IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

iza dobrog konja se uvijek praši !!!
čvrsto vjerujem u IGH a mnogi zavide zbog loše procjene ili nečeg trećeg i samo čekaju ko strvinari da ga oblate iz samo njima znanih razloga a ponekada i nama vidljivih…
ali…
kolege ja sam vas napustio ali ne za dugo – nisam mogao više podnesti ovako velike gubitke a druge uzdanice mi napreduju pa sam se privremeno preorjentirao.
– zadnje prodaje sam napravio sa gubitkom i sad vidim možda sam još malo trebao pričekati ali – nikad čovjek ne može biti siguran jer kod nas ništa, ama baš ništa nije kao na svjetskom tržištu gdje neki i neko ne može 20% srušiti neku dionicu iz zajebancije ili neke izjave a da ne odgovara…
vraćam se vjerovatno poslije izbora – ma koliko bila cijena


iza dobrog konja se uvijek praši !!! čvrsto vjerujem u IGH a mnogi zavide zbog loše procjene ili nečeg trećeg i samo čekaju ko strvinari da ga oblate iz samo njima znanih razloga a ponekada i nama vidljivih… ali… kolege ja sam vas napustio ali ne za dugo – nisam mogao više podnesti ovako velike gubitke a druge uzdanice mi napreduju pa sam se privremeno preorjentirao. – zadnje prodaje sam napravio sa gubitkom i sad vidim možda sam još malo trebao pričekati ali – nikad čovjek ne može biti siguran jer kod nas ništa, ama baš ništa nije kao na svjetskom tržištu gdje neki i neko ne može 20% srušiti neku dionicu iz zajebancije ili neke izjave a da ne odgovara… vraćam se vjerovatno poslije izbora – ma koliko bila cijena

Vas cijenim kolega,no ako nije tajna koje to uzdanice napreduju…

Glasnogovornik IGH na neodređeno


A šta će biti sa poslovima ako pobjedi SDP .Oni će sve to zaustavit j,er kao to treba, ali ne sad nego kad dođe vrijeme(po njima).

Teško da će oni tu išta zaustavit.Pa zar Pančić nije priznao da smo poput hobotnice [smiley1]

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

zvone101:

iza dobrog konja se uvijek praši !!! čvrsto vjerujem u IGH a mnogi zavide zbog loše procjene ili nečeg trećeg i samo čekaju ko strvinari da ga oblate iz samo njima znanih razloga a ponekada i nama vidljivih… ali… kolege ja sam vas napustio ali ne za dugo – nisam mogao više podnesti ovako velike gubitke a druge uzdanice mi napreduju pa sam se privremeno preorjentirao. – zadnje prodaje sam napravio sa gubitkom i sad vidim možda sam još malo trebao pričekati ali – nikad čovjek ne može biti siguran jer kod nas ništa, ama baš ništa nije kao na svjetskom tržištu gdje neki i neko ne može 20% srušiti neku dionicu iz zajebancije ili neke izjave a da ne odgovara… vraćam se vjerovatno poslije izbora – ma koliko bila cijena

Vas cijenim kolega,no ako nije tajna koje to uzdanice napreduju…

uspoređujući sa drugima ova hajka je najviše pogodila IGH od svih – čak i negativna blokada…
a JDPL, ATPL,DLKV i HDEL su ipak trenutno u boljoj poziciji – evo vidjet ćemo kako će se izvući do poslije izbora u odnosu na naš IGH ali ja sam procijenio da je vrlo nestabilno i ko zna šta još vreba iza grma… izbori… to smo već primjetili.

Kolega Zvone, ATPL i DLKV su poprlično pali zadnjih tjedana bez ikakvih negativnih natpisa u novinama tako da mi se čini da je IGH prošao relativno neokrznut s obzirom da su ovo bili udarci superteške kategorije. Ipak je većina ušla debelo ispod 12K tako da nema frke (ja na žalost nisam jedan od tih ali većina mojih poznanika jeste). Ja sam ulazio po projesčnoj cijeni od 14,2K i ali nije mi žao jer čvrsto vjerujem u ovo poduzečće. Znanje je resurs 21. stoljeća a ne beton i armatura.

[b]William A. Ward:[/b] Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.

