IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pa sta reci nego da mi je muka vise crnih ponedeljaka,utoraka…..petaka…..drukeri davids i ivo se ne javljaju sad…..znali su pumpati forum a kad su uzeli pare sad se smijese….svaka cast znaju pokupit lovu…dabogda pala na osam….moj je prosijek je 13000 ali nema veze volio bi da padne i ispod osam


pa sta reci nego da mi je muka vise crnih ponedeljaka,utoraka…..petaka…..drukeri davids i ivo se ne javljaju sad…..znali su pumpati forum a kad su uzeli pare sad se smijese….svaka cast znaju pokupit lovu…dabogda pala na osam….moj je prosijek je 13000 ali nema veze volio bi da padne i ispod osam

Paničari prodaju sa svjesnim gubitkom,tako je na svim dionicama zašto bi IGH bio iznimka,nek Mesić još koju izjavu baci pa crobex neće ni fondovi spasiti…[smiley3]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


pa sta reci nego da mi je muka vise crnih ponedeljaka,utoraka…..petaka…..drukeri davids i ivo se ne javljaju sad…..znali su pumpati forum a kad su uzeli pare sad se smijese….svaka cast znaju pokupit lovu…dabogda pala na osam….moj je prosijek je 13000 ali nema veze volio bi da padne i ispod osam

Kolega čemu ovakav govor?
Mislim da vama, meni, ali i ostalim imateljima igh nije u interesu da dionica pada dalje, tako da u ovim trenucima treba mirovati ili nadokupljivati.


pa sta reci nego da mi je muka vise crnih ponedeljaka,utoraka…..petaka…..drukeri davids i ivo se ne javljaju sad…..znali su pumpati forum a kad su uzeli pare sad se smijese….svaka cast znaju pokupit lovu…dabogda pala na osam….moj je prosijek je 13000 ali nema veze volio bi da padne i ispod osam

Kolega, mislim da malo pretjerujute. Davids nije izašao, ivek mislim da je, ali neka.
Kolega Davids se priprema da nam saopći dobru vijest, ali strpljenja.
Gledajte kolega, ne propadaju dobre firme, nego loše, a kad netko ima monopol nad ovim dijelom europe, čeka ga perspektiva kakvu ne možete zamisliti.
Ovo ne režiraju fondovi, nego dioničari, paničari, margin callovi..itd.
Puno je ljudi izašlo iz THt-a sa zaradom, i ne znaju za gubitak, tako kad im se desi gubitak , pa makar i par stotina kuna, počinju paničnio prodavati. Kolega, nemojte prodavati, barem ne po ovim cijenama, jer nije samo IGH u korekciji nego cijelo tržište.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


pa sta reci nego da mi je muka vise crnih ponedeljaka,utoraka…..petaka…..drukeri davids i ivo se ne javljaju sad…..znali su pumpati forum a kad su uzeli pare sad se smijese….svaka cast znaju pokupit lovu…dabogda pala na osam….moj je prosijek je 13000 ali nema veze volio bi da padne i ispod osam

ako ti kupuješ dionice na temelju tuđih pisanja, a da ni malo ne pogledaš fundamente i trenutno stanje tržišta, tj. neko nahvali dionicu pa je ti kupiš e onda trebaš sve pare izgubit i okanit se burze[smiley1]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

o kolega davids niste pobjegli,tu ste s nama u ovim teskim trenucima[smiley2][smiley16]

k/p omjer 161/884
11:52:00

Nekad se kupuje da bi se prodalo vecoj budali a ovo sad je prodavanje da bi se kupilo od vece budale;)

Briga me za ovo,je da sam na nekakvom minusu zadnjih mjesec dana ali jos uvijek sam u golemom dobitku i imam casha. Zivio Graham.

Uvijek imati casha,uvijek…

Ovo je potpuno neopravdani pad, barem po meni, ali takvo nam je cijelo trziste.. nista cudno.
Prodaje se i HT ko blesav, sigurno jedan dio love od te prodaje kupuje IGH.

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje


kolega mislim da vam je to malo previše za očekivati… ali živi bili pa vidjeli…. Ja ću u ponedjeljak dokupit još po kojoj bude cijeni. Nebi rekao da će puno niže od današnje….

Nema nikakve naznake za promjenu trenda idućih 10 dana, u ponedjeljak 26.11. lupam sve po asku, vjerojatno će taj dan i završit u blokadi, ali uz ovakvu predizbornu psihozu, masovno izvlačenje love iz fondova, baš ne vidim razlog zbog kojeg bi sad netko išao u veći dokup i dizao cijenu.

Uostalom, nestrpljivi i optimisti su i tako out of cash od „superpovoljnog“ dokupa na 14,5k dok oni koji čekaju, čekaju dno, a IGH ga još nije dotaknuo.

[color=grey][i]Ne pozivam Vas ni na kupnju ni na prodaju - odluku biste trebali donijeti temeljem prospekta, a ja vam ga ne nudim. Iznosim samo neka svoja razmišljanja o vrijednosnim papirima koje pratim. [i][/color]


o kolega davids niste pobjegli,tu ste s nama u ovim teskim trenucima[smiley2][smiley16]

Mislim da je vas uhvatila panika kolega zagasite računalo i odite na kavu mala šetnja fini je zrak vani,evo svi fond manageri u Beogradu uživaju a vi ovdje paničarite…
[smiley2]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

evo da odgovorim nekima ovdje….dionicu sam kupio zato sto mislim da vrijedi jer radim u osijek koteksu i znam da 1m kubni betona ne izlazi iz betonare bez igh….isto tako i asfalt….sve provjere trase vrsi igh znaci ispitivanja pritiska tla i ostqalo…..onda dalje…..matrix ne panicarim ja ali bi volio da se hrpa istovari vise i izgubi jer kolika je ljudska glubost velika to se ne moze izmjeriti…..ne namjeravam prodavati prije 25000 pa makar 2 godine…..zao mi je sto su mi ostale dionice isto lose jer bi dokupljivao ali nemam vise love…..davids….nema panike samo ovo izgleda kao u jako losemu filmu[smiley2]

Mislim da je vas uhvatila panika kolega zagasite računalo i odite na kavu mala šetnja fini je zrak vani,evo svi fond manageri u Beogradu uživaju a vi ovdje paničarite…
[smiley2]

Ma i kod nas uživaju fond manageri, kad mogu ukrcati se po ovim cijanama.
Oni koji prodaju neka pročitaju “Izazov Burze”(Kostolany), pa će vidjeti šta piše o izborima i kak ose ljudi ponašaju prije istih. Baš ovo što je kolega Davids preporučio prije izbora, kavica, restoran. A kolega bauštelac je pogodio šta će biti poslie izbora.[smiley11]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

New Report

Close