IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne može HANFA ovdje ništa… [smiley3]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Mislim da bi nakon Jurčićevih mogli zaredati ovakvi avatari.

Promet poprilicno usporio, ali bez obzira kad god stavim nalog na kupnju netko me preskoci…
Oprezno skidanje sa aska

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje


Ne može HANFA ovdje ništa… [smiley3]

Može ali neće.Članak 150 Zakona o trgovanju vrijednosnim papirima.

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

prvi po likvidnosti je ht,

nek si svatko napravi lijepo swot analizu i vidi velike prednosti i mane dionice..

svaka dionica mora imat svojiu prošlost i budućnost,,a kod ove su oba ta pokazatelja upitna..a ovo su odradili ..fondovi..napumpali su malo kupnju jer se boje reakcije krda…ipak je tu free float jako jako elik..a i velika je volatilnost..a ako počnu i babice po placu pričat da IGH više ne valja onda bu ta dionica pala stoposto.

pa kaj je to bilo normalno..dođu mi ljudi koji nisu nikad ni vidli burzu ,,ni kak izgleda to,,,pa mi počnu pričat kak je IGH super i da je jeftinai da to odma treba kupit…mislim od kud oni to sve znaju a ja visim svaki dan satima i noćima pa nezam…to su pričali dok je bila 15000

znam da su neki u dionici pa nisu objektivni..ali zato ima i ljudi koji ne pišu samo hvalospjeve i žele jeftino dokupit…

da sad odlučim kupit ispod 40 komada mi se ne isplati ako želim neku zaradu..stoga sad uistinu nije vrijeme za kupnju…

a da sam imao tu dionicu 30.10 bi je prodao i sačuvao bi puno živaca danas i slijeečih dana..jer vjerujem da će se još mnogo toga otkrit u IGH slijedećih dana..

možda ima neka grupa dioničara PSD. polančec sanader dropulić..u IGH..

Kolega Vedrić svaki put me iznova iznenadite zar niste vi kupovali po 12,5K?[smiley2]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


a da sam imao tu dionicu 30.10 bi je prodao i sačuvao bi puno živaca danas i slijeečih dana..jer vjerujem da će se još mnogo toga otkrit u IGH slijedećih dana..

Kao npr. novi posao u Rusiji. Onda nakon toga dobro 3Q izvješće.[smiley1]
Kako se kolega raspisao, ko da prima plaću za to.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Nevjerojatno kako ovi iz foruma mladih SDP-a imaju volje za prepiske po forumima. Mozda ih i placaju?

by the way, IGH je uhvatio ne 15 tisuca nego 16,5 tisuca. S obzirom da ce uskoro opet tamo, dovoljno je kupiti danas dvije dionice po 13.200 npr za zaraditi jednu natprosjecnu mjesecnu placu kad se cijena vrati gdje je bila a sve u skladu sa trzistem i sektorom, sto je jos ispod cijene s obzirom na najavljene poslove u INOZEMSTVU.

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje

Alo vedricu, pogledaj naslovnicu jutarnjeg, to me jedino razveselilo danas [smiley1][smiley1]

Von Braun, 05.11.2007. u 14:15
“Poštovani korisnici,

Ne bi li podigli kvalitetu komunikacije i spriječili neke isfrustrirane pojedince s očitim viškom slobodnog vremena i manjkom konstruktivnog razmišljanja da uništavaju forum (netko/neki pojedinci su se znali registrirati po noći i postati neprimjerene poruke provocirajući naše korisnike), uvodimo određene promjene u način funkcioniranja forum.poslovni.hr-a.
Promjene će se ticati samo foruma „Tržišta kapitala“ koji karakterizira veća osjetljivost tema o kojima se raspravlja., dok će ostali forumi ostati netaknuti novim pravilima.
Promjena koju uvodimo je „odobravanje poruke novoregistriranih korisnika od strane moderatora prije nego što postane vidljiva drugim korisnicima na forumu“.
Osim rješavanja već navedenih problema, ovime želimo istaknuti važnost pridržavanja naših osnovnih pravila (argumentacije i nevrijeđanja drugih korisnika) pošto će od sada biti teže dobiti korisnički račun s odobrenjem za pisanje na forumu „Tržišta kapitala“. Smatramo stoga da će i korisnicima biti više u interesu da ne dobivaju opomene (prije bi se korisnik nakon što je bio izbačen radi opomena samo registrirao pod drugim imenom).
Glavni cilj svega ovoga je vođenje brige o onim korisnicima koji se pridržavaju pravila i pišu konstruktivno i argumentirano kako bi im omogućili kvalitetniju komunikaciju.”

Molio bi h moderatora da usporedi neargumentirano pisanje kolege vedrica sa pravilima foruma.
Hvala.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Nek netko izbaci fundamente na 13k sa 100 mil dobiti za 07. i 735 mil prometa …

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Davids, citas mi misli, upravo imam kalkulator u rukama i gledam P/E od ispod 20 u sektoru gdje je sve iznad 40

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje


Davids, citas mi misli, upravo imam kalkulator u rukama i gledam P/E od ispod 20 u sektoru gdje je sve iznad 40


ja ne kužim više ovo,onaj vedrić druka dole vi sad gore….daj se više ostavite ove dionice.ko oće nek si računa fundamente,ko neće nek proda ili kupi tak svejedno…što manje dreka u dionici to bolje…nemre sve uvjek rasti..ovo sve je bilo moguće predvidjet onima koji i malo kuže tržište ići će to opet gore jer nema teorije da crveni pobjede

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

New Report

Close