IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo to je prvi post na forumu kupnja

3800 50 kom
3750 19
3733 1
2600 11
2019 11,

do tih cjena su se već nadebelo insajderi ukrcali, tako da ovo sad vaše branjenje cijene nije ništa drugo već branjenje svog ulaska na ekstremno visoko cijeni..

meni je baš svejedno za igh , ne mislim ga više kupovat, ali sretno onima koji su unutra,,

ali dok je ovako očigledno puno politike u poslu to nije dobro ni za dionicu ni za poduzeće…

smatram da ni jedan strani fond danas ne bi uzeo neku dugoročnu poziciju na ovim cijenam i s ovakvim menađmentom

pa igh ti je pred kraj 2004 koštao oko 400 do 500 kuna znači do danas je rasao nekih 3500%

menađmentom pa igh ti je pred kraj 2004 koštao oko 400 do 500 kuna znači do danas je rasao nekih 3500%
[/quote]

Pa dobro čovjeće o ćemu ti pišeš, to valjda ni tebi nije jasno. Uopće nije važno koliko je narasla cijena, ako je podržana fundamentima.


menađmentom pa igh ti je pred kraj 2004 koštao oko 400 do 500 kuna znači do danas je rasao nekih 3500%

Pa dobro čovjeće o ćemu ti pišeš, to valjda ni tebi nije jasno. Uopće nije važno koliko je narasla cijena, ako je podržana fundamentima.

[/quote]

Ja sam napisao koliko je raslo, ovaj iznad mene je napisao da je raslo u zadnje dvije . IGH 435,93%,a ja sam samo dodao koliko je raslo, od 2004..

o kojim fundamentima,,pa o tome nisam rekao ni riječ,,mislim da su postovi jasni ko suza..raslo je..zbog više razloga..ali dal će sad rasti na 30 000 …

koje je uporište da to naraste na 30 000 kuna…kadrovi,, koliko ih ima, dal uopće mogu povečat prihode tri puta..

dajte recite koji su vaši argumenti..


evo to je prvi post na forumu kupnja 3800 50 kom 3750 19 3733 1 2600 11 2019 11, do tih cjena su se već nadebelo insajderi ukrcali, tako da ovo sad vaše branjenje cijene nije ništa drugo već branjenje svog ulaska na ekstremno visoko cijeni.. meni je baš svejedno za igh , ne mislim ga više kupovat, ali sretno onima koji su unutra,, ali dok je ovako očigledno puno politike u poslu to nije dobro ni za dionicu ni za poduzeće… smatram da ni jedan strani fond danas ne bi uzeo neku dugoročnu poziciju na ovim cijenam i s ovakvim menađmentom pa igh ti je pred kraj 2004 koštao oko 400 do 500 kuna znači do danas je rasao nekih 3500%

Kolega Vedric, previše pametujete, ne trebate nam otkrivati toplu vodu.

[b]William A. Ward:[/b] Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.

vidim ja da je vas previše ušlo iznad 12 000 pa je sad malo kriza…

provjerio, prije točno 3 godine IGH je bio na 1100.

INGR, HDEL, VDKT su rasli mnogo jače u te 3 godine.

nisam u IGH pa nemam razloga drukati. dapače, mislim upasti kada ga predizborna histerija, mesić, milanović itd. sruše na bagatelne cijene. pa bilo je jasno već mjesecima da će se u panici zadnjih tjedana kampanje obrušiti na IGH i da će u tjednu prije izbora biti sjajnih prilika, IGH mi je na listi za kupnju upisan u drugoj polovici studenog još od proljeća.


zmrklic: ” menađmentom pa igh ti je pred kraj 2004 koštao oko 400 do 500 kuna znači do danas je rasao nekih 3500% ” Pa dobro čovjeće o ćemu ti pišeš, to valjda ni tebi nije jasno. Uopće nije važno koliko je narasla cijena, ako je podržana fundamentima.
Ja sam napisao koliko je raslo, ovaj iznad mene je napisao da je raslo u zadnje dvije . IGH 435,93%,a ja sam samo dodao koliko je raslo, od 2004.. o kojim fundamentima,,pa o tome nisam rekao ni riječ,,mislim da su postovi jasni ko suza..raslo je..zbog više razloga..ali dal će sad rasti na 30 000 … koje je uporište da to naraste na 30 000 kuna…kadrovi,, koliko ih ima, dal uopće mogu povečat prihode tri puta.. dajte recite koji su vaši argumenti..
[/quote]

Otvaranje instituta u Mostaru, kupovina srpskog instituta, otvaranje podružnice u Albaniji …. Ja samo kazem da je trenutna cijena obzirom na fundamente i potpisane nove poslove fer cijena. Zato ne vidim sell signal na trenutnoj cijeni.

Kako to da Mesić ne komentira visoke dobiti IGH za vrijeme zadnje dvije godine SDP-ove (koalicijske) vlade ??? Da li mu je i tada bila sprega politike i gospodarstva ???

Još jednom iznosim svoje mišljenje u pogledu zbivanja oko IGH.
Sve će se ovo stišati kad završe izbori,a Kurta & Murta podjele fotelje.Jedini gubitnici mogu postat oni koji zbog panike prodaju kvalitetnu dionicu.Sjetite se samo revizije privatizacije u koju su se tako silno kleli.Vraćanje novaca sa Djevičanskih otoka i hapšenje Ivića Pašalića također je bilo sastavni dio njihova ‘programa’.
Da ne budem ‘pas koji ne laje zbog sela’, reči ću da sam u IGH ušao na 4000 kn i ne namjeravam je prodavati barem još tri-četiri godine.U tom međurazdoblju me praktički i ne interesira njena ‘putanja’.Znam što je IGH i koliko se u EU cjeni jedan doktorat iz područja građevinskih znanosti.
Razumjem sve koje ‘svrbe dlanovi’ i koji su u problemima,ali ja sam na burzu išao sa svojim novcem kojeg sam oderedio za investiranje za dionice i nije opterečen ‘povratnim rokovima’
I

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

Ako moram prodavat dionice zbog prljave predizborne kampanje onda ce mi se burza zgadit, nadam se da će ipak sve ostat u okviru normale.

I kolega vedric, nazalost vasi predizborni slogani u potpisu daju dosta nizak kredibilitet vašim postovima na ovoj temi. IGH poslove dobija na temelju stručnosti, a to i sami znate.

Pogledajte samo na što im liče kampanje.Troše milijune kuna na šminku i proizvodnju ‘šuškavaca’ sa svojim ‘ljigavim’ logotipima.Mašu zastavicima koje smo svi mi platili…Zar mislite da je nekome od njih stalo do nas i našeg prosperiteta?A poznato je da jedni i drugi zajedno piju u saboru!I onda se sjete jednom u četri godine da se malo međusobno izvrijeđaju na račun svih nas.Svi oni prolaze,a ostaje rad, kapital i znanje koji netko proizvodi.Danas Jure Radić,a sutra netko drugi.
Dugoročno-isplativo.
Kratkoročno-spekulativno.

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

New Report

Close