IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


[smiley7] Muka mi je………… ovo je stvarno igra živaca ali kako se kaže ” Samo budala odustaje pred ciljem ” [smiley1] Samo se meni trenutno taj cilj čini jako jako dalekim…… no bit će bolje

Mislim da je sada najpametnije ugasiti gledalicu i poslovni.hr, više ne pisati po forumu, ne bi štetilo ni pomoliti se Bogu te se početi baviti sa drugim poslovima a stanje portfelja provjeriti za cca. mjesec dana.

[b]William A. Ward:[/b] Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.

Ljudi dok prve ankete ne kažu “IDEMO DALJE” nećemo biti dobro

I Believe I Can Fly ...


Mislim da nikada više neću ulagati u “političku” dionicu, možete argumentirati koliko hoćete da IGH nije politička ali činjenice pokazuju da jeste.

Kako onda objasniti da Atlanska plovidba zadnjih dana pada jednako kao IGH, a ne samo da nije politička, već 90% njegnog poslovanja uopće ne ovisi o Hrvatskoj?


Trenutno najveći bid 11.040, sve mi miriše na blokadu, šmrc

Ma ni govora. Blokada je danas na 10.863,54 kn (gornja je 13.277,66
[smiley2], kad-tad), a evo, već smo na 11.389kn.
Kolege, glave gore i puno strpljenja. Proći će i ova nepogoda.

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

Možda je BDI malo pao… [smiley6]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Mr,

lanckok: ” Mislim da nikada više neću ulagati u “političku” dionicu, možete argumentirati koliko hoćete da IGH nije politička ali činjenice pokazuju da jeste. ” Kako onda objasniti da Atlanska plovidba zadnjih dana pada jednako kao IGH, a ne samo da nije politička, već 90% njegnog poslovanja uopće ne ovisi o Hrvatskoj?

Atlanska pada zbog pada BDI indeksa, korekcije na burzi,raznih IPO- itd…, a IGH, između ostalog, i zbog Mesićevih prozivanja po medijima i Radićevog jasnog svrstavanja uz HDZ. Da IGH nije to što jeste u regionalnim okvirima bio bi on već sada, uz ovakvu medijsku hajku, i ispod 10K.

[b]William A. Ward:[/b] Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.


Možda je BDI malo pao… [smiley6]

Dobro i to je točno, ali htio sam samo reći da u ovoj korekciji IGH ne pada ni više ni manje nego mnoge druge dionice.

Mr,

tango: ” Možda je BDI malo pao… [smiley6] ” Dobro i to je točno, ali htio sam samo reći da u ovoj korekciji IGH ne pada ni više ni manje nego mnoge druge dionice.

Sve pada ide i ingra ispod 50k[smiley3],neki bi trebali paziti sa izjavama jer je panika počela bez realnog pokrića,samo ti pričaj Mesiću meni si osobno do kraja života u minusu …[smiley2]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Sve pada ide i ingra ispod 50k[smiley3],neki bi trebali paziti sa izjavama jer je panika počela bez realnog pokrića,samo ti pričaj Mesiću meni si osobno do kraja života u minusu …[smiley2]

Ovo je jako veliki minus za SDP i Mesića. HDZ sigurno dobija nakon ovoga.
27% je IGH u minusu od cijene 15.5 k kuna. Strašno.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


davids: ” Sve pada ide i ingra ispod 50k[smiley3],neki bi trebali paziti sa izjavama jer je panika počela bez realnog pokrića,samo ti pričaj Mesiću meni si osobno do kraja života u minusu …[smiley2] ” Ovo je jako veliki minus za SDP i Mesića. HDZ sigurno dobija nakon ovoga. 27% je IGH u minusu od cijene 15.5 k kuna. Strašno.

Mislim da Mesić puno više može naštetiti IGH-u nego IGH Mesiću. Da svi vlasnici IGH odluče ne glasati za SDP dobili bi možda 0,1% glasova manje.

[b]William A. Ward:[/b] Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.

Koja je cijena do koje će ići i prodavati sumanuti dioničari???
Prijedlozi??

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Koja je cijena do koje će ići i prodavati sumanuti dioničari??? Prijedlozi??

Daleko je petak,moramo imati jake živce,neću ništa prognozirati…

Glasnogovornik IGH na neodređeno

New Report

Close