IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Neka, neka. Treba staviti na temi “Humanitarnost na djelu” broj žira pa ću i ja priložiti neku kunu.[smiley2]

alo ljudi..pa koji ku….????!!! dajte se skulirajte…i nemojte padati na jadne provokacije tipa mi smo do kraja tjedna na 5000 kn, cemu nervoza??!!! jedni prodaju, drugi kupuju..pa i ti koji kupuju, kupuju iz razloga da prije ili poslije ostvare određenu dobit…bilo to danas ili sutra ili za 6 ili 12 mjeseci….no, pogledajte samo prvih 10 u igh..fino se nakrcale nase banke…sta je sa 4q?a sta je sa izborima koje ce dr.ivo dobiti? di je nestao optimizam? samo pooolako, sve bu bilo fajn :))


Gledajući globalno, onda bi svi građevinari trebali na 50% cijene rezati???

da.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


alo ljudi..pa koji ku….????!!! dajte se skulirajte…i nemojte padati na jadne provokacije tipa mi smo do kraja tjedna na 5000 kn, cemu nervoza??!!! jedni prodaju, drugi kupuju..pa i ti koji kupuju, kupuju iz razloga da prije ili poslije ostvare određenu dobit…bilo to danas ili sutra ili za 6 ili 12 mjeseci….no, pogledajte samo prvih 10 u igh..fino se nakrcale nase banke…sta je sa 4q?a sta je sa izborima koje ce dr.ivo dobiti? di je nestao optimizam? samo pooolako, sve bu bilo fajn :))

Ajde cemu se brineš, vidiš da nas pere optimizam. Moramo se malo i zahebavati.

Hell is Empty and all the Devils are Here

@budd, i mene ljuti što se sad svi prave pametni i kao znali su da će biti ovakav pad pa su prodali na ATH.

Treba priznati, utjecaj politike je stvorio od ove firme ovo što ona trenutno jest! Ali ona sada toliko vrijedi da daleko nadilazi političke manipulacije crvenih, plavih, žutih i zelenih i bez obzira kakve istupe političari imali ili kakav ishod izbora bio.
Pa ima li ijedna druga firma u ovoj branši ovakvu logistiku i stručnost, u cijeloj ovoj regiji?!

I uopće se ne stidim priznati: Imam IGH, nisam ga prodavao, probat ću ga još dokupiti ovih dana! A ubrzo kad opet krenemo gore, vjerojatno će se svi javit kako su imali IGH i nisu ga ni prodavali jer su sve znali!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


Ovakav pad smo imali i sa 10k na 7-8k,slična panika ćak i veći pad,evo još jedan primjer kvalitetne analitike: 27.12.06. Prodati “Dionicom IGH trenutačno se trguje po omjeru cijene i dobiti (P/E) od 32, što na prvi pogled ostavlja malo prostora za rast cijene, pa potencijalnim ulagačima ne bih savjetovao kupnju te dionice”, kaže Vilim Klemen (Erste vrijednosni papiri).) Sami zaključite …

Oće bit 100 miljunčeka dobiti na kraju godine? Što veli Jurica?[smiley2][smiley2][smiley2]

2 537 280 000 je u jednom trenutku vrijedio IGH..mislim pa tko je tu lud…toga nema ni u najluđim snovima….još sam par puta računao prije nego sam objavio..i napravio C/P, da ne zeznem tolke nule


Von Braun: ” efodix: ” Pa i nije bas neko sjajno izvjesce. P/E je, ako sam dobro izracunao, na 12700 porastao na 55.4. Medjutim ako cemo samo gledati kvartalni rezultat, P/E je..hm..u tisucama. Sad je jasno zbog cega su veliki izlazili, nije tu Mesic bio nikakav faktor. ” Po čemu nije sjajno izvješće? Kako vi znate zašto su veliki izlazili? Jesu vam rekli? Možda nisu politički motivi, kao što vi mislite. Zašto računati fundamente kod građevinara kod kojih to nije tako bitno. (HDEL 200, DLKV oko 100 P/E) ” Bilo izvješće dobro ili loše činjenica je da su oni koji to znaju prije javne objave dobrano izlazili. Zaposlenik IGH Žarko Dešković (iz top 10)prodao cca 1300 kom prije izvješća. E pa sad vi meni recite da je to slučajno!!!

točno. kada insideri samo prodaju dionice, to je definitivno znak upozorenja. i jedan savjet prenesen iz brojnih knjiga o ulaganju: dionice se ne dokupljuju pri padu, već obrnuto. itho (in their humble opinion).[smiley16]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


davids: ” Ovakav pad smo imali i sa 10k na 7-8k,slična panika ćak i veći pad,evo još jedan primjer kvalitetne analitike: 27.12.06. Prodati “Dionicom IGH trenutačno se trguje po omjeru cijene i dobiti (P/E) od 32, što na prvi pogled ostavlja malo prostora za rast cijene, pa potencijalnim ulagačima ne bih savjetovao kupnju te dionice”, kaže Vilim Klemen (Erste vrijednosni papiri).) Sami zaključite … ” Oće bit 100 miljunčeka dobiti na kraju godine? Što veli Jurica?[smiley2][smiley2][smiley2]

Kreće nam Cesarčeva skupo će biti …
[smiley1]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

“Dionicom IGH trenutačno se trguje po omjeru cijene i dobiti (P/E) od 32, što na prvi pogled ostavlja malo prostora za rast cijene, pa potencijalnim ulagačima ne bih savjetovao kupnju te dionice”, kaže Vilim Klemen (Erste vrijednosni papiri).)

Sami zaključite …

Moram nadodati. Gdje se nalazi IGH procjenite sami.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


dio: ” davids: ” Ovakav pad smo imali i sa 10k na 7-8k,slična panika ćak i veći pad,evo još jedan primjer kvalitetne analitike: 27.12.06. Prodati “Dionicom IGH trenutačno se trguje po omjeru cijene i dobiti (P/E) od 32, što na prvi pogled ostavlja malo prostora za rast cijene, pa potencijalnim ulagačima ne bih savjetovao kupnju te dionice”, kaže Vilim Klemen (Erste vrijednosni papiri).) Sami zaključite … ” Oće bit 100 miljunčeka dobiti na kraju godine? Što veli Jurica?[smiley2][smiley2][smiley2] ” Kreće nam Cesarčeva skupo će biti … [smiley1]

Ih, to ti Žuži profrajla za tjedan dana.
[smiley4]

Jurica i Žuži, koja dobitna kombinacija[smiley16][smiley2][smiley2][smiley2]


Rotacija sektora nije topla voda, sva tržišta su to prošla. Mene samo zanima koji sektor uopće može doći na red. Ako ne griješim, jedino prehrana još nije odradila svoje (ne ulazeći u razloge). Posljednje najave upućuju da će se igrati upravo u tom smjeru

e, vidiš, o tome govore i menađeri fondova[smiley11]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

New Report

Close