IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo i malo objašnjenja tko prodaje a tko kupuje…

Većina izdanja na monitorima brokera danas su obojana crvenom bojom. Primarni razlog tome je pomalo panična rasprodaja dionica motivirana izvlačenjem akumulirane dobiti. Tmurni oblaci koji su se nadvili nad Zagrebačkom burzom investitore debitante bacaju u očaj ubijajući njihovu volju da se ikada više upuste u burzovne igre.

[smiley1]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Tako je davids, Ž.D. je vec izvodio slicne vratolomije sa 100 komada pa se vracao. Sad je prodao dvjesto… doduse negdje sam procitao da mu je to za novu jahticu od 55 stopa, ali ako ostane sta, ne bih se zacudio da za 3-4 dana na SDA vidimo da se i on zeleni.

E da se prodalo po 16.500 pa opet uslo sa 2.500 tisuca nizim ulazom ali tko to moze znati. Ja obicno cim bi prodao koji komad cijena bi pocela rasti.. Hm. mogao bih sad probati s tom strategijom 😉

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje


Znači ja sam totalni luzer kad sam uletio na 15399 prije tjedan dana.

Nisi i ja sam pomalo dokupljivao od 11k sve do 15,6k ništa strašno ,bili smo u petom mjesecu 13760 na ath,
danas svi gubimo i to je normalno,mene i dalje veseli likvidnost, prosjek ovog vala je na 14,6 i to preko 180mil prometa, nismo umjetno rasli.

Glasnogovornik IGH na neodređeno

pupovac nisi luzer, to je jos tisucu kn jeftinije od najvise cijene.
oprostit cete na senilnosti ako je vec bilo ovdje ali tko nije pogledao malo ove projekcije, svakako bi trebao

http://www.kapital-plus.net/index.php?Vijesti&prikaz=vijest&id=2433

osobito je zanimljiva implikacija IGH za Emerging markets po P/E —->30.142 kn
jos ako Jure podeblja P/E, dolazimo na Arapov sig

dakle pupovac, nisi luzer:)

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje


Tako je davids, Ž.D. je vec izvodio slicne vratolomije sa 100 komada pa se vracao. Sad je prodao dvjesto… doduse negdje sam procitao da mu je to za novu jahticu od 55 stopa, ali ako ostane sta, ne bih se zacudio da za 3-4 dana na SDA vidimo da se i on zeleni. E da se prodalo po 16.500 pa opet uslo sa 2.500 tisuca nizim ulazom ali tko to moze znati. Ja obicno cim bi prodao koji komad cijena bi pocela rasti.. Hm. mogao bih sad probati s tom strategijom 😉

Dokupljujte i mirno spavajte…
[smiley1]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Ja sam bio fino akumulirao na 13500,onda sam se polakomio pa sam dokupio na 15000,ali ocekivao sam da bi me ovo moglo zakaciti na tim razinama…Treba se strpit.

Evo dokupio dvije po 14050 , slusam glasnogovornika, i vi biste trebali [smiley1]


Ja sam bio fino akumulirao na 13500,onda sam se polakomio pa sam dokupio na 15000,ali ocekivao sam da bi me ovo moglo zakaciti na tim razinama…Treba se strpit.

To nije ništa. Ja sam kupovao u izmedju 12000 i 12500, pa sam se polakomio i dokupio prošli ponedjeljak po 16000 nakon onih odličnih vijesti. [smiley2]

Uglavnom, ako nisam prodao kad je palo na 10300, sigurno neću niti sada.

….. Uistinu sam poslije Otvorenog otišao mirno na spavanje.

i ja…i onda se probudio “lakši” za skoro 1.000,00 kn po svakoj IGH dionici koju imam [smiley8]

Od svih građevinara IGH je najmanje pao. Bussines.hr: “Najzaslužnije dionice za potonuće Crobexa su upravo dionice hrvatskog građevinskog čuda. Hidroelektra se u trenutku pisanja teksta strmoglavila 6,54 posto, Dalekovod 6,05 posto, Tehnika 4,17 posto, Ingra 3,59 posto i Institut građevinarstva Hrvatske 3,22 posto. Najbolje se u sektoru građevinara drži jučer torpedirani Viadukt koji je danas korigiran “samo” 0,40 posto”. Znači da se u sveopćem metežu još uvijek relativno dobro držimo.

[b]William A. Ward:[/b] Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.

Pan: “….. Uistinu sam poslije Otvorenog otišao mirno na spavanje. ” i ja…i onda se probudio “lakši” za skoro 1.000,00 kn po svakoj IGH dionici koju imam [smiley8]
[/quote]

Za svaku dionicu koju netko proda postoji netko s druge strane koji je tu dionicu kupio.
Današnji financijski izvještaji nekih firmi pokazuje da dionica firme sa dobtim poslovanjem raste i nasuprot raspoloženja tržišta. A ova firma ne samo to već i izuzetno dobru perspektivu……
Vjeruj mi uz ovu dionicu spavam ko mala beba.

Tamburica svira, MACD EXP9 dira (vidi sliku). Samo da je ne presjece (previse) sutra.. a tko zna, mozda slijedi i odbijanje u slucaju cega bi valjalo pozuriti sa dokupom odmah rano ujutro.

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje

New Report

Close