Pozdrav….evo za info nitko iz top 10 nije kupovao niti prodaovao danas


Pozdrav….evo za info nitko iz top 10 nije kupovao niti prodaovao danas

na 99% dionica jer je to stanje od trgovine u petak tj nije je bilo na ZSE
u onih 1% je HT jer se trgovalo u Londonu

Heaven or Las Vegas


Von Braun: ” zmrklic: ” Ej Von Braun, NHF, , bolje da su ti postovi kvalitetni, i za mene i za tebe [smiley1] ” Znači Žmrkljiću, prodao si u minusu. Sjećam se da si rekao da si dokupio po 14k. Nemoj samo meni pričati o kvaliteti postova. Drukaš jer si prodao. Sve se zna.[smiley5] NHF Pitao sam te koji četvrtak je ZABA ušla??? Nisam znao da se može nadokupljivati i praznicima [smiley1] Toliko o kvaliteti postova. Ajde mir. ” Čudan si ti čovjek, ništa ti se ne smije reći [smiley1] he he jesam nadokupio dvije na 14000 , istina, ali to je sitno, ostalo na 10600. Očito en razumiješ, ne želim da ti postovi izgledaju drukerski pošto si uz Davidsa glasnogovornik ove dionice, a ti se ljuti kolko hoćeš [smiley1]

Interesantno ovaj tvoj dokup 10600 . Ja sam ih isto ulovio onaj ponedjeljak na 10 600 .
Kolega si mi po ulasku .

Tako bi rado napisao nešto vezano uz IGH, ali Von Braun i Davids objave sve a meni se neda njih ponavljat.

Dečki naprosto rade dobar posao.

Uostalom, kad ja izučem nešto škakljivo van, moderator me briše[smiley3]

[color=blue][/color]


uspoređujući sa drugima ova hajka je najviše pogodila IGH od svih – čak i negativna blokada…
a JDPL, ATPL,DLKV i HDEL su ipak trenutno u boljoj poziciji – evo vidjet ćemo kako će se izvući do poslije izbora u odnosu na naš IGH ali ja sam procijenio da je vrlo nestabilno i ko zna šta još vreba iza grma… izbori… to smo već primjetili.

Nisam bas uvjeren da ATPL i DLKV u puno boljoj poziciji, no ovisi na kojim ste razinama usli , oboje su pali kao i IGH u zadnjih 7 dana
Ja sam na zalost ( na svoju srecu ) izasao iz IGH prije nekog vremena na 14.900, no samo da bih kupio ( psujem ) VIRO, za koji cemo vidjet dali je bio potez ili ne …zasad je neeeeeeee
Ponosni sam vlasnik i HDEL-a no stalno slusam iz nekih izvora da su i oni usko povezani sa ishodom izbora odnosno sa HDZ-om
Ipak na kraju mislim da su svakako prodari manje podlozni promjeni vlasti zbog vanjskih utjecaja dok su gradjevinari sasvim druga prica. ( pozeljan komentar Davidsa, Vikinga, Zvone101, Von Braun )


@lanckok

Strpljenja kolega, isplatit ce se. IGH je zlatna koka

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


Tako bi rado napisao nešto vezano uz IGH, ali Von Braun i Davids objave sve a meni se neda njih ponavljat.

Dečki naprosto rade dobar posao.

Uostalom, kad ja izučem nešto škakljivo van, moderator me briše[smiley3]

Hvala kolega.
Ali na komentare prije, o padu IGH, mislim da su i ostali građevinari bubnuli dosta dolje, tako da ne vidim gdje bih bio osim u IGH u ovom trenutku. A što se tiče politike, ona je prisutna u svim dionicama. Evo kolega kaže da će kod HDEL-a isto ovisiti o izborima., itd, ali mi imamo jednu jako dobru stvar koji rijetki građevinar ima, a to je hobotnica Jure[smiley1], i zbog njega ćemo u EU vrlo brzo.
Ako je istina što glasnogovornik zbori o novom jaaaako velikom projektu vani, ljudi moji, biti će opet otvaranja
šampanjaca, no do tad mirno. I slušajte glasnogovornika.[smiley11]

I kolega caccone, nemojte viro uzimati, bolje budite u cashu pa dokupite IGH, moja preporuka. A sad nije tako skup.[smiley11]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

” Interesantno ovaj tvoj dokup 10600 . Ja sam ih isto ulovio onaj ponedjeljak na 10 600 . Kolega si mi po ulasku .
[/quote]

Ma ne mojih 10600 je iz 6-tog mjeseca, tad sam uzeo kolko imam osim ove dvije, nisam prodao preko ljeta. Ma valjda ce doc doba neke stabilosti na burzi, bez ovih bolesnih oscilacija, otkad sam uzeo bilo 10600 dva puta, racunam nikad više!

New Report

Close