IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

plavi:

Ide vam nova vijest ovih dana, novi posliči..[smiley2]

Da dobili smo još nešto neću ništa pisati još…

Ma da, a ja mislio da će ključ u bravu nakon Mesićeve izjave i predizbornog podbadanja.[smiley1]
Hm, kad malo razmislim ipak je to dobra firma, ipak ju neću prodati i kupiti IVEX-R-A ili SCHB-R-A.[smiley9]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Mislim da se napad na IGH koristi u predizborne svrhe i to nije dobro.Podsjeća me na 99. kad se vikalo revizija pretvorbe,tajkune iza rešetaka itd. Sjećate se možda da se nešto desilo od 99.-03.?Sad će iskopati neku drugu temu itd..Bitno je da mi dobivamo natječaje van Hr i dokazujemo vrijednost i kvalitetu,referenca u HR ne fali.Dugoročno je ovo dobra priča…

Glasnogovornik IGH na neodređeno

@Davids
Slažem se kolega. Riječ je o psihologiji mase, a u tom slučaju ono šta je sad potrebno je:
1. Objava nekog posla van granica RH
2. Nakon toga sarkastični članak u novinama u stilu: “Predsjednik tvrdi . Sukob interesa donio IGH posao u npr. Rusiji vrijedan xxx˘”
3. Nakon toga mnogi koji su nasjeli na riječi preds. bi valjda napokon shvatili tko im je uzeo novac iz đepa.

Mislim da bi to bolilo mnogo više neke “gore” nego ikakva predizborna kampanja.
U protivnom mislim da će se ovakav trend rušenja IGH i dobrog dijela ostatka burze nastaviti i dalje jer čim je jedna stranka krenula u predizbornoj kampanji kupovati ljude dajući im 40 – 50% zarade na HT tada protivniku ne ostaje ništa drugo nego to srušiti do bola i tako stvoriti osječaj kod ljudi da im je opet nešto “uzeto”.

Prema tome Jure …. daj neki ugovor pa makar i 100K samo da je van RH.

[color=red][i]Joy of life[/i][/color] [color=white] - Richard Thaler - "Mad Money" - HT, DDJH, IGH, DLKV, BLJE, MLNR... [/color]

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=3807d0b5-f80b-494d-8efb-2d5f2417317d&open=sec

Interesantno kako se ovakve vijesti stare 10 godina iskopaju baš pred izbore[smiley8]


Ali SDP vam visi kao mač nad glavom, šta je , je.

Visi nam svima mač zbog SDP-a.Nekome ‘katana’,a nekome ‘čakija’ [smiley2]

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

Bez obzira što svi napadaju Mesića, moje je mišljenje da su njegove izjave imale najmanju štetu na cijenu iGH-a, evo zašto:

Jure Radić najavljuje 70 milijuna dobiti za 3Q-2007, laže čim zine, kako je zbog njegove izjave rasla cijena, uz poslove koje su dobili, tako je zbog laganja jednostavno i pala, s time da su neki znali i prije za to famozno izvješće, vidjelo se to u srijedu na kraju trgovanja. Zašto tražiti krivicu u Mesiću, kada ista dolazi od vječitog Radića koji govori neistinu. Zar nije tako?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Jure je mislio na godinu ne na 3Q…

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Jure je mislio na godinu ne na 3Q…

Mislio je na 3Q:

Citat:

“U prvih devet mjeseci ove godine prema istom razdoblju lani dobit tvrtke povećana je 55 posto, na 70 milijuna kuna, kazao je J. Radić.”

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

postotak ok,iznos[smiley5]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=3807d0b5-f80b-494d-8efb-2d5f2417317d&open=sec

Interesantno kako se ovakve vijesti stare 10 godina iskopaju baš pred izbore[smiley8]

Dao sam si truda kad su objavljena izvješća revizije i privatizacije (na http://www.revizija.hr) i pročitao sam 90% izvještaja.Ovo sa IGH na ovom linku je ‘mačji kašalj’.

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

Pogrešio,inače ova kopanja me ne iznenađuju jer je sve naručeno to naravno vi pametni kolege shvaćate čak i tempo je zanimljiv,inače svi su onda dobivali popuste za dionice,otplate,kredite ( čak i moja mama),no nitko nije shvaćao što uopće dobivaju,pa je bila parola daj to prodaj dok nešto vrijedi biti će nula…

Glasnogovornik IGH na neodređeno


postotak ok,iznos[smiley5]

Što govori, Mesić je rekao da IGH dobiva poslove na mutan način i to bi kao trebalo rušiti cijenu, moš misliti, sve iskrivljeno, više namjerno nego slučajno, jer oni koji prate mogu realno objasniti.
Cijenu je srušio sam Radić laganjem, a ne Mesić, i nije jedini pred. Uprave koji je iznosio krivu informaciju o finan. rezultatima, kako bi njegov pajdaš lakše izašao van. O tome treba pisati, a ne o Mesiću, on je nebitan u cijeloj priči.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close