IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Burza ne radi, ali to ne znači da ne radi ni SDA. [smiley2]

Nastavlja se kupnja PBZ skrbničkog i prodaja Deškovića. Stanje na dan 2.10.2007.:

1. AKCIONAR D.O.O. 20.086 12,67 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 11.067 6,98 Skrb. račun
3. PBZ D.D. 5.561 3,51 Skrb. račun
4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 4.183 2,64 Skrb. račun
5. ĐUKAN PETAR 4.013 2,53 Osnovni račun
6. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 3.583 2,26 Skrb. račun
7. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./SLAVONSKI ZATVORENI INVESTICIJSKI FOND D.D. 2.487 1,57 Skrb. račun
8. PBZ D.D. 2.454 1,55 Skrb. račun [color=blue]+238[/color]
9. DEŠKOVIĆ ŽARKO 1.988 1,25 Osnovni račun [color=blue]-100[/color]

10. HRANILOVIĆ MARKO 1.913 1,21 Osnovni račun

[color=blue]Mesić: Udar na HDZ preko IGH[/color]

Vaš link
Vaš link
Vaš link
Vaš link

Ne znam da li će ovo biti pozitivno ili negativno za IGH, ali u svakom slučaju evo nam još publiciteta. [smiley2]

Ako nam predsjednik i nedaj Bože budući potencijalni premijer Ljubo ovako nastave, u zemlji i inozemstvu, promovirati uspješna poduzeća, daleko ćemo dogurati…..
Prvo Ljubo shebe posao Varteksu, a sada pedsjednik na ustrb političke kampanje kritizira IGH – jednu od najuspješnijih i najkvalitetnijih tvrtki u Hrvatskoj…
[smiley13][smiley13][smiley13]

Ovako nećemo nikad u Europu…. [smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley1][smiley1][smiley1]

Ko mu je kriv što nije na vrijeme usao u IGH….[smiley2][smiley2] Jos ima vremena ako požuri…..[smiley2]

Who Dares [color=blue][b]Winns[/b][/color] !!!

Asko, 02.11.2007. u 23:45
Mesić: “IGH je zaustavio rast drugih tvrtki. Zbog njegova rasta, u kojem je samo cijena dionice za tri godine narasla dvadesetak puta, druge tvrtke nisu mogle imati takav rast ili su čak propadale. “

Ha ha ha..e već dugo nisam pročitao veću glupost…[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


davids, 03.11.2007. u 00:28
Mesić: “IGH je zaustavio rast drugih tvrtki. Zbog njegova rasta, u kojem je samo cijena dionice za tri godine narasla dvadesetak puta, druge tvrtke nisu mogle imati takav rast ili su čak propadale. “
Ha ha ha..e već dugo nisam pročitao veću glupost…[smiley2][smiley2][smiley2]
[/quote]

Što bi rekao na Ingru tek ili bolje da je CRAL komentirao malo….[smiley2]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

ppeco:

sta meni smeta i bode oci kod IGH je sljedece: IGH i konstruktor se u zadnjih godinu dana na svim najvecim poslovima u RH pojavljuju kao konzorcij ili nova firma u zajednickom vlasnistvu, znaci razne dvorane, stadioni, pos u splitu itd… znaci oni tu imaju zajednicki interes i to j u redu, al ono sta nije u redu je gradnja autopotova gdje je konstruktor izvodac a IGH nadzor, a drzava investitor, e tu bi IGH trebao nadzirat sta konstruktor radi, al po mom misljenju tu se dogada trenutno najveca pljacka u hrvatskoj. pa nije lud IGH svom partneru kontrolirat kolicine i situacije, bolje je potpisat i podjelit lovu.

Dragi kolega vaš nivo pisanja na ovoj temi je jako nizak.Ubuduće se suzdržite ovakvih izjava i iznosite negativne stavove o ovoj dionici na jedan civiliziraniji način .Hvala


Da, pisanje ide IGH na XXXXX k je vrlo visok nivo pisanja.

