IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne znam sam koje natjerao ove da prodaju po 12k u par minuta[smiley2]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Ipak na kraju šta ako SDP pobijedi na izborima, kako će onda utjecati na dobijanje poslova kod IGH???
E pa NIKAKO !!!!! To sve ovisi o sposobnostima ljudi u upravi, a da će netko drugi sposobniji preuzeti takve poslove u hrvata, takvog još NEMA !!! A ako SDP i oporba ima nekakav pravni postupak protiv monopolizma IGH, neka to onda provede, ineče, buzz off !!!
Ovo su već takva podmetanja. A nitko ne bi spomenuo da je Jurčić vozio oružje sa Rojsom 95.-te, a danas je uvašeni ekonomista koji se nije mogao ni oženiti u 50. godina života. Pravi uzor !!!
A šta je Mesić radio, o tome nećemo…….itd….itd…

I kolega valentime, nemojte drukati ako ste prodali, jer je ovo dno dna.[smiley11]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

davids:

postotak ok,iznos[smiley5]

Što govori, Mesić je rekao da IGH dobiva poslove na mutan način i to bi kao trebalo rušiti cijenu, moš misliti, sve iskrivljeno, više namjerno nego slučajno, jer oni koji prate mogu realno objasniti.
Cijenu je srušio sam Radić laganjem, a ne Mesić, i nije jedini pred. Uprave koji je iznosio krivu informaciju o finan. rezultatima, kako bi njegov pajdaš lakše izašao van. O tome treba pisati, a ne o Mesiću, on je nebitan u cijeloj priči.

Kolega, mislim da niste u pravu. Od ovih malih friških dioničara, koliko ih zda šta znači 70 mil kuna dobiti?
Rijetko tko!!! A tko zna kad Mesić kaže “IGH je ovo , IGH je ono”, dobro da ge ne usporedi sa Miloševićem.
Zato kolega easy….[smiley11]

Btw…da mi je znati koliko će danas ZABA pokupovati…[smiley1]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


davids: ” postotak ok,iznos[smiley5] ” Što govori, Mesić je rekao da IGH dobiva poslove na mutan način i to bi kao trebalo rušiti cijenu, moš misliti, sve iskrivljeno, više namjerno nego slučajno, jer oni koji prate mogu realno objasniti. Cijenu je srušio sam Radić laganjem, a ne Mesić, i nije jedini pred. Uprave koji je iznosio krivu informaciju o finan. rezultatima, kako bi njegov pajdaš lakše izašao van. O tome treba pisati, a ne o Mesiću, on je nebitan u cijeloj priči.

Cijenu su srušili i Mesić sa svojim izjavama ali i Radić svojim nastupom u Otovrenom. Radić bi se trebao odlučiti da li će se baviti biznisom ili politikom, kombinacija je vrlo opasna. Mislio sam da će se tako iskusan igrač kao što je Radić pametnije postaviti u odnosu na politička zbivanja Osim toga cijenu ruši i činjenica da se većina ugovorenih poslova u inozemstvu odnosi na politički vrlo nestabilne regije kao što su BiH i Albanija.

[b]William A. Ward:[/b] Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.

Za sada skromin 224K prometa, nisam navikao tražiti IGH na sredini tablice [smiley10]

[b]William A. Ward:[/b] Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.


Za sada skromin 224K prometa, nisam navikao tražiti IGH na sredini tablice [smiley10]

lanckok, Radić se samo branio od izjava koje mogu donesti štetu IGH. Šta pričaš?
Neka prodaju mali[smiley1]
ZABA ima da se nakrca do grla ,pa onda da pusti gore, kad se kolege strašljivci iskrcaju.[smiley11]
A promet je mali, dok fondovi ponovo ne opale po asku. Onda će biti…
Uostalom promet na čitavoj burzi je slab danas, a ne samo na IGH.
Nema brige. A gdje je kolega glasnogovornik sa novim poslovima???[smiley11]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Pa nisam bas siguran da mali prodaju, ipak su malo veci nalozi na prodaji [smiley1]


Pa nisam bas siguran da mali prodaju, ipak su malo veci nalozi na prodaji [smiley1]

Nisam rekao da nitko ne prodaje. Dešković je još u igri, šta tu ima čudno.
Ako si mislio na prodaji 100 kom na 13.5 kuna, e to ti može netko pojesti u sec, zato ne brini.
Nije baš onako kao što misliš. Burza je zaj….. stvar.
I ne kužim čemu naslađivanje ovim smiješkom zbog velikih naloga na prodaji???
Svi su toliko ljubomorni na taj IGH i htjeli bi na padne na 5kn po dionici, i to bi im bilo preskupo, ma ja to znam, ali poslovanje i fundamenti govore sasvim nešto drugo.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Vaš link

Ovo je za one koji misle da građevinari nisu u trendu [smiley1]

Molim omjer k/p
Hvala puno

Iskustvo - ime koje čovjek daje svojim greškama

k/p 254/742

Neto dobit 36,3 milijuna kuna

Izvor: Vjesnik,

6.11.2007 – Institut građevinarstva Hrvatske (IGH) u prvih je devet mjeseci ove godine ostvario 36,3 milijuna kuna neto dobiti, što je porast od 50,5 posto u odnosu na isto prošlogodišnje razdoblje, podaci su iz financijskog izvješća te tvrtke objavljenog na Zagrebačkoj burzi. Ukupni su prihodi IGH iznosili više od 490,09 milijuna kuna i viši su nego u prvih devet mjeseci prošle godine za 23,4 posto.

Prihodi ostvareni na domaćem tržištu povećani su za 28,6 posto, na 451,62 milijuna kuna, dok su prihodi od prodaje u inozemstvu smanjeni s 18,8 milijuna kuna na 13,13 milijuna kuna. U IGH napominju kako je likvidnost tvrtke zadovoljavajuća.

Vaš link

New Report

Close