IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja volim jezik brojki. A jezik brojki govori sljedeće :

ttm P/E (3q2007)

INGR = 50
DLKV = 74
HDEL = 79
IGH = 41

Viadukt ne računam, jer je gubitaš.

Hell is Empty and all the Devils are Here


mi smo do kraja tjedna na 5000 kn, pazite kaj vam kažem

ajde mi kolega objasnite zasto ovo radite, postoje ljudi koji se boje, koji su prvi puta susreli s ovakvom situacijom, nije im ugodno a vi ih ovakvim postovima dodatno deprimirate i plasite, nemojte se smijati tuđoj nevolji…postoje mnogi kojio su nakon ht . svoju suteđevinu povjerili burzi, nesto za sto su godinama izdvajali novac i ovakvi obeshrabrujuci postovi na njih djeluju katastrofalno, jer nisu upuceni u srz burze..pa ne morate im jos i vi nakon svega pit krv na slamcicu..jos jednom napominjem da ja nemam igh ali dajem svoju potporu svima koji ga posjeduju, jer su u nepravednoj borbi protiv politike novina medija..iako se nismo bas najbolje slagali, saljem pozdrave i podrsku predvodnicima DAVIDSU, FON BROWNU, PA I IVEKU 123…ne prodajte igh ispod cijene i strpite se, sve ce opet doc na svoje, a svi ovi koji se izruguju i smiju, svima njima ce se to obit o glavu!
POZDRAV!!

LEDO, mlinar, tisak , dalekovod

Znam da na burzi nema milosti ali ovo što Lanica radi je čisto zlo kako vas nije sram imate li i malo ljudskosti u sebi .Kolega Byber u potpunosti vas podržavam.

Inače nemam dionice IGH i držte se IGH-avci biti će bolje i to vrlo brzo

SAM PROTIV SVIH

5.11.2007
Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. AKCIONAR D.O.O. 20.086 12,67 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 11.067 6,98 Skrb. račun
3. PBZ D.D. 5.561 3,51 Skrb. račun
4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 4.183 2,64 Skrb. račun
5. ĐUKAN PETAR 4.013 2,53 Osnovni račun
6. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 3.583 2,26 Skrb. račun
7. PBZ D.D. 2.499 1,58 Skrb. račun +45
8. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./SLAVONSKI ZATVORENI INVESTICIJSKI FOND D.D. 2.487 1,57 Skrb. račun
9. HRANILOVIĆ MARKO 1.913 1,21 Osnovni račun
10. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 1.911 1,21 Skrb. račun novi u top 10 (Dešković ispao)
Ukupno: 36,14

Heaven or Las Vegas

evo bio radic na dnevniku … intervju ..
tko je jamio jamio je …vratit ce se sve to u normalu …

Necu politiku u svoju butigu .


Znam da na burzi nema milosti ali ovo što Lanica radi je čisto zlo kako vas nije sram imate li i malo ljudskosti u sebi .Kolega Byber u potpunosti vas podržavam.

Inače nemam dionice IGH i držte se IGH-avci biti će bolje i to vrlo brzo

Također, podržavam kolege. Sramotno je ovo sto se radi, ali na kraju kad izdrzite isplatit ce se… NEMAM NITI SAM IKAD IMAO DIONICE IGH, ali kolege koji su neodlucni ili novi, procitajte sve realne i argumentirane stavove na ovoj temi… I unatoc ovom besramnom i neviđenom pritisku cak i nakon blokade, IGH pokazije znakove oporavka u istom danu… PER ASPERA AD ASTRA

P.S. Sjecam se kad sam pratio IGH dok je jos bio relativno nelikvidan i kad nije bio u fokusu. Kad se kretao u granicama 3800-4200 pa nazad i tako n puta, ali na kraju, pogledajte gdje je sad, i opet prema P/E i P/B jos ima prostora na gore samo da se ujednaci s drugim gradjevinarima… A gdje su jos svi poslovi, strucnjaci… i jos n stvari da ne nabrajam sad sve sto je vec receno na ovoj temi…

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

Ne znam ako ste vidjeli na dnevniku, ona cnc preša kojom se ispituju nosači košta koji miliončić eura no i najvažnije znati s njome raditi i analizirati podatke,pamet je skuplja.Jako mi je drago što je Jure argumentirano reagirao nije bilo slučajno.Stojić iz Hypa kaže da su mali investitori prodavali danas jer ne poznaju kompaniju…

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Ajde i od Stojića nešto pametno

Hell is Empty and all the Devils are Here


Ajde i od Stojića nešto pametno

Da slažem se no ovo je bilo vidljivo danas,čista panika…[smiley2]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

taj stojić je izgubio kredibilitet..tko ga prati zna o čemu pričam

Neki ovdje pišu da oni koji su znali za ovaj scenarij da su izlazili. A šta je sa PBZ-om. Oni i dalje dokupljuju. 29.10. imali su 1.859 dionica, a 05.11. nakon samo tri novih dana trgovanja 2.499 dionica, odnosno 640 dionica više. Baš me zanima da li se i oni nerviraju ovoliko koliko i vi ovdje.

Izbori će proći, a dobra firma će ostati. TKO GOD DOĐE NA VLAST.

Ajmo i sutra panika,rasprodaja da ja mogu jos dokupit ali ne preko 12300….ajde uletilo mi je malo love danas pa da ne stoji neiskoristena[smiley2]

New Report

Close