IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

K/P 295/715

Još malo pa je kupnja/prodaja 1:2, što je pokazetelj pozitivnog trenda. Smanjuje se prodaja.
Za razliku od prošlog tjedna kad je K/P bila 1:8[smiley11]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Upravo 24kom po asku. Stižu novci od Atlantica.
Zainteresiranost raste naočigled.
Ovo nam je drugi dan u plusu nakon 2 tjedna minusa……..[smiley11]
Tjedan je krenuo dobro.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Evo još jedan članak koji zlobno priča o jačini IGH [smiley1]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

matrix90 i von braun, za vas: “Kad se mane ruke slože, sve se može, sve se može…”[smiley2][smiley2]


Evo još jedan članak koji zlobno priča o jačini IGH [smiley1]

Jači su od M. Corleonea. Svaka čast. Samo imaju malo suptilnije metode. Osnova je ista.

Hell is Empty and all the Devils are Here

Uvijek daju ponude koje je nemoguće odbiti [smiley2][smiley8][smiley2]

"Ako ne znate kuda idete, svi vas putevi tamo vode" - kineska


[color=blue]S Đuro Đaković Montažom hrvatski klaster bio bi u inozemstvu mnogo jači[/color]

Ovo s Montažom zvuči moćno.[smiley2].
Ako se sjećate,Jure je o ulozi ‘Montaže’ u gradnji mosta Pelješac govorio u ‘Otvorenom’

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

Jači su od M. Corleonea. Svaka čast. Samo imaju malo suptilnije metode. Osnova je ista.

Ne verujem da takve metode kakvima pričate prolaze u Rusiji , Albaniji, Ukrajni….
Zato IGH ima Žužula, koji će dogovoriti posao i na Marsu ako treba[smiley1]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Obično Ž. dogovori posao za sebe ne za druge…

Evo poduži intervju Radića u Jutarnjem:

Najavili ste da ćete se natjecati za projektiranje objekata za potrebe Olimpijskih igara u Sočiju?

– Dobili smo zeleno svjetlo da damo neke ponude. U ovom trenutku razrađujemo ponude za dosta velikih poslova vrijednih nekoliko stotina milijuna eura na projektiranju autocesta i poslovnih i industrijskih objekata u Ukrajini, na projektiranju autocesta, mostova i stambenih objekata u Rusiji. Ovih dana ćemo dati ponudu za projekt skijališta u Kazahstanu itd. Na tržištima bivšeg Sovjetskog Saveza jako smo se angažirali prvenstveno za projektantske poslove.

Cijeli intervju: http://www.jutarnji.hr/dogadjaji_dana/clanak/art-2007,11,12,radic_igh,97836.jl

Sutra me samo nakon ovoga zanima prvih 10 min na ovoj dionici ako nekom treba prijevod nek malo pročita unazad

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Ne verujem da takve metode kakvima pričate prolaze u Rusiji , Albaniji, Ukrajni…. Zato IGH ima Žužula, koji će dogovoriti posao i na Marsu ako treba[smiley1]

Neće Žužul u Rusiji napraviti ništa. Nije zbog toga niti angažiran. I u IGH su svjesni da se u Rusiju najlakše (a možda i jedino) može ući preko Srbije, zato i razmišljaju o preuzimanju srpskog pandana IGH-au.

Pozdrav

New Report

Close