IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ovo je umjetni pad ,svi znamo tko proziva i zašto…

naravno da je umjetan. Sve mi se čini da bi mi se do kraja predizborne kampanje dragi HT mogao pretvoriti u IGH…

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

kud plovi ovaj brod?

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

kolege, nedajte se zaplasit, proslo je 50 milijuna iznad 14,5 k to vam valjda govori da je ovo namjerno izazvan pad, mali su se uspaničili i to je to..

LEDO, mlinar, tisak , dalekovod

Ne sumnjam da cemo je brzo opet gledati na 16 tisuca ali ovo je izgledalo pomalo neugodno. Hanfa bi trebala uredovati zbog onakvih izjava predsjednika. Sad treba drasticno srezati sve ostalo i ulaziti u IGH,pogotovo padne li jos malo.

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje

Netko se igra samo da mu poslije ne bu žal.

Joj majko moja. Dobro da imam casha još za dokup. Hvala lijepo drhtavcima koji su prodavali po 13k kuna i
fondovima koji su onu obranu na kupnji od 337kom pomeli u sekundi.[smiley11]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Netko se igra samo da mu poslije ne bu žal.

U par minuta se sve odigralo,tu bi se trebala i Hanfa umiješati i pozvati na red, u zakonu striktno piše da se ovakve izjave ne smiju davati, u Americi baš i ne bi bilo ovako, privatno vlasništvo svetinja…

Glasnogovornik IGH na neodređeno

sad tko vjeruje u fundamente nek kupuje…prema cijeni od 16500 pa ovo je poklon….čujte netko je kupio onih 300 komada. kakve taj ima informacije ili je samo zaboravio pomaknut nalog

Jesmo li u blokadi?

I da, hvala gospodine, svaka vam čast, samo tako nastavite! Ne znam samo jeste li svjesni štete koju činite! Jer ovakve stvari mogu početi uništavati i fondove a onda razmislite kamo to vodi…

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Ovo mi se čini kao super prilika za dokup, samo odakle izvući lovu kad je sve na korekciji [smiley16]
Nekakav kreditić od par 100k kn?

Glas [b]PROTIV[/b] oporezivanja kapitalne dobiti

Svi režite na Mesića, i s pravom zbog njegovih glupih izjava ali isto tako ne znam koji je Q bio Radiću da se na Otvorenom tako izravno svrstava uz HDZ, jer da vas podsjetim. upravo od tada su kola pošla nizbrdo. Možda je koincidencija ali sumnjam.

[b]William A. Ward:[/b] Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.

New Report

Close