IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


P.S. Jure i Božo su jucer bili jedno pedeset puta konkretniji i neusporedivo su bolje djelovali od onih zbunjenih s desne strane studija.

amen..[smiley2] [smiley2] [smiley2] [smiley1]

Nije majka klela sina što je kock'o... već što se išao vadit'!!!


Meni osobno se ne sviđa što je Jure Radić u otvorenom nastupio kao bivši HDZ-ov ministar a ne kao stručnjak za izgradnju mostova.

Istina…To mu i ja zamjeram.Trebao se postaviti kao projektant i govoriti samo o struci.

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

Što se toliko sekirate i rasprodajete zlatnu žilu za sitne pare?

S kim misli SDP zamjeniti IGH ako (ne daj Bože!) pobijedi na izborima???
Kako netko već reče na forumu – Bez IGH-ovog projekta ili nadzora se u RH nemože niti rupa iskopat a kamoli zabetonirat a uskoro će tako biti u cijelog regiji, pa vi vidite… s pelješkim mostom ili bez njega…

[b]The bigger the smile, the sharper the knife. [/b]["Rules of Acquisition"]

[color=blue]Berlusconi i Pelješac[/color]

http://www.seebiz.eu/hr/komentari/fore(x)/berlusconi-i-peljesac,1431.html

[color=blue]Sharik Tara: Ulagao bih u puteve i struju[/color]

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/sharik-tara-ulagao-bih-u-puteve-i-struju,1280.html

K/P…

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Svim sudionicima ipo ATGR puno sreće,poklonicima Igh-a nemojte ih čekati dok se vrate jer tada sigurno nećemo biti na ovoj razini!!!!

..


Svim sudionicima ipo ATGR puno sreće,poklonicima Igh-a nemojte ih čekati dok se vrate jer tada sigurno nećemo biti na ovoj razini!!!!

..


kak go ti kažeš murinjo…….inače sam da kažem da pratim sve tvoje postove i mogu reći da su jako konstruktivni i cijenim te jako

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Igh=obrazovanje=znanje cijena?!!!!!

Sve ostalo je magla.

Nije ovaj pad problem,nego pitanje tko su prodavaci…


Nije ovaj pad problem,nego pitanje tko su prodavaci…

Kupci su pametni u svakom slučaju,jer su oni prodavali prije par dana kad je sve divljalo,normalna pojava na burzi…
[smiley1]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Znači ja sam totalni luzer kad sam uletio na 15399 prije tjedan dana.

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

New Report

Close