IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[color=blue]Ponude i alternative [/color]

Jure Radić, predsjednik Uprave Instituta građevinarstva Hrvatske, izjavio je kako je konzorcij IGH-Tehnika-Zagrebmontaža-Konstruktor u svojoj ponudi za dovršetak Dinamovog stadiona ponudio i alternativno rješenje – novi stadion u Laništu ili kraj Domovinskog mosta.

Radićeva računica je besprijekorna. Obnova Maksimira stoji 210, a novi stadion 160 milijuna eura. Sve to unaprijed je uračunato u ponudi domaćeg konzorcija koji za obnovu maksimirskog stadiona, gradnju stadiona na Kajzerici i atletsku stazu na Sveticama, traži oko 5,4 milijarde kuna, koje bi građani otplaćivali dvadeset godina. Ta je ponuda 1,1 milijardu kuna viša od najpovoljnije ponude za obnovu Maksimira i gradnju još dvaju sportskih objekata.

[color=blue]IGH will build roads in Albania [/color]

The Prime Minister of Albania – Sali Berisha – met with the head of the Civil Engineering Institute of Croatia (IGH) – Jure Radic – in Tirana yesterday. The two talked about the possibilities of Croatian contractors being involved in the construction of motorways in Albania.

The project that is supposed to end with almost 1000 kilometres of new roads is in its initial phase – PM Berisha also supported the Institute’s idea about founding a similar institution in the country. Radic also met with Albania’s minister for transport and public construction.


[color=blue]Radićev IGH radi plan za Biloševac [/color]


Matrix…počeo si i Makarsku kroniku čitat….[smiley2]

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu


matrix90: ” [color=blue]Radićev IGH radi plan za Biloševac [/color] ” Matrix…počeo si i Makarsku kroniku čitat….[smiley2]

Ne dirajte kolegu ja iznimno cijenim njegov rad…bravo kolega Matrix[smiley2]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Burzomlat:

matrix90: ” [color=blue]Radićev IGH radi plan za Biloševac [/color] ” Matrix…počeo si i Makarsku kroniku čitat….[smiley2]

Ne dirajte kolegu ja iznimno cijenim njegov rad…bravo kolega Matrix[smiley2]


Pa neznam zašto si moj posljednji post protumačio kao kritiku.Ja isto cjenim matrixa90….

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu


davids: ” Burzomlat: ” matrix90: ” [color=blue]Radićev IGH radi plan za Biloševac [/color] ” Matrix…počeo si i Makarsku kroniku čitat….[smiley2] ” Ne dirajte kolegu ja iznimno cijenim njegov rad…bravo kolega Matrix[smiley2] ” Pa neznam zašto si moj posljednji post protumačio kao kritiku.Ja isto cjenim matrixa90….

Nisam ne zezaj…ne bi tebe nikad kritizirao heh[smiley2]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

BTW,Makarska Kronika je ‘moj’ list,a Jure Radić ‘moj’ susjed iz Baške Vode [smiley2]

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu


BTW,Makarska Kronika je ‘moj’ list,a Jure Radić ‘moj’ susjed iz Baške Vode [smiley2]

Di nam je plavi da nam pošalje nove vijesti,nemoj nas mučiti
[smiley2]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


BTW,Makarska Kronika je ‘moj’ list,a Jure Radić ‘moj’ susjed iz Baške Vode [smiley2]

Ozbiljno?
Bio sam ljetos u Baškoj Vodi, pa sam čak i susreo dotičnog gospodina.
Ima lijepu kuću u centru Baške, blizu rive i pošte…[smiley2]

Burzomlat:

BTW,Makarska Kronika je ‘moj’ list,a Jure Radić ‘moj’ susjed iz Baške Vode [smiley2]

Ozbiljno?
Bio sam ljetos u Baškoj Vodi, pa sam čak i susreo dotičnog gospodina.
Ima lijepu kuću u centru Baške, blizu rive i pošte…[smiley2]

Postoji u Makarskoj ulica sa nazivom ‘Šetalište Jure Radića’.
Stric Jure Radića bio je franjevac i imao je isto ime i prezime kao i on.

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu


matrix90: ” Burzomlat: ” BTW,Makarska Kronika je ‘moj’ list,a Jure Radić ‘moj’ susjed iz Baške Vode [smiley2] ” Ozbiljno? Bio sam ljetos u Baškoj Vodi, pa sam čak i susreo dotičnog gospodina. Ima lijepu kuću u centru Baške, blizu rive i pošte…[smiley2] ” Postoji u Makarskoj ulica sa nazivom ‘Šetalište Jure Radića’. Stric Jure Radića bio je franjevac i imao je isto ime i prezime kao i on.

Inače Radić i Jurišić su starosjedioci na tim prostorima…

Inače Radić i Jurišić su starosjedioci na tim prostorima…

I Granić je u susjedstvu…
Inače,istoimeni i istoprezimeni stric Jure Radića napravio je najveću zbirku školjaka u ovom dijelu Europe i pohranio je u muzej.Nabavio je stotine vrsta školjaka od kojih neke teže preko stotinu kilograma.

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

New Report

Close