IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

IGH opet u nebesima[smiley2]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

sad zahvalite presidenteu kaj ste kupili na ovim raznama (ja nemam love[smiley16])

http://whycroatia.blogspot.com/

Ovi koji su prodavali po 12,5 k nek pošalju zahvalnicu [smiley2]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

sad mogu da ustvrdim da su ovo potezi očajnika i naših vrlih fond menađera,,,sad su vidjeli da je vrag odnio šalu..zbog velikog free floata 80% i raspršenosti,,,očigledno su se zaplašili krda zvanog …mito i korupcija…

ali ako investitori ocijene suprotno tivaši nalozi će se rasplinut…

pogotovo ako dođe sdp na vlast, a hoće,,onda će se drugačije razvrstavat karte za stolom

Kao što sam i prije rekao netko se opasno poigrava.Danas Igh sutra to može biti naka druga dionica(pa čak i tržište u cijelini).Nadam se povratku u normalu.,i još jednom neću politiku u moju butigu.


marinko: ” Mislim da bi trebalo uvest temu PA-psihološka analiza.Svakako bitnija stvar od FA i TA. ” psiholoska analiza bi trebala prouciti i to da se odjednom stvorila hrpa novih nickova, pogotovo na ovoj temi, danas broj korisnika varira od 200-220 sto se rijetko vidi… mozda su crveni angazirali i svoje pionire i omladince da pisu po forumima do izbora[smiley9]

Kada bi mnogi političari pazili što pričaju i kako to djeluje na tržište kapitala, nije ispravno na bilo kojoj dionici pogotovo na onoj gdje se nalaze stručnjaci iz Hrvatske, a još su i vlasnici takvog poduzeća. Primjer IGH je veoma rijedak i ispravan jer preko 50 posto firmi su u stranim rukama, kome odgovara da se kritizira poduzeće koje je pobjedilo na najtečaju sigurno opet samo špekulantima.
Nije poduzeće iniciralo projekt niti će ga plaćati, ali najviše plaćaju dioničari koji ulažu u dionice, moramo se osvrnuti da vlast nije negativno ujecala negativno na tržište već sama dio oporbe koja je umjesto da je konstruktivna djeluje dekonstruktivno na tržište kapitala a time i na dionicu IGH, i oni nisu samo dio problema već i cjelokupno tržište koje je postalo globalno selo…..
Primite puno pozdrava
[smiley2]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

..još pojačava kupnja :
Najbolje ponude [ IGH-R-A ] Kupnja Cijena
6 13.250,00
20 13.001,00
4 13.000,00
7 12.800,00
100 12.702,00
Cijena Prodaja
13.350,00 2
13.500,00 2
13.600,00 1
13.700,00 13
13.799,00 14

dr. Leone Glembay, sin Ignjata i prve supruge rođ. Basilides – Danielli (38 godina)

Još kad izađe 3Q i dvije vijesti ,iskreno nisi ti ni glup kolega,zavadi pa vladaj[smiley2]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Još kad izađe 3Q i dvije vijesti ,iskreno nisi ti ni glup kolega,zavadi pa vladaj[smiley2]

Ma neki ovdje provode strah pomoću politike da bi nadokupili. Da nije politike i izbora, ne bi tako
zastrašivali pošten narod.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Nek misli tko što hoće činjenica da nitko osim IGH ne može u regiji projektirati velike stvari a dugo vremena neće ni moći.Certifikati su jako skupi a treba imati pamet što je najskuplje,može Mesić izjavljivati što hoće i raditi paniku jadnicima koji su danas prodavali po 12,5 k a ulazili po 15k možda to i nije loše.Svako zlo za neko dobro…

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Imate na Radio 101 emisiju o IGH i Mesicu


Imate na Radio 101 emisiju o IGH i Mesicu

Dakle,hajka se nastavlja..,a HANFA na produženom vikendu?

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

New Report

Close