IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


do tih cjena su se već nadebelo insajderi ukrcali, tako da ovo sad vaše branjenje cijene nije ništa drugo već branjenje svog ulaska na ekstremno visoko cijeni..
meni je baš svejedno za igh , ne mislim ga više kupovat, ali sretno onima koji su unutra,,
ali dok je ovako očigledno puno politike u poslu to nije dobro ni za dionicu ni za poduzeće…
smatram da ni jedan strani fond danas ne bi uzeo neku dugoročnu poziciju na ovim cijenam i s ovakvim menađmentom
pa igh ti je pred kraj 2004 koštao oko 400 do 500 kuna znači do danas je rasao nekih 3500%

Neću ni komentirati ovakve nekompetentne izjave. IGH je po ovome ;
1. INGR 2469,77%
2. HDEL 1960%
3. LVCV 1115.84%
4. VDKT 534.76%
5. IGH 435,93%….tek počeo rasti. Firma se počela širiti, imati sve veću dobit, proboj na vanjska tržišta, itd.

Fundamenti nisu bitni, ali u ovom trenutku su jako ispod konkurencije, što znači UP. A politika o kojoj svi pričaju samo reklamira IGH i to za male pare[smiley1]
Evo da usporedim, i Luka Rajić je zbrisao i većina ga je osuđivala zbog toga, ali su jeli i pili njegove proizvode,
i tu nema riječi, tako da oni koji govore protiv IGH koji ni kriv ni dužan stoji, možda će u budućnosti navelike
koristiti njegove usluge.[smiley11]

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


vidim ja da je vas previše ušlo iznad 12 000 pa je sad malo kriza…

Evo može li uvaženi moderirani kolega preporučiti koju bolju dionicu, da sutra prodam neisplativi IGH, i krenem
u pravu zaradu?

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

cijelo tržište je lagano uzdrmano. TA CROBEXA ukazuje na mogućnost ozbiljnijeg pada.
no, još više me zabrinjava izlazak određenog broja ljudi koje poznajem iz tržišta kapitala. ako su oni barem približno reprezentativni predstavnici manjih i srednjih burzovnih igrača, onda slijedi lijepa korekcija.
a u korekciji redovito najviše stradaju dionice tvrtki s najvećim rastom u razdoblju neposredno prije korekcije…
IGH je, pored toga, i politički ovisna firma…
nemam dionice IGH.
trenutno sam 100% u cash-u.
i čekam rasplet izbora.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Predizborna groznica prenesena je i na stranice foruma.Gospodo zaboravljate da Igh nije nikakova udruga građana već gospodarski subjekt koji zauzima značajno mjesto u građevinskom sektoru.

ajde bar sam nešto saznao,,dok smjene doktora za bure, možda i kupim ovu prespektabilnu dionicu…a koliko je pričao protiv sdp u otvorenom nebi se ni čudio da maknu takvog tipa..koji gradi npr 2 maslenice,, 6 tračnog pelješca..i još će možda ispod tog napravit jednog za lokalno stanovništvo..te ..ponton …


ajde bar sam nešto saznao,,dok smjene doktora za bure, možda i kupim ovu prespektabilnu dionicu…a koliko je pričao protiv sdp u otvorenom nebi se ni čudio da maknu takvog tipa..koji gradi npr 2 maslenice,, 6 tračnog pelješca..i još će možda ispod tog napravit jednog za lokalno stanovništvo..te ..ponton …

volio bih da mi netko kaže postoji li projekcija prihoda igh za 2008… ne dobiti, samo prihoda.[smiley11]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


ajde bar sam nešto saznao,,dok smjene doktora za bure, možda i kupim ovu prespektabilnu dionicu…a koliko je pričao protiv sdp u otvorenom nebi se ni čudio da maknu takvog tipa..koji gradi npr 2 maslenice,, 6 tračnog pelješca..i još će možda ispod tog napravit jednog za lokalno stanovništvo..te ..ponton …

[smiley8]

vlad111 – Vi ste u kešu… pa jasno želite još povoljnije jer inače ne bi tako govorili ali zapravo se bojite brzog povratka na više razine da ne zakasnite.

citat :
”no, još više me zabrinjava izlazak određenog broja ljudi koje poznajem iz tržišta kapitala. ako su oni barem približno reprezentativni predstavnici manjih i srednjih burzovnih igrača, onda slijedi lijepa korekcija.”

zabrinjava Vas nešto drugo jer inače zašto bi Vas zabrinjavala velika korekcija kad ste u kešu – Vaše namjere su vrlo očite – isforsirati kod novih i neiskusnih paničnu prodaju i još povoljnije kupiti ![smiley2]


vlad111 – Vi ste u kešu… pa jasno želite još povoljnije jer inače ne bi tako govorili ali zapravo se bojite brzog povratka na više razine da ne zakasnite.

