IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega Vedrić :

– Linić posjeduje čitavu Rijeku, svi gradski objekti su pod njegovom kontrolom ( inače kao jednog socijal demokrata lijepo ga je vidjeti na njegovom feretiju u marini Ičići,zaradio kako kaže od supruge i plaće)
-viktor lenac je bio kasa SDP-a dok nije posrnuo, Vrhovniku nikad nije suđeno,sdp dok je bio na vlasti nikad nije pokrenuo postupak protiv njega.
-O odvjetniku Marinoviću i njegovoj elegantnoj supruzi koja mjesečno troši na odjeću 40k ne treba ni komentirati. Itd.
Ima i HDZ puno svojih manekena i nije bajan no nemojmo biti licemjeri…

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Malo smo OT i neću više pisati o politici ovdje ,pa nismo u saboru [smiley2]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Moram odgovorit na ovo ma da :

Most će s pristupnim cestama koštat i 5 milijardi kuna, to se još nezna, ako su svi buđeti do sad prekoračeni u kojima su imali prste Kalmeta i društvo, siguran sam da će i ovaj imat isto načelo..a to nas baca u dodatno zaduživanje

Porez na kapitalnu dobit će se uvest u Hrvatsku, samo je pitanje vremena, ali ga ne očekujem još tri godine…moguće da, u slijedećem sastavu vlade to neće biti moguće odradit iz infrastrukturnih razloga…a kad tržište sazrije i stabilizira se pa sasvim je normalo da će se takav porest uvesti.

Dobro ja znam kaj je imovina, a i način na koji sam ja došao do nje i na koji način su neki drugi došli do nje…
ja sam došao do svog kapitala…sate i sate pred knjigom i računalom..godinama, a netko mitom i korupcijom

A to kaj je netko nepošten, ja znam da su ljudi u mom okruženju pošteni, žive od svog znanja i rada… sve kaj imam stvorio sam sa svojom glavom i nit mi ne pada na pamet branit nepoštenje i korupciju..

Prvenstveno mrzim korupciju i ona je rak rana našeg poduzetništva, da stvorimo uvijete, kapital bi sam došao u hr, a danas dolazi mnogo špekulativnog kapitala..

nama treba kapital za razvoj, da nam bdp bude iznad europskog,

SDP neće imat porez na reinvestiranu dobit…

Skrenuli s teme.

Maca protiv krpanja
S rušenjem stadiona slaže se i najpoznatija nogometašica Marija Matuzić, zvana Maca Maradona. Bitno je, kaže, da je kvalitetan.

– Bolje da ga ne obnavljaju jer kad se nešto krpa, ispadne još lošije. Zagrebu treba dobar stadion i meni je svejedno gdje će biti iako bi zbog tradicije bilo dobro da ostane u Maksimiru – rekla je Maca Maradona.

http://www.vecernji.hr/newsroom/sports/football/2947327/index.do

“Please, God, Just One More Bubble.”


Moram odgovorit na ovo ma da : Most će s pristupnim cestama koštat i 5 milijardi kuna, to se još nezna, ako su svi buđeti do sad prekoračeni u kojima su imali prste Kalmeta i društvo, siguran sam da će i ovaj imat isto načelo..a to nas baca u dodatno zaduživanje Porez na kapitalnu dobit će se uvest u Hrvatsku, samo je pitanje vremena, ali ga ne očekujem još tri godine…moguće da, u slijedećem sastavu vlade to neće biti moguće odradit iz infrastrukturnih razloga…a kad tržište sazrije i stabilizira se pa sasvim je normalo da će se takav porest uvesti. Dobro ja znam kaj je imovina, a i način na koji sam ja došao do nje i na koji način su neki drugi došli do nje… ja sam došao do svog kapitala…sate i sate pred knjigom i računalom..godinama, a netko mitom i korupcijom A to kaj je netko nepošten, ja znam da su ljudi u mom okruženju pošteni, žive od svog znanja i rada… sve kaj imam stvorio sam sa svojom glavom i nit mi ne pada na pamet branit nepoštenje i korupciju.. Prvenstveno mrzim korupciju i ona je rak rana našeg poduzetništva, da stvorimo uvijete, kapital bi sam došao u hr, a danas dolazi mnogo špekulativnog kapitala.. nama treba kapital za razvoj, da nam bdp bude iznad europskog, SDP neće imat porez na reinvestiranu dobit…

jednostavno čovjek nemože vjerovati kaj se sve nađe ovdje….prvo ovdje je tema igh ne politika a drugo ako mislite da jurčić, linić i kompanija,pogotovo čaćić, su do novaca došli na pošten način e onda trebate pomoć jer ljudi poput vas samo unazaduju Hrvatsku. Milanović je možda ono za šta se prikazuje al ostali ne valjaju ništa.Mene kao ekonomista zanima gospodarstvo a ako ljubo pigmejac dođe na vlast mogu jedino u krampove uložit i ić tražit zlato i kopat rudu podno sljemena. Korupcija svugdje postoji i nemože ju se iskorjenit a ovo kaj pričate o kapitalu nije vrijedno komentara jer je preprimitivno.

