IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I sve to samo zato što se el presidente okomio na HDZ želeći pomoći SDP-u. Čini se da im je napravio međvjeđu uslugu te da je u biti ovim padom odmogao SDP-u.

Mislim da bi trebalo uvest temu PA-psihološka analiza.Svakako bitnija stvar od FA i TA.

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

Očito dobro smišljeni potezi kao i cijelokupnja kampanja prije izbora koja se vodi oko tržišta kapitala.

Dio kampanje Slobodna Dalmacija Nedjelja:

http://www.slobodnadalmacija.hr/20071104/novosti01.asp

Mesić (Čačić i Pusička) i SDP na čelu sa dva vrhunska stručnjaka Milanović i Jurčić pokušavaju jednom kampanjom protiv tržišta kapitala zasjeniti dobre poteze HDZ ove Vlade sa dva uspjela IPO (INA, HT) i buđenje tržišta kapitala u Hrvatskoj koja su ta dva IPO a izazvala. Te ispraviti katastrofalne predizborne poteze Ljube Jurčića. Sa tim zapravo pokazuju da im nije stalo do ekonomskog razvoja Hrvatske koja je tek sada jednim dijelom i preko hrvatske burze započinje svoj razvoj, nego samo do fotelja odnosno novog mandata. Ne znam uopće koliko je našim političarima (drugovima) stalo do Lijepe Naše. Moje mišljenje je da im uopće nije stalo do razvoja Hrvatske. Žalosno ali istinito.

evo ponovo se potvrđuje pravilo kaoi sa svih drugih foruma..ne laje pas zbog sela..a svi drugi..kao npr ja koji sam još 30.10. rekao nakon otvorenog da je to veliki SELL SIGNAL, bio sam popljuvan od nekolicine mnogo puta..

i na private i svakako.

meni je samo žao malih koji uvijek nasjedaju na igrice ovakvih špekulanata i gude velike novce…stoga dobro promislit kaj kupujete , zbog čega kupujete jer se lakše da izgubit nego zaradit.

Ne znam zašto se svi živcirate? Pa cijena će ionako kad tad nazad na >16k. To što neki prodaju na ovima ili će prodavati na još nižim cijenama, njihov je problem. Kao što je bio problem i onog lika koji je jedan dan ovoga proljeća, prodao pri zatvaranju burze i srušio cijenu 25%. Jest da su prometi sada malo veći, rezultat će biti isti.


Mislim da bi trebalo uvest temu PA-psihološka analiza.Svakako bitnija stvar od FA i TA.

Slažem se sa vama marinko!
neznam u čemu je problem? pa već odavno se zna da naša ministrica “puše u leđa” IGH…
a samim time je slučajno zaradila cca 18 milijuna…

Pametan covjek zamjecuje sve. Glupi na sve ima neku zamjerku


Mislim da bi trebalo uvest temu PA-psihološka analiza.Svakako bitnija stvar od FA i TA.

psiholoska analiza bi trebala prouciti i to da se odjednom stvorila hrpa novih nickova, pogotovo na ovoj temi, danas broj korisnika varira od 200-220 sto se rijetko vidi… mozda su crveni angazirali i svoje pionire i omladince da pisu po forumima do izbora[smiley9]

“Please, God, Just One More Bubble.”

Kada je IGH dotaknuo 15.500 postavio sam pitanje na forumu:

[center]”Ne čini li vam da je ova dionica precijenjena?”[/center]

[color=grey][i]Ne pozivam Vas ni na kupnju ni na prodaju - odluku biste trebali donijeti temeljem prospekta, a ja vam ga ne nudim. Iznosim samo neka svoja razmišljanja o vrijednosnim papirima koje pratim. [i][/color]

evo krećemo u 12 i 10,,baš me zanima na koliko će biti podrška

Odblokirano! Promjena trenda ili ..?[smiley11]

Kada je IGH dotaknuo 15.500 postavio sam pitanje na forumu:

[center]”Ne čini li vam da je ova dionica precijenjena?”[/center]

Post je bio popraćen analizom osnovnih pokazatelja prema kojima je uz tržišnu kapitalizaciju od preko 2.500.000.000,00 kn, a s obzirom na prihode koje ostvaruje IGH i njegovu veličinu pad bio očekivan.

Sada, meni jedna stvar nije jasna, kako se može jedna INGRA držati potpuno neutemeljeno u oblacima, a IGH se toliko srušit. Puno tu kumuje i SDP sa svojim debilnim porezom na kapitalnu dobit i otvorenim ratom sa IGH. Nažalost, fundamenti su sve manje bitni, dok je utjecaj politike sve izraženiji.

Sve u svemu, čini mi se da sve više ljudi razmišlja kako je do izbora pametnije izvuć svu lovu van iz ovog ludila i pohranit je na neko sigurnije mjesto.

[color=grey][i]Ne pozivam Vas ni na kupnju ni na prodaju - odluku biste trebali donijeti temeljem prospekta, a ja vam ga ne nudim. Iznosim samo neka svoja razmišljanja o vrijednosnim papirima koje pratim. [i][/color]

Najbolje ponude [ IGH-R-A ] Kupnja Cijena
15 12.700,00
10 12.650,00
6 12.611,00
5 12.610,00
10 12.601,01
Cijena Prodaja
13.249,00 20
13.350,00 5
13.500,00 1
13.600,00 1
13.700,00 13

dr. Leone Glembay, sin Ignjata i prve supruge rođ. Basilides – Danielli (38 godina)

New Report

Close