IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ej Von Braun, NHF, , bolje da su ti postovi kvalitetni, i za mene i za tebe [smiley1]

Znači Žmrkljiću, prodao si u minusu. Sjećam se da si rekao da si dokupio po 14k. Nemoj samo meni pričati o kvaliteti postova. Drukaš jer si prodao. Sve se zna.[smiley5] NHF
Pitao sam te koji četvrtak je ZABA ušla??? Nisam znao da se može nadokupljivati i praznicima
[smiley1]
Toliko o kvaliteti postova. Ajde mir.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Ma ljudi nismo djeca, zbog okolnosti cijena dionice kratkoročno ovisi o ishodu izbora, dugoročno nije problem.


zmrklic: ” Ej Von Braun, NHF, , bolje da su ti postovi kvalitetni, i za mene i za tebe [smiley1] ” Znači Žmrkljiću, prodao si u minusu. Sjećam se da si rekao da si dokupio po 14k. Nemoj samo meni pričati o kvaliteti postova. Drukaš jer si prodao. Sve se zna.[smiley5] NHF Pitao sam te koji četvrtak je ZABA ušla??? Nisam znao da se može nadokupljivati i praznicima [smiley1] Toliko o kvaliteti postova. Ajde mir.

Čudan si ti čovjek, ništa ti se ne smije reći [smiley1] he he jesam nadokupio dvije na 14000 , istina, ali to je sitno, ostalo na 10600. Očito en razumiješ, ne želim da ti postovi izgledaju drukerski pošto si uz Davidsa glasnogovornik ove dionice, a ti se ljuti kolko hoćeš [smiley1]


HINA

Predstavnici Hrvatskih cesta i Instituta građevinarstva Hrvatske danas su u Osijeku potpisali ugovor o izradi projektne dokumentacije za gradnju južnog traka osječke južne obilaznice, duljine 13 kilometara, gdje se vrijednost radova procjenjuje na 250 milijuna kuna.

Riječ je o najopterećenijoj prometnici u Osječko-baranjskoj županiji s prosječnim dnevnim prometom od 18.634 vozila, koji u ljetnim mjesecima prelazi 22.000 vozila.

Predsjednik Sabora Vladimir Šeks ocijenio je da će se gradnjom novog traka bitno rasteretiti promet kroz Osijek, a današnjim potpisivanjem ugovora osigurava se ulazak ove investicije u idući četverogodišnji program gradnje cesta u Hrvatskoj.

Hvala ti Bože. Nove vijesti.[smiley11]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Čudan si ti čovjek, ništa ti se ne smije reći [smiley1] he he jesam nadokupio dvije na 14000 , istina, ali to je sitno, ostalo na 10600. Očito en razumiješ, ne želim da ti postovi izgledaju drukerski pošto si uz Davidsa glasnogovornik ove dionice, a ti se ljuti kolko hoćeš [smiley1]

Oprosti , ali krivo sam te shvatio. Ovdje se jedini ja danas brinem za bilo kakve analize. Ne pišem više postove tipa ” E sutra bi moglo na 15k kuna”, nego se trudim. A to da li se ZABA ukrcala prije 5 dana ili jučer, nije mi bitno. Meni je bitno da se ZABA ukrcava i da je ušla u TOP 10.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Kolega Von Braun hvala na trudu i bitci koju vodite,sreća što ćete uskoro imati jako oružje[smiley1]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Kolega Von Braun hvala na trudu i bitci koju vodite,sreća što ćete uskoro imati jako oružje[smiley1]

Istina,ali još očekujemo pivu koju je obečao na ATH [smiley2]

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

covjece, pa vas dvoje – davids & von braun – bi trebalo postaviti za moderatore ovdje koliko ste aktivni 😀

al neka zabavno mi je pratit vas.

nemam puno igh al imam

Necu politiku u svoju butigu .


davids: ” Kolega Von Braun hvala na trudu i bitci koju vodite,sreća što ćete uskoro imati jako oružje[smiley1] ” Istina,ali još očekujemo pivu koju je obečao na ATH [smiley2]

Šta pivu otvorit će on i chrystal kad čuje…
[smiley2]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Sreća da je posao vani pa pančić neće moći slati hobotnice…[smiley2]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


covjece, pa vas dvoje – davids & von braun – bi trebalo postaviti za moderatore ovdje koliko ste aktivni 😀 al neka zabavno mi je pratit vas. nemam puno igh al imam

Da biti će zabavno pozvat ćemo te na party, za božić ( pogledaj post unazad zašto)

Glasnogovornik IGH na neodređeno

A šta će biti sa poslovima ako pobjedi SDP .Oni će sve to zaustavit j,er kao to treba, ali ne sad nego kad dođe vrijeme(po njima).

New Report

Close