IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

joj, što mi nije još sjela lova od atgr… [smiley6] [smiley16][smiley15][smiley16]

Nije majka klela sina što je kock'o... već što se išao vadit'!!!

Moram prizanti da mi je i malo drago, jer je pokazalo pravo lice predsjednika. Dobio je prve izbore govoreci kako Hercegovce treba uciti hvatati ribe i to niko nije vidio kao diskriminaciju. Sada opet ista prica samo na udaru su ljudi koji trguju dionicama ali mislim da fondovi imaju malo vise utjecaja i da ce mu se ovo odbiti o glavu.

ovo je presmješno….idemo mi još dole.još 50 kom. na kupnju možda netko popika to pa vozdra

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


Svi režite na Mesića, i s pravom zbog njegovih glupih izjava ali isto
tako ne znam koji je Q bio Radiću da se na Otvorenom tako izravno
svrstava uz HDZ, jer da vas podsjetim. upravo od tada su kola pošla
nizbrdo. Možda je koincidencija ali sumnjam.

Ali u demokratskim državama za kakvu se naš vrli predsjednik “zalaže” svatko smije politički otvoreno reći uz koga je, ali dirati u ekonomiju i izravno u burzu e to je kažnjivo čak i za premijere i predsjednike.

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam

Kad uništiš imovine 250 mil kuna u 10 min onda si veliki čovjek[smiley2]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


kolege, nedajte se zaplasit, proslo je 50 milijuna iznad 14,5 k to vam valjda govori da je ovo namjerno izazvan pad, mali su se uspaničili i to je to..

Tako je, i ja tako mislim. Nema podrške na kupnji uopće. Netko od fondova hoće jaaako jeftino nadokupiti.
Pitanje je tko. Kad nadokupi po npr. 12500kn , onda će sutra biti vjerojatno +10%.
Danas SDP-ovci prodaju, sutra HDZ-ovci kupuju IGH.[smiley1]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

mi smo do kraja tjedna na 5000 kn, pazite kaj vam kažem

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


Kad uništiš imovine 250 mil kuna u 10 min onda si veliki čovjek[smiley2]

Što se sve može učiniti kad si na pravoj poziciji i proći nekažnjeno. Kakva država

Hell is Empty and all the Devils are Here

upravo slusam 101 a Zrinka nositeljica ordenja kralja Mesica napada vladajucu strukturu i govori kako dionica IGH raste[smiley1]…ocito gospodja ne prati burzu[smiley1]… novinarstvo nam se srozava svaki dan sve nize i nize[smiley3]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Čini mi se da se val širi na ostale građevinare neće ovp proći ovako easy,moglo bi se nekima obiti o glavu[smiley5]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


mi smo do kraja tjedna na 5000 kn, pazite kaj vam kažem

Uz čiju pomoć? Božju ili Mesićevu?[smiley1]
Ajmo ljudi dosta crnjaka…….. Čekajmo rasplet.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Čini mi se da se val širi na ostale građevinare neće ovp proći ovako easy,moglo bi se nekima obiti o glavu[smiley5]

HDEL opasno klizi. Blokada visi o niti

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close