IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.biznis.ba/index.php?option=com_content&task=view&id=19126&Itemid=59%5Bsmiley7%5D

I da ponovim ovaj dosta važan članak o kojem svi pišu.
Vaš link

I malo fundamenata.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


[color=blue]Igh registar certifikata[/color]

Kvaliteta ovog foruma je drastično opala… Pa ovo nema smisla svakih mjesec dana nabrajati sve članke vezane uz IGH, a ovaj registar certifikata je vrhunac.
Dajte još stavite popis brojeva telefona, nacrt poslovne zgrade…
Da se razumijemo imam dionice IGH i nije mi ni na kraj pameti prodavati ih bez obzira šta pisale novine, ali mislim da ovo nema smisla…

Tijekom ovih 2 tjedna , kada je IGH bio svaki dan u minusu (osim jednog dana),
prometa je bilo ukupno 96 miliona kuna. Koliko se malih iskrcalo, a koliko se velikih ukrcalo?
Nema velikih nalga više na prodaji. PBZ se zaustavio.[smiley11]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Evo kolege malog uvoda u vijesti koje stižu….
Vaš link

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Potpisani ugovori za nadzor nad izvođenjem radova Sarajevske zaobilaznice – Vrijednost ugovorenih radova 1.505.556 EUR

U prostorijama Javnog preduzeća Direkcija cesta Federacije BiH u petak (19.10.2007.) su potpisana dva ugovora za nadzor nad izvođenjem radova na LOT-u 2 i 3 Sarajevske obilaznice.
Direktor JP Direkcije cesta FBiH Ljubo Pravdić potpisao je ugovore s direktorom firme IGH Zagreb Jurom Radićem kao konsultantom i prof. Ešrefom Gačaninom, uime IPSA-e Sarajevo kao potkonsultantom.
Vrijednost ugovornih radova na LOT-u 2 je 1.505.556 eura, a vrijeme realizacije je 30 mjeseci s početkom 15. aprila 2008. godine. Vrijednost radova na LOT-u 3 je 1.181.992 eura s vremenom realizacije 24 mjeseca od 1. septembra 2008. godine.
Navedeni radovi finansiraju se iz novca osiguranog kreditima Evropske investicijske banke

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Nisam siguran točno kad su bile ove promjene, ali u odnosu na 9.11. PBZ i Zaba skrbnički su malo nadokupili.

Stanje na dan 9.11.:
1. AKCIONAR D.O.O. 20.086 12,67 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 11.067 6,98 Skrb. račun
3. PBZ D.D. 5.561 3,51 Skrb. račun
4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 4.183 2,64 Skrb. račun
5. ĐUKAN PETAR 4.013 2,53 Osnovni račun
6. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 3.583 2,26 Skrb. račun
7. PBZ D.D. 2.859 1,80 Skrb. račun
8. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./SLAVONSKI ZATVORENI INVESTICIJSKI FOND D.D. 2.487 1,57 Skrb. račun
9. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 2.160 1,36 Skrb. račun
10. HRANILOVIĆ MARKO 1.913 1,21 Osnovni račun

Stanje na dan 13.11.:
1. AKCIONAR D.O.O. 20.086 12,67 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 11.067 6,98 Skrb. račun
3. PBZ D.D. 5.561 3,51 Skrb. račun
4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 4.183 2,64 Skrb. račun
5. ĐUKAN PETAR 4.013 2,53 Osnovni račun
6. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 3.583 2,26 Skrb. račun
7. PBZ D.D. 2.959 1,87 Skrb. račun +100
8. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./SLAVONSKI ZATVORENI INVESTICIJSKI FOND D.D. 2.487 1,57 Skrb. račun
9. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 2.124 1,34 Skrb. račun +36
10. HRANILOVIĆ MARKO 1.913 1,21 Osnovni račun

[color=blue]Radić: IGH je najintenzivniji rast doživio za Račanove Vlade[/color]

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=ce19eacc-e491-4391-9293-9ab1eb738390&readcomment=1#comment


Tijekom ovih 2 tjedna , kada je IGH bio svaki dan u minusu (osim jednog dana),
prometa je bilo ukupno 96 miliona kuna. Koliko se malih iskrcalo, a koliko se velikih ukrcalo?
Nema velikih nalga više na prodaji. PBZ se zaustavio.[smiley11]

PBZ ne prodaje. On dokupljuje.


PBZ ne prodaje. On dokupljuje.

Von Braun misli na onaj PBZ skrbnički na broju tri, koji je prestao prodavati prije jedno mjesec dana ili čak i manje. Do tada je prodao nekoliko tisuća dionica i dugo vremena stopirao rast IGH.

BTW Sad sam vidio da sam stavio krivo označio za Zaba skrbnički, koji je prodavao, a ne dokupljivao. Sorry! [smiley7]

[color=blue]Zanimljivost[/color]

Mr,

Von Braun misli na onaj PBZ skrbnički na broju tri, koji je prestao prodavati prije jedno mjesec dana ili čak i manje. Do tada je prodao nekoliko tisuća dionica i dugo vremena stopirao rast IGH.

BTW Sad sam vidio da sam stavio krivo označio za Zaba skrbnički, koji je prodavao, a ne dokupljivao. Sorry! [smiley7]

Tako je.Ma mislio sam na PBZ skrbnički na br3. koji nas je davio 2 mjeseca, i onemogućio da odletimo iznad 15 k kuna u prvom valu prije mjesec dana. Tako da se on sad više ne iskrcava, a ekipa je krenula po asku, tako da čini mi se da bi moglo biti i sutra nešto.[smiley11]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

New Report

Close