Mislim da bi bilo krajnje vrijeme da se pojedine kolege ostave širenja svoje političko – socijalističke propagande (pri tome poglavito mislim na kolegu vedrića) na ovoj temi, vjerujem da za takve rasprave postoji prikladnija tema. Ovdje bi molio da se rasprava svede na ovu firmu i stvari vezane uz nju.

Iako će sada neki reći da je politika usko vezana uz IGH, ipak mislim da se može konstruktivno raspravljati a da se pri tome ne spominje SDP i HDZ te njihovi protagonisti u svakoj drugoj rečenici.

Toliko od mene za iduća dva tri tjedna. Iskreno se nadam i vjerujem da nam vlada neće pocrveniti, a IGH očekujem iza izbora na 16 + . [smiley2]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Ovo što sam napisao sve, iz toga se može iščitati da je IGH, direktno povezan u klan, građevinsku mafiju,

IGH je privatna firma koja dobija apsolutno sve držvne poslove u zadnjih par godina,,,

Smatram da su neki dioničari direktno u sukobu interesa jer dodjeljuu poslove poduzeću u kojem su sami suvlasnici..pa to smrdi na takav kriminal i korupciju…

I mene kako gospodarstvenika zanima prosperitet ali me isto tako zanima i poštenje i tržišna utakmica, te sam apsolutno protiv bilo kakavih monopola( a smatram da je IGH trenutno monopolist u HR), protiv mita , korupcije i nepotizma.

A to sve što sam napisao niije OT već je nažalost direktno povezano s IGH

Što je onda s HT-om , jesu li i oni monopolisti , pa pobogu nije IGH jedina firma koja je u situaciji da bude monopolista… Uostalom koja bi to adekvatna zamjena ili konkurencija po vama bila za IGH u hrvatskoj????

Nije IGH tražio da bude monopolist , već ni jedna druga firma u stvari nije dorasla poslovima koje su oni u stanju napraviti. To je činjenica , sve ostalo je zavist i ljubomora pojedinaca sa skrivenim planovima i namjerama.

Poz.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Za Vedrica:
Ovo je nevjerojatno, ovo nisi pisao dok tvoji crveni prijatelji to nisu počeli pričat u medijima. IGH 10 godina ulaže u ljude i znanje i zato nema konkurenciju. Daj ohladi malo.

Vedrić je zalutao na ovoj temi,kolega uključite navigaciju [smiley2]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Ovo što sam napisao sve, iz toga se može iščitati da je IGH, direktno povezan u klan, građevinsku mafiju, IGH je privatna firma koja dobija apsolutno sve držvne poslove u zadnjih par godina,,, Smatram da su neki dioničari direktno u sukobu interesa jer dodjeljuu poslove poduzeću u kojem su sami suvlasnici..pa to smrdi na takav kriminal i korupciju… I mene kako gospodarstvenika zanima prosperitet ali me isto tako zanima i poštenje i tržišna utakmica, te sam apsolutno protiv bilo kakavih monopola( a smatram da je IGH trenutno monopolist u HR), protiv mita , korupcije i nepotizma. A to sve što sam napisao niije OT već je nažalost direktno povezano s IGH

hahaha….a ak crveni dođu na vlast njihove firme i firme njihovih drugova neće dobivat poslove?igh ide na sve natječaje i dobiva. najači su mi ovi koji vjeruju u promjene.imao je sdp svoje 4 godine pa pogledaj kaj je bilo.katastrofa ti je razmišljanje.daj se probudi i prestani pisat kao da si ameriku otkrio. najbolje od svega kaj je to vani normalna stvar i drukčije ne možeš opstat.razlika toga i igh je ta da ekipa kuži poso, ti možeš jedan posao nariktati ali ako igh izgradi most koji se sruši nema tog lobiranja i tih ljudi koji mu budu poso više našli.

(Uredio Moderator)

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

New Report

Close