IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Političari dižu i ruše Zagrebačku burzu[smiley3][smiley3][smiley3][smiley3]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Treba ulagati u znanje, tako barem kažu[smiley2]. Po ovom bi trebao biti vidovit, na koji način da ja predvidim ovakve izjave, pogotovo kad je riječ o predsjedniku države. Njemu nešto zasmeta, kaže i sruši dionicu. Da imam svu pamet ovog svijeta to ne bi mogao predvidjeti.

&


Političari dižu i ruše Zagrebačku burzu[smiley3][smiley3][smiley3][smiley3]

Oni sruše , ja se ukrcam[smiley1][smiley1][smiley1], oni dižu, ja sam ukrcan[smiley1][smiley1][smiley1]
Ja više niti ne čitam te jalove članke koji nanose štetu malim dioničarima, a oporba ne kuži da izbija novce iz džepa friškim dioničarima koji su započeli nedavno sa THT-om. Bacaju kontru Sanaderu koji je dao IPO THT-a građanima, i to je jako podlo od strane političara, jer s time si rade samo štetu.
Nije male dioničare opljačkala država , već ih je opljačkao Mesić prije neki dan, a još će biti takvih ispada do izbora. Naravno pod pretpostavkom da su se ljudi prepali pa prodali u minusu.
Zamislite da Dioničar izađe iz THT-a sa zaradom i uloži ponovo na burzu, i onda dođe netko iz oporbe i izbije mu zaradu, pa čak i ode u minus[smiley5]. Ma jadno. Oni misle ako ne mogu opaliti poreze na kapitalnu dobit, onda mogu srozati burzu u korekciju, i na taj način odvratiti dosta ljudi od ulaganja na burzi.
Budemo vidjeli.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Političari dižu i ruše Zagrebačku burzu[smiley3][smiley3][smiley3][smiley3]

Ne ruše burzu, nego nekontroliranim i nesuvislim izjavama štete nekim kompanijama na burzi.

Von Braun, 06.11.2007. u 23:59
9. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 2.160 1,36 Skrb. račun +249

Opla, nešto se opako dokupljuje. Rekao sam ja da kad izađu ovi Mate Matić i Šime Šimić, da će uletiti neki jaki
fond unutra, i pogodio sam. Ček malo , ako je danas promet bio 4.016.530,97 kn, a ZABA se ukrcala sa 3,25 miliona, to znači da su mali dioničari trgovali sa samo 55 komada.
Di se tako ZABi žuri? Doći u TOP 5? [smiley1]
Ovo je jako dobro, s obzirom da su se dva mjeseca iskrcavali PBZ i ostali.
Fond manageri u ZABA-i znaju da je IGH precjenjena, pa kupuju ko ludi, ma jasno[smiley1]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


davids, 07.11.2007. u 00:18
9. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 2.160 1,36 Skrb. račun +249
Opla, nešto se opako dokupljuje. Rekao sam ja da kad izađu ovi Mate Matić i Šime Šimić, da će uletiti neki jaki fond unutra, i pogodio sam. Ček malo , ako je danas promet bio 4.016.530,97 kn, a ZABA se ukrcala sa 3,25 miliona, to znači da su mali dioničari trgovali sa samo 55 komada. Di se tako ZABi žuri? Doći u TOP 5? [smiley1] Ovo je jako dobro, s obzirom da su se dva mjeseca iskrcavali PBZ i ostali. Fond manageri u ZABA-i znaju da je IGH precjenjena, pa kupuju ko ludi, ma jasno[smiley1]
[/quote]

Mislim da im je danas bio zadatak da dignu preko 13k, sa 4 komada smo na kraju pali 1,5% .Dizat će cijenu prema 14k,dolazi lova od ATGR ,no ZABA je odlučna zanima me koliko žele dionica na kraju i to jako
[smiley1][smiley1]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


zmrklic, 07.11.2007. u 00:18
9. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 2.160 1,36 Skrb. račun +249
Opla, nešto se opako dokupljuje. Rekao sam ja da kad izađu ovi Mate Matić i Šime Šimić, da će uletiti neki jaki fond unutra, i pogodio sam. Ček malo , ako je danas promet bio 4.016.530,97 kn, a ZABA se ukrcala sa 3,25 miliona, to znači da su mali dioničari trgovali sa samo 55 komada. Di se tako ZABi žuri? Doći u TOP 5? [smiley1] Ovo je jako dobro, s obzirom da su se dva mjeseca iskrcavali PBZ i ostali. Fond manageri u ZABA-i znaju da je IGH precjenjena, pa kupuju ko ludi, ma jasno[smiley1]
[/quote]

To je ipak t-3, a ne danas, i to je zaba skbnički, ali, lijepo ih je vidjeti u top 10. Samo da prođu ti izbori, jos oko 3 tjedna ….

Ide vam nova vijest ovih dana, novi posliči..[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Ide vam nova vijest ovih dana, novi posliči..[smiley2]

Da dobili smo još nešto neću ništa pisati još…

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Sigurno bi netko ukrcavao ove milione da ne zna zašto…

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Ali SDP vam visi kao mač nad glavom, šta je , je.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Ali SDP vam visi kao mač nad glavom, šta je , je.

Slažem se ,tko se mača lati….

Glasnogovornik IGH na neodređeno

New Report

Close