IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A tek sad vidim da je kolega Von Braun vec kopirao isto što i ja, nema veze ponavljanje gradiva nije naodmet

Na sve moguće načine se ruši cijena ove dionice.

Vaš link


još malo i evo nas na 14K

…samo ne znam kada ….[smiley8]

valentine:

još malo i evo nas na 14K

…samo ne znam kada ….[smiley8]

A čemu žurba? Žurba na burzi samo vodi u još veću žurbu, a još veća žurba vodi u bankrot.[smiley1]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Evo malo sličica u prilogu.

[b]William A. Ward:[/b] Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.

Ljudi moji, iskreno, SDP i politika se okomila na IGH. Pogledajte šta pišu u vjesniku, da dionica slovi na tržištu
kao precjenjena. PIH .Kakvi ovo diletanti pišu, i koga su pitali za stručno mišljenje.
Pogledajte multiple na ovim razinama. Book ispod 5.[smiley11]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Iskreno mislim da je oporba našla “slabu točku” (koja uopće nije slaba), i plaćenim člancima malo po malo
lažima bodu hrvatsko tržište kapitala. Mislim da ga neće srozati, baš kako oni misle.
Ovaj u prethodnom postu članak potječe iz ustiju brokera nedavno otvorene brokerske kuće čija je kvaliteta upitna.
Vaš link

Ja sam uvijek učio, da radim suprotno od onoga što brokeri kažu, pa ću tako i u ovom slučaju.
Mislim onaj tko čeka da će jako profitirati. A na duge staze da i ne govorim.
[smiley11]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Ljudi moji, iskreno, SDP i politika se okomila na IGH. Pogledajte šta pišu u vjesniku, da dionica slovi na tržištu kao precjenjena. PIH .Kakvi ovo diletanti pišu, i koga su pitali za stručno mišljenje. Pogledajte multiple na ovim razinama. Book ispod 5.[smiley11]

Kolega Von Braun ne brinite se, pa tko jos danas cita Vjesnik kraj sve ove zute stampe.

INSTITUT GRAĐEVINARSTVA HRVATSKE D.D./REDOVNA SERIJE A IGH-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. AKCIONAR D.O.O. 20.086 12,67 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 11.067 6,98 Skrb. račun
3. PBZ D.D. 5.561 3,51 Skrb. račun
4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 4.183 2,64 Skrb. račun
5. ĐUKAN PETAR 4.013 2,53 Osnovni račun
6. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 3.583 2,26 Skrb. račun
7. PBZ D.D. 2.499 1,58 Skrb. račun
8. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./SLAVONSKI ZATVORENI INVESTICIJSKI FOND D.D. 2.487 1,57 Skrb. račun
9. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 2.160 1,36 Skrb. račun +249
10. HRANILOVIĆ MARKO 1.913 1,21 Osnovni račun
Ukupno: 36,29

fino se kupuje

[smiley2]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Ako zbrojim nove igrače br.9 i br.7. ulaz je između 65 i 70 mil kuna[smiley1]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Hvala bogu da smo u toku s evropom i dolaskom EU možemo na tržište ravnopravno.

U petak, 26.10. Institut građevinarstva Hrvatske bio je domaćin sastanka Borda ENBRI (The European Network of Building Research Institutes) grupe. ENBRI je osnovan 1988. godine s ciljem približavanja i suradnje između najvećih europskih građevinskih instituta http://www.enbri.org. IGH je postao punopravni član 2006. godine.

Ciljevi ENBRI-ja su:

Promovirati koristi od ulaganja u znanstvenoistraživački rad u graditeljstvu i izgrađenom okolišu na državnoj, regionalnoj i europskoj razini,

Poticati suradnju između svojih članova, i surađivati sa Europskom komisijom i dioničarima europskog građevinskog sektora, da bi tako članovi ENBRI-ja mogli na djelotvoran način doprinositi postizanju unapređenja u području konkurentskih odnosa, održivosti, kakvoće i sigurnosti izgrađenog okoliša,

Savjetovati kreatore politika i širu javnost o pitanjima povezanima sa istraživačkim i inovacijskim radom u području izgrađenog okoliša, uz primjenu proaktivnog i planski definiranog pristupa.

Tijekom cjelodnevnog sastanka u prostorima IGH, direktori najvećih instituta iz 23 europske zemlje obišli su naše laboratorije.

[smiley2][smiley2]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Političari dižu i ruše Zagrebačku burzu

http://www.vecernji.hr/home/manager/2948781/index.do

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

New Report

Close