IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


molio bih kolegu davidsa da se javi…kako dionica pada sve manje i manje pise….ajde ti nama glasnogovornice objasni ovo ali ne tipa drhtave rucice i tako….

Evo ti broj ureda predsjednika: 01/ 4565 133 , pa tamo pitaj

Istina je da je Mesić najviše zaslužan za ovakvu situaciju na IGH-R-A. No, situacija s i u IGH je izvan njegove moći, u to sam duboko uvjeren – odmoći ne može, a pomoći ne želi (no, niti ne treba).

Bedastoće oko LKPC i Mesićeve zlonamjerne izjave poslužile su kao povod ovoj korekciji. Ne ulazim u to da li je tržište trebalo hlađenje…

Kad su se neki već dotakli plaća, evo još jedan podatak koji govori o snazi firme i njihovom ulaganju u budućnost – IGH plaća troškove postdiplomskog studija, a za doktorat daje jednokratno 400.000 kn. Da li se time može pohvaliti još koja firma u branši? A možda i van nje [smiley2]

Glas [b]PROTIV[/b] oporezivanja kapitalne dobiti

Po nalozima na prodaji, ne puštaju nas gore još, a udaranje po asku je preslabo.
Čeka se nešto. Ajde bar ne idemo niže.K/P…
Nisu baš okrznuli ovi milioni od Atlantica.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

možda je razlog Stipinog istupa to što IGH ne posluje s NEXE grupom koliko bi neki htjeli

Obečaj, ništa te ne košta. stara hercegovačka


molio bih kolegu davidsa da se javi…kako dionica pada sve manje i manje pise….ajde ti nama glasnogovornice objasni ovo ali ne tipa drhtave rucice i tako….

Evo javio sam se
[smiley2]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


možda je razlog Stipinog istupa to što IGH ne posluje s NEXE grupom koliko bi neki htjeli

Posluje konstantno, IGH jedini izdaje certifikate za cement i njegovu kakvoću,posao je stabilan i dugoročan…[smiley1]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

U ovom trenutku od prvih dvadeset prometa danas jedino IGH i ADRIS u crvenom .

NEMREM VJEROVAT !??

Vidite LKPC, kako se vratila na staru cijenu. Čini mi se da će i IGH tako jer je članak koji se objavio isto vezan uz politiku i razne igre i igrice. Pitanje je vremana kad ćemo natrag na 15 kuna, baš zato jer je šteta nanesena IGH
pomoću neargumentiranih članaka. A još usto Crobex bi trebao krenuti gore, evo već je danas u plusu, zna se zbog čega.
IGH je nedodirljiv što se tiče utjecaja politike, jer ima preutjecajne ljude koji su vrhunski školovani, ali to će dioničari tek shvatiti kad se vrati nazad na 15k kuna.[smiley11]
Na žalost, šteta je napravljena. Ali ne za one kojiimaju casha.[smiley11]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


U ovom trenutku od prvih dvadeset prometa danas jedino IGH i ADRIS u crvenom .

NEMREM VJEROVAT !??

Samo polako. IGH uvijek ima kasno paljenje. Uskoro.[smiley11]
Kolega glasnogovornik još šuti.[smiley1]
Ja sam još malo bio danas u shoppingu…po 12.730

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Najveći dioničar IGH dionice kupio po 140 kuna

Izvor: http://www.business.hr, Powered by PressCut

6.11.2007 – Splitski broker Ivan Lejo koji je, putem svoje tvrtke Akcionar, najveći pojedinačni dioničar IGH, u intervjuu Nacionalu kaže da je 12,67 posto dionica te tvrtke kupio od jedne slavonskobrodske tvrtke za 140 kuna po dionici. To znači da je za 20.086 dionica IGH platio nešto više od 2,8 milijuna kuna. Usporedbe radi, te dionice, po završnoj cijeni IGH na Zagrebačkoj burzi 5. studenoga, vrijede 260.093.614 kuna.

Lejo kaže da je tvrtka iz Slavonskog Broda dionice svojedobno dobila od države na ime radova izvedenih u obnovi ratom stradalih dijelova zemlje, a on ih je kupio po tadašnjoj tržišnoj cijeni te dodaje kako je to svatko mogao učiniti. Upitan je li u trenutku kupnje znao ili slutio da će IGH dosegnuti ovakav rast, Lejo odgovara kako mu to nije bilo ni na kraj pameti, ali da je znao da je tvrtka vrijedna jer je po struci ekonomist i financijer koji je iz bilance IGH znao iščitati trendove i zaključiti kako će to biti dugoročna imovina za njegovu djecu.

Lejo ističe da bi dionice mogao prodati samo uz veliki pad cijene te da bi se prava tržišna cijena dionica IGH saznala tek kada bi netko odlučio kupiti 51 posto te tvrtke.

Cijeli članak, http://www.business.hr, 6. studenog 2007.

Jel on zna nešto što mi ne znamo?[smiley1]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Tonemo kolega Braun što ćemo heh?[smiley2]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

New Report

Close