IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dopuna:
POGOTOVO ZA NOVOPRIDOŠLE KOLEGE NA BURZI.

[color=red][i]Joy of life[/i][/color] [color=white] - Richard Thaler - "Mad Money" - HT, DDJH, IGH, DLKV, BLJE, MLNR... [/color]


davids: ” 2. Nakon toga sarkastični članak u novinama u stilu: “Predsjednik tvrdi . Sukob interesa donio IGH posao u npr. Rusiji vrijedan xxx˘” Što je to?[smiley11] ” To ti je pitanje za pred. kako objašnjava dobijanje posla van granica RH. Kao Octopussy, zavjeru, sukob interesa??? Volio bih čuti odgovor preds. na takvo pitanje ali bojim se da ga se nitko neće usuditi postaviti. [smiley1]

Nisam predsjednik, ali na ovo pitanje je jako lako odgovoriti. Jednostano ideš s damping cijenom, pogotovo ako si prvi put na tržištu i cilj ti je probiti se, a ne zaraditi, i dobio si posao. To što ćeš na tom poslu izgubiti nije bitno jer ćeš lovu vratiti na drugoj strani (u Hrvatskoj recimo gdje možeš raditi što hoćeš). Sjetite se projekta Yugo-Amerika. Ne tvrdim da IGH radi na taj način, ali neka netko dokaže da ne radi.[smiley2]

Sorry iskreno sam od vas očekivao malo kvalitetniji komentar,a ovo yugo amerika….[smiley2]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Sorry iskreno sam od vas očekivao malo kvalitetniji komentar,a ovo yugo amerika….[smiley2]

kolega poslao sam private , pa bi cijenio nekakvo očitovanje. [smiley11]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


Nisam predsjednik, ali na ovo pitanje je jako lako odgovoriti. Jednostano ideš s damping cijenom, pogotovo ako si prvi put na tržištu i cilj ti je probiti se, a ne zaraditi, i dobio si posao. To što ćeš na tom poslu izgubiti nije bitno jer ćeš lovu vratiti na drugoj strani (u Hrvatskoj recimo gdje možeš raditi što hoćeš). Sjetite se projekta Yugo-Amerika. Ne tvrdim da IGH radi na taj način, ali neka netko dokaže da ne radi.[smiley2]

Kolika je npr. dumping cijena u poslu od nekoliko milijardi eura. Ma prava sitnica. Za žvake[smiley1]
Ovdje kolege što su duže to imaju nekvalitetnije postove. Čast iznimkama.[smiley1]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Da uzeo, oteo, jadni ljudi….[smiley3]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Evo da se ljudi malo podsjete, kako je nekad bilo, a kako bi moglo i biti….

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

http://www.biznis.ba/index.php?option=com_content&task=view&id=18829&Itemid=59
malo jutarnje štampice[smiley1]


http://www.biznis.ba/index.php?option=com_content&task=view&id=18829&Itemid=59
malo jutarnje štampice[smiley1]

Nakrcala se ekipa po jeftinjaku, pa će sada demantij, kao, šta se dogodilo…?
Mislim ipak da će biti scenario kao što je kolega Quest rekao, a imam ga u potpisu[smiley11]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

super su mi ovi komentari ” ne tvrdim da je tako al neka netko dokaže da je drugačije ”
Nije lopov tko krade nego onaj koji ne može dokazat drugačije.
Svakim danom mi je sve više i više žao što u RH nije provedena lustracija.
Pa da vidimo di su bili današnji borci za slobodu, pravdu i tržišnu ekonomiju.
Katafakingstrofa

Obečaj, ništa te ne košta. stara hercegovačka


super su mi ovi komentari ” ne tvrdim da je tako al neka netko dokaže da je drugačije ”
Nije lopov tko krade nego onaj koji ne može dokazat drugačije.
Svakim danom mi je sve više i više žao što u RH nije provedena lustracija.
Pa da vidimo di su bili današnji borci za slobodu, pravdu i tržišnu ekonomiju.
Katafakingstrofa

Istina, da mi je znat kako će Mesić dokazati drugačije kad dobijemo ovaj veliki JOB[smiley1]
Ali otom potom, kroz koji dan, a možda i danas.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Molim očite poznavatelje (mislim da ih je preko nekoliko) ove dionice i situacije u firmi kratki komentar za sljedeće: da li je istina da se u IGH-u malo pribojavaju tog poslića u Rusiji, koji toliko spominjete, tj. da im je to možda malo prevelik zalogaj…

Nije majka klela sina što je kock'o... već što se išao vadit'!!!

New Report

Close