IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Imate na Radio 101 emisiju o IGH i Mesicu

Što govore ?

Glasnogovornik IGH na neodređeno

cadilac:

Imate na Radio 101 emisiju o IGH i Mesicu

Što govore ?

pretpostavljam ništa pametno….

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Može li tko ukratko o emisiji sa stojedinice za nas koji nismo u mogucnosti slusati njihove milozvucne valove?

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje

Hanfa mora reagirati nema smisla ovo,čitam kolumnu u Novom Listu prije par dana,pola prepisano sa našeg foruma…

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Kakva hajka, ali samo nek crveni ne dobiju izbore, sve ce bit OK

420/900 k/p

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Hanfa mora reagirati nema smisla ovo,čitam kolumnu u Novom Listu prije par dana,pola prepisano sa našeg foruma…

Što piše?

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

nakraju ce Mesić svojim izjavama pomoći HDZ da pobjedi na izborima jer upravo je najviše naštetio novim dioničarima ,a kad lupiš nekog po džepu cijelo “kućanstvo “će da se digne na noge…[smiley16]

Vaš link

[b]William A. Ward:[/b] Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.

Ma polako ljudi…………nedajte se smesti. A gdje je kolega vedric?
[smiley1]

IGH opet prvi po likvidnosti.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

evo malo da potkrijepim
http://www.seebiz.eu/hr/burze/polancec-podignuo-podravku%2c-mesic-spustio-igh,1753.html%5Bsmiley9%5D


davids: ” Hanfa mora reagirati nema smisla ovo,čitam kolumnu u Novom Listu prije par dana,pola prepisano sa našeg foruma… ” Što piše?

O pelješkom mostu i dubini mora tamo i teoriji da ni jedan ozbiljniji brod ne može tamo ući

Glasnogovornik IGH na neodređeno

New Report

Close