Ja bih se složio kad bi imali 5 ovakvih tvrtki i kad bi samo ova dobivala poslove,no iGH je jedini u regiji s ovim referencama,možda bi bilo bolje da nam amerikanci ili francuzi crtaju ceste i prodaju pamet to bilo normalno ponekad se pitam gdje nam je pamet…[smiley10]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Što bi rekao na Ingru tek ili bolje da je CRAL komentirao malo….[smiley2]


He he..nije on kriv, jadan što ne razumije što ga savjetnici savjetuju…to već sliči pokvarenom telefonu…

A znate što je najbolje?…kad ga novinar pita nešto izvan naučenog konteksta…..e tad počne grgljati bedastoće iz Orahovice…resursi resursi… he he…mislim da mi Hrvati ipak nismo tako teško zgriješili pa da imamo ovakvog predsjednika…[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

[


davids: ” Što bi rekao na Ingru tek ili bolje da je CRAL komentirao malo….[smiley2] ” He he..nije on kriv, jadan što ne razumije što ga savjetnici savjetuju…to već sliči pokvarenom telefonu… A znate što je najbolje?…kad ga novinar pita nešto izvan naučenog konteksta…..e tad počne grgljati bedastoće iz Orahovice…resursi resursi… he he…mislim da mi Hrvati ipak nismo tako teško zgriješili pa da imamo ovakvog predsjednika…[smiley2]

a kako li ga tek njegovi savjetnici savjetuju po pitanju lustracije 🙂

I love the Smell of Profits in the Morning


davids: ” ppeco: ” sta meni smeta i bode oci kod IGH je sljedece: IGH i konstruktor se u zadnjih godinu dana na svim najvecim poslovima u RH pojavljuju kao konzorcij ili nova firma u zajednickom vlasnistvu, znaci razne dvorane, stadioni, pos u splitu itd… znaci oni tu imaju zajednicki interes i to j u redu, al ono sta nije u redu je gradnja autopotova gdje je konstruktor izvodac a IGH nadzor, a drzava investitor, e tu bi IGH trebao nadzirat sta konstruktor radi, al po mom misljenju tu se dogada trenutno najveca pljacka u hrvatskoj. pa nije lud IGH svom partneru kontrolirat kolicine i situacije, bolje je potpisat i podjelit lovu. ” Dragi kolega vaš nivo pisanja na ovoj temi je jako nizak.Ubuduće se suzdržite ovakvih izjava i iznosite negativne stavove o ovoj dionici na jedan civiliziraniji način .Hvala ” Da, pisanje ide IGH na XXXXX k je vrlo visok nivo pisanja.

Izgleda da je i vama ovaj vlak pobjegao….što se tiče nivoa on je pristojan

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Što se tiče našeg predsjednika,hajka na IGH ne traje od jučer.Glavni razlog je što tvrtka GP DUbrovnik u vlasništvu Stipe Gabrića Jamba nije uspjela dobiti dio kolača u izgradnji autocesta,Ponavljam,Jambo je Mesićev osobni ‘pajdaš’.

Vaš link

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

flavio:

davids: ” ppeco: ” sta meni smeta i bode oci kod IGH je sljedece: IGH i konstruktor se u zadnjih godinu dana na svim najvecim poslovima u RH pojavljuju kao konzorcij ili nova firma u zajednickom vlasnistvu, znaci razne dvorane, stadioni, pos u splitu itd… znaci oni tu imaju zajednicki interes i to j u redu, al ono sta nije u redu je gradnja autopotova gdje je konstruktor izvodac a IGH nadzor, a drzava investitor, e tu bi IGH trebao nadzirat sta konstruktor radi, al po mom misljenju tu se dogada trenutno najveca pljacka u hrvatskoj. pa nije lud IGH svom partneru kontrolirat kolicine i situacije, bolje je potpisat i podjelit lovu. ” Dragi kolega vaš nivo pisanja na ovoj temi je jako nizak.Ubuduće se suzdržite ovakvih izjava i iznosite negativne stavove o ovoj dionici na jedan civiliziraniji način .Hvala ” Da, pisanje ide IGH na XXXXX k je vrlo visok nivo pisanja.

Izgleda da je i vama ovaj vlak pobjegao….što se tiče nivoa on je pristojan


Sinko, ništa meni nije pobjeglo, gledanje u tuđe džepove je bolest ovih prostora, iskompleksiranost kod većine ljudi koji misle zaraditi preko noći je također poznata dijagnoza ljudi sa ovih prostora. Ne boj se za moja ulaganja.
Jedino ljudi sa problemima sa psihom i nedostatkom sadržaja u životu mogu visiti na internetu skoro pa 24 sata i mljet bez prestanka o nekoj dionici. Stvarno za terapiju. Ozbiljnu.
Poprimate obilježja klana (zna se tko su dežurni na ovoj dionici). E sad da li radite za vlasitu ili nečiju korist ostaje drugima da prosude.
Stvarno vas je mučno gledati kako gušite temu besporebnim ponavljanjem već 100 puta rečenih stvari.

New Report

Close