IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


@fon braun
u potpunosti podržavam zaokret rakursa prema apolitičnijim tonovima…
u tom kontekstu vaš potpis boji vas određenom bojom…
a nije simpatični oker [smiley2]

Evo jesam. I dosta o politici ovdje.
Poslovi ne ovise o politici, a tako ni ova dionica.
Nego, kolika je zapravo moskva….?

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Evo kolika je Von Braun…

According to project officials, the highway will have four lanes in both directions with a carrying capacity of 5.5 million cars at rush hour. The highway, which is expected to open in 2013,will have no traffic lights.

Glasnogovornik IGH na neodređeno

k/p je iz dana u dan sve ljepša i ljepša………

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Evo dobio sam gledalicu pa da podijelim to veselje s vama!

[b]William A. Ward:[/b] Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.

Opla, nekome se danas žuri ukrcati ili iskrcati, a tko bi ga znao.
120 kom po kupnji. 2 miliona već prometa. Budemo vidjeli za par dana.[smiley11]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

[color=blue]Tehnička analiza[/color]

jel jure danas otisao u albaniju ili nije??? ima li itko kakvu informaciju?

Lijepom riječju i pištoljem možeš postići puno više nego samo lijepom riječju...


k/p je iz dana u dan sve ljepša i ljepša………

Kolega, drugi put razmislite kad ćete to izjavljivati. Pogledajte šta ste napravili[smiley1]
Ova će dionica samo jednom eksplodirati i preko noći se pojaviti na 20 k kuna.
A do tada neka dioničari prodaju u bescjenje.
Ovo se isto događalo kad je u 9.mj pala na 10.3 k kuna, i nakon toga je rasla sve do 15.5k kuna.[smiley11]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


jel jure danas otisao u albaniju ili nije??? ima li itko kakvu informaciju?

sad bi ti rekao di je jure otišao…..

lanica:

k/p je iz dana u dan sve ljepša i ljepša………

Kolega, drugi put razmislite kad ćete to izjavljivati. Pogledajte šta ste napravili[smiley1]
Ova će dionica samo jednom eksplodirati i preko noći se pojaviti na 20 k kuna.
A do tada neka dioničari prodaju u bescjenje.
Ovo se isto događalo kad je u 9.mj pala na 10.3 k kuna, i nakon toga je rasla sve do 15.5k kuna.[smiley11]


kolega braun prvo ja ne sumnjam da dionica neće ići gore jedino je pitanje kada još skoro ne bude to je sigurno, drugo,nažalost, politika igra veliku ulogu kod igh i strpnja će trajat do kraja izbora i onda bude ili crno ili bijelo i treće ovaj forum ima utjecaja na neke samoprozvane investitore ali ne tolko koliko vi mislite, jer druge stvari utjeću na tržište i cijenu dionica kao npr. stanje gospodarstva inflacija blabla….i najbitije izjave mesića u novinama… ovo pričam jer vidim da vas opterećuje stanje igh a nebi trebalo

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Ne baš lijepo.

No respect

Pa ne mogu vjerovat, dokle ce ovo padati!!!



jel jure danas otisao u albaniju ili nije??? ima li itko kakvu informaciju?

sad bi ti rekao di je jure otišao…..

Von Braun:

lanica:

k/p je iz dana u dan sve ljepša i ljepša………

Kolega, drugi put razmislite kad ćete to izjavljivati. Pogledajte šta ste napravili[smiley1]
Ova će dionica samo jednom eksplodirati i preko noći se pojaviti na 20 k kuna.
A do tada neka dioničari prodaju u bescjenje.
Ovo se isto događalo kad je u 9.mj pala na 10.3 k kuna, i nakon toga je rasla sve do 15.5k kuna.[smiley11]

kolega braun prvo ja ne sumnjam da dionica neće ići gore jedino je pitanje kada još skoro ne bude to je sigurno, drugo,nažalost, politika igra veliku ulogu kod igh i strpnja će trajat do kraja izbora i onda bude ili crno ili bijelo i treće ovaj forum ima utjecaja na neke samoprozvane investitore ali ne tolko koliko vi mislite, jer druge stvari utjeću na tržište i cijenu dionica kao npr. stanje gospodarstva inflacija blabla….i najbitije izjave mesića u novinama… ovo pričam jer vidim da vas opterećuje stanje igh a nebi trebalo
[/quote]

ma kaj bi mi reko… ja sam negdje procito ili cuo da ce jure u cetvrtak (DANAS) na nekakva sastanjcenja u albaniju sa Bechtelom, koji tamo radi ono sto je radio kod nas dok ga nisu istjerali… e sad nigdje ne vidim nista o tome….

Lijepom riječju i pištoljem možeš postići puno više nego samo lijepom riječju...

New Report

Close