citat :
”no, još više me zabrinjava izlazak određenog broja ljudi koje poznajem iz tržišta kapitala. ako su oni barem približno reprezentativni predstavnici manjih i srednjih burzovnih igrača, onda slijedi lijepa korekcija.”

zabrinjava Vas nešto drugo jer inače zašto bi Vas zabrinjavala velika korekcija kad ste u kešu – Vaše namjere su vrlo očite – isforsirati kod novih i neiskusnih paničnu prodaju i još povoljnije kupiti ![smiley2]

Jasno ko dan kolega. Dobro ste namirisali.
Riječi nekih ljudi su ovdje bez smisla i sadržaja, sama nagađanja, koja vode prema dokupu.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Evo jedno malo ozbiljnije analize mosta Pelejšac:

——————————————————————————–
BISER DANA – Željka Antunović

Business.hr
04.11.2007 12:57
Pročitaj komentare(3)

Možda gradnjom pelješkog mosta HDZ želi riješiti problem beskućnika, da ih smjesti pod njega.”
Željka Antunović, zamjenica predsjednika SDP-a

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Politika ,,vidiš da to ne valja previše u dionicama….pogotovo ne na našem terenu…lagano se okrenu vjetrovi..ali očito da svi pravi investitori to znaju..tak da se klone ovako politički motiviranih dionica..

upecaju se neki menađeri koji su željni brze zarade

Dajte si pročitajte tko je vodeći dioničar IGH –IVAN LEJO dal je to isti Lejo koji je ovdje prijavljen ili nije.. ako je to ista osoba ..vuk dlaku mjenja ali čud nikad

080549387 AKCIONAR D.O.O.

http://www.vjesnik.hr/html/2000/06/29/Clanak.asp?r=crn&c=2

U utorak poslijepodne istražnom sucu Županijskog suda u Splitu privedeni su Mijo Stipić (52), predsjednik nadzornog odbora »Salonita« Vranjic i »Katrana« d.d te prokurist »Gradnja trgovine« i mr. Mirko Mihalj (52), direktor tvrtke HMO, no nakon saslušanja vraćeni su u Zagreb.
Istražni sudac, naime, donio je rješenje o nenadležnosti splitskog suda. Sucu je u utorak trebao biti priveden i Marijan Klarić (50), bivši predsjednik Uprave Hrvatskih željeznica, koji trenutačno obnaša dužnost pomoćnika ministra pomorstva, prometa i veza, ali zbog pogoršanja zdravlja trenutačno je na liječenju. Policiji su nedostupni Ivan Jukić (43), predsjednik uprave »Salonita« i »Katrana«, Franjo Marijić (32), direktor »Novog salonita« Vranjic te Jozo Ćurković (44), direktor i vlasnik »Gradnja trgovine«, za kojima se traga. Kaznene prijave podnesne su i protiv financijske direktorice »Školske knjige« Zagreb, M. P. (44), bivše članice Uprave Hrvatskih željeznica, protiv članova Nadzornog odbora »Salonita«, Zdravka Barišića (36), donedavnog djelatnika MUP-a i predavača na Policijskoj akademiji, Ante Šole (62), pomoćnika generalnog direktora splitskog »Konstruktora«, Mihovila Rismonda (59) te Alojzija Šuprahe (37), donedavnog šefa splitskog SZUP-a. Prijavljeni su i Davor Slišković (44), direktor »Fina Tradea« i suvlasnik »Adut Konzaltinga«, Ivan Lejo (52),

i drugi link

http://www.nacional.hr/articles/view/37124/

Da ćemo dat HDZ-u da nas odvede u bankrot, pelješki most 3 milijarde kuna,,

SDP neće uvesti porez na kapitalnu dobit, niti uvodit nove poreze

SDP neće oporezovat imovinu građana,

1. most će koštati 2mlrd i financira se iz goriva ( to i sad plaćaš kolega)
2.SDP će uvesti porez na kapitalnu dobit to zna i moja mama… za informaciju kolega Slovenija je uprihodovala od tog poreza u 2006. 3,58 mil eura, a nakon uvođenja tog istog ZSE je utrostručio promet i prestigao Ljubljanu.Porez će doći no još je prerano i može imati ozbiljne posljedice za ovu zemlju.
3. Imovina je i kapital u bankama ,dionicama i fondovima i dragi kolega nemojte barem nas ovdje raditi magarcima

Glasnogovornik IGH na neodređeno

New Report

Close