IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


lanica: ” mi smo do kraja tjedna na 5000 kn, pazite kaj vam kažem ” Uz čiju pomoć? Božju ili Mesićevu?[smiley1] Ajmo ljudi dosta crnjaka…….. Čekajmo rasplet.

jel bitno?[smiley1]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


davids: ” Čini mi se da se val širi na ostale građevinare neće ovp proći ovako easy,moglo bi se nekima obiti o glavu[smiley5] ” HDEL opasno klizi. Blokada visi o niti

Koji ministar je tu prisutan idemo tajne službe!
[smiley2]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Umjesto da Predsjednik takvim tvrtkama vani otvara poslovne mogućnosti on ih ruši. Svaka čast. Valjda su sad sretni. To je ona hrvatska da Bog da susjedu umre krava. No, kad pada, da bar padne pošteno. Volio bih se ozbiljnije nakrcati.

Eh da je keša

Hell is Empty and all the Devils are Here

ma to naš “vrli” predsjednik misli na nas male građane… s ovakvim padom nam ne mogu naplatit porez na kapitalnu dobit… [smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

Nije majka klela sina što je kock'o... već što se išao vadit'!!!


Umjesto da Predsjednik takvim tvrtkama vani otvara poslovne mogućnosti on ih ruši. Svaka čast. Valjda su sad sretni. To je ona hrvatska da Bog da susjedu umre krava. No, kad pada, da bar padne pošteno. Volio bih se ozbiljnije nakrcati.

Ovo je odlična konstatacija samo još da nam se jedan poslić u Rusiji potvrdi, neko će moći izjavljivati svaki dan ovakve gluposti a mi ćemo se smijati…[smiley2]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Eh da sam znao da će se ovaj tako lijepo iskrcati ne pitavši za cijenu… No, neki su znali, pa sad trljaju ruke

Hell is Empty and all the Devils are Here

Pa nije mi jasno da dvije Mesićeve riječi vrijede više nego svi najavljeni poslovi. Tu nešto smrdi.

[b]William A. Ward:[/b] Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.

Mislim da je horor na IGH povukao čitav market dolje..[smiley3]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

el presidente de croatia…fuj!


Pa nije mi jasno da dvije Mesićeve riječi vrijede više nego svi najavljeni poslovi. Tu nešto smrdi.

pola tih poslova je politika dogovorila, a tamo uvijek nesto smrdi kad si na drugoj strani….[smiley8]

Moderatora treba zabranit!!!

ljudi koja je to crna vijest
pretrazujem forum i nikaj nemrem naci
hvala

Postanite Eu-robovi

New Report

Close