IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jesam dao pokazatelje? Još uvijek debelo najjeftiniji građevinar

Hell is Empty and all the Devils are Here


Evo još nešto što mi u izvješću naročito smeta.

Troškovi po zaposlenome su na godišnjoj razini cca 200K kn. Tko još u Hrvatskoj (osim ERNT) ima takve troškove zaposlenih. Pošto, kako Jure kaže, IGH ne gradi nego pruža usluge, materijalnih troškova gotovo da i nemaju. Ali zato imaju cca 200M ostalih troškova. Ja nisam arhitekt niti građevinac pa molim nekoga da mi odgovori na što IGH može potrošiti 200m kn za 9 mj. Papir i olovke sigurno nisu.

Pa to i nije puno, toliki su i troškovi trgovačkog putnika.
Stavi na papir dnevnice, leasing za auto, održavanje auta i benzin, noćenje, računalo, mobitel, plaću da ne spominjem, pa ne rade za minimalac, još poneki sitni trošak i eto ti 200kkn.

Želim biti bik, ali sam još uvijek tele.


Jesam dao pokazatelje? Još uvijek debelo najjeftiniji građevinar

a da pričekamo sve izvještaje?
ili usporedimo 1H?
nekog si zaboravio…

Heaven or Las Vegas


davids: ” dio: ” davids: ” Ovakav pad smo imali i sa 10k na 7-8k,slična panika ćak i veći pad,evo još jedan primjer kvalitetne analitike: 27.12.06. Prodati “Dionicom IGH trenutačno se trguje po omjeru cijene i dobiti (P/E) od 32, što na prvi pogled ostavlja malo prostora za rast cijene, pa potencijalnim ulagačima ne bih savjetovao kupnju te dionice”, kaže Vilim Klemen (Erste vrijednosni papiri).) Sami zaključite … ” Oće bit 100 miljunčeka dobiti na kraju godine? Što veli Jurica?[smiley2][smiley2][smiley2] ” Kreće nam Cesarčeva skupo će biti … [smiley1] ” Ih, to ti Žuži profrajla za tjedan dana. [smiley4] Jurica i Žuži, koja dobitna kombinacija[smiley16][smiley2][smiley2][smiley2]

Danas vas nije bilo baš sam se zabrinuo da malo kolegi Vedriću pomognete da nas gurne još niže…
[smiley2]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Ne treba vas gurati, to već bude odradila gravitacija. Slobodan pad slijedi. Po zakonu održanja količine energije, budete sve više pisali na forumu.

budd:

Jesam dao pokazatelje? Još uvijek debelo najjeftiniji građevinar

a da pričekamo sve izvještaje?
ili usporedimo 1H?
nekog si zaboravio…

Koga sam zaboravio?

IGH, INGR, DLKV, HDEL, VDKT sam usporedio. Fale DDJM, MMTZ, THNK. Od tih, DDJM neće imati tako dobre pokazatelje, MMTZ ćemo znati tek iduće godine (ako bude sreće), a za THNK se uopće ne treba nadati.

Hell is Empty and all the Devils are Here


Ne treba vas gurati, to već bude odradila gravitacija. Slobodan pad slijedi. Po zakonu održanja količine energije, budete sve više pisali na forumu.

Živi bili pa vidjeli. Za npr. VDKT koji ima P/E oko 350, IGH uopće nema gravitacije. Još malo će plutati, a onda
slijedi katapultiranje u svemir.[smiley1]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Ne bih se uopće začudio da ga sutra digente na 15 k. Ovo ionako graniči s ludošću pa nek se ludost nastavi…
Nemam IGH-a jer sam ulagao u fundamentalno podcijenjene dionice koje su sad još više podcijenjene pa sam vam pomalo zavidan. Ustvari pokušavao sam ga kupiti po 1700 kuna pa sam povakao nalog inače bi prošao…

He, evo čovjeka koji piše 20 postova godišnje i počastio je baš nas. Kolega, pa ovo je fundamentalno podcijenjena dionica u odnosu na ostatak sektora.

Hell is Empty and all the Devils are Here


He, evo čovjeka koji piše 20 postova godišnje i počastio je baš nas. Kolega, pa ovo je fundamentalno podcijenjena dionica u odnosu na ostatak sektora.

To je istina, samo je sektor preeecijenjen. I to do bola.

budd:

He, evo čovjeka koji piše 20 postova godišnje i počastio je baš nas. Kolega, pa ovo je fundamentalno podcijenjena dionica u odnosu na ostatak sektora.

To je istina, samo je sektor preeecijenjen. I to do bola.


[smiley2][smiley2]

najvrednije stvari u životu su besplatne

He, he dečki hajde sad nažvrljajte deset stranica tako da se više ne vide ovi sotonski postovi protiv “vaše” dionice.

New Report

Close