne nudim. Iznosim samo neka svoja razmišljanja o vrijednosnim papirima koje pratim. [i][/color]

57/1027[smiley3]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

New Report

Close