IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


I kolega caccone, nemojte viro uzimati, bolje budite u cashu pa dokupite IGH, moja preporuka. A sad nije tako skup.[smiley11]

Eh..da mi je pamet prije bila i da sam onda znao sto danas znam moji “jezerači” bi danas sigurno bili ponovno u IGH , nazalost jos sam onda kupio VIRO i do danas samo gubim, no poslije kise uvijek sunce dodje.
Svima koji imaju jos novceka preporucam toplo da se opskrbe IGH-om jer ova je dionica sigurno s blistavom buducnosti…ja bih ali nemam vise viska

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Ne volim se ponavljati ali evo komentar od jučer:
[smiley2]
.…a u tom slučaju ono šta je sad potrebno je:
1. Objava nekog posla van granica RH
2. Nakon toga sarkastični članak u novinama u stilu: “Predsjednik tvrdi . Sukob interesa donio IGH posao u npr. Rusiji vrijedan xxx˘”
3. Nakon toga mnogi koji su nasjeli na riječi preds. bi valjda napokon shvatili tko im je uzeo novac iz đepa.

Mislim da bi to bolilo mnogo više neke “gore” nego ikakva predizborna kampanja.

Prema tome Jure …. daj neki ugovor pa makar i 100K samo da je van RH

[smiley2][smiley2]

[color=red][i]Joy of life[/i][/color] [color=white] - Richard Thaler - "Mad Money" - HT, DDJH, IGH, DLKV, BLJE, MLNR... [/color]


Ne volim se ponavljati ali evo komentar od jučer:
[smiley2]
.…a u tom slučaju ono šta je sad potrebno je:
1. Objava nekog posla van granica RH
[smiley2][smiley2]

Čak mi se čini da su to namjerno napravili kod IGH da bi mogli nadokupiti jftino, a znali su za posao.
Joj koja muljaža. Sutra će biti zanimljivo.[smiley11]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

jednom sam rekao da sam požalio prodavanje IGH na oko 6000 i to nikada neću prežaliti ali tješi me to što sam jako uvjeren u napredak i blistavu budućnost koja će to nadoknaditi – nešto već nadoknađeno ali ovih dana jako skresano – no takav je put svagdje, malo gore pa opet malo dolje.
uvijek je bilo i biti će skokova i padova na svim dionicama pa tako i na ovoj.
to što se desilo ovih dana bilo je brutalno – sa 16 i nešto na 12 i nešto – moj zadnji ulazak je bio na 15.500
ipak se ponekad valja povući ili smanjiti pozicije zbog boljeg sna…[smiley2]
ali sam požalio potpuni izlazak jer se osjećam da sam vas napustio kada je krenulo po zlu, iako sam nešto bolje prošao financijski pretočivši to u druge dionice – vrijeme će pokazati kako će to završiti u konačnici.

eto kolega caccone – to je bilo ukratko !

ps.
izbori su gadna stvar – sve prljavo rublje na stol a što je najgore i kojekakve laži i podmetanja koja smo svi ovdje jako dobro osjetili.
najviše boli laž, prevara i moć nemoralnih ljudi da nam upravljaiju sudbinom a ne i na kraju novcem.
sretno u danima pred izbore – ako bude već od sutra bolje ja se veselim sa vama.
IGH je ipak i naš jer smo mi i vjerovnici a ne samo dioničari koji ulažemo svoj novac, neki više a neki manje ali trebamo biti složni i u dogovoru u svojim nastupima.

2. Nakon toga sarkastični članak u novinama u stilu: “Predsjednik tvrdi . Sukob interesa donio IGH posao u npr. Rusiji vrijedan xxx˘”

Što je to?[smiley11]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

OI ?

Necu politiku u svoju butigu .

u krugovima gdje se krećem koji nemaju dionice ali prate situaciju u zemlji, više nego da su osudili predsjednikov ispad – kao kakav je to predsjednik kad nas tako kompromitira u javnosti i pred cijelim svijetom a govorio je da nas želi uvesti u europu na predizbornoj kampanji – pa predsjedniče, na koji to način mislite ?[smiley9]


2. Nakon toga sarkastični članak u novinama u stilu: “Predsjednik tvrdi . Sukob interesa donio IGH posao u npr. Rusiji vrijedan xxx˘”

Što je to?[smiley11]


To ti je pitanje za pred. kako objašnjava dobijanje posla van granica RH. Kao Octopussy, zavjeru, sukob interesa??? Volio bih čuti odgovor preds. na takvo pitanje ali bojim se da ga se nitko neće usuditi postaviti. [smiley1]

[color=red][i]Joy of life[/i][/color] [color=white] - Richard Thaler - "Mad Money" - HT, DDJH, IGH, DLKV, BLJE, MLNR... [/color]


u krugovima gdje se krećem koji nemaju dionice ali prate situaciju u zemlji, više nego da su osudili predsjednikov ispad – kao kakav je to predsjednik kad nas tako kompromitira u javnosti i pred cijelim svijetom a govorio je da nas želi uvesti u europu na predizbornoj kampanji – pa predsjedniče, na koji to način mislite ?[smiley9]

A žao mu je bilo što nam majčica Rusija ponovno otvara vrata, al se malo zaj…., jer je trebao raspalti onda po
SDP-u, pa oni su crveni[smiley1]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Hajmo prljavi veš na vidjelo, jer ne mogu se strpiti nakupovati po dobroj cijeni. Ja sam gladan i želim podebljati malo ovu dionicu.[smiley1][smiley1]


OI ?

Moram priznati da sam se, ne samo totalno razbudio u noćnoj smjeni, već i naježio od glave do pete od same pomisli i na samo mali djelić od tih poslova!
Kolega, svaka čast na ideji! Ipak će zasad biti dovoljno i nešto manje!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

@Von Braun
Malo o psihologiji mase – [smiley2]
Inače jedan od boljih članaka o trenutnoj situaciji. Čitanje obavezno [smiley2]
Vaš link

[color=red][i]Joy of life[/i][/color] [color=white] - Richard Thaler - "Mad Money" - HT, DDJH, IGH, DLKV, BLJE, MLNR... [/color]

New Report

Close