IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

hoćeš reći da sam pijan?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


hoćeš reći da sam pijan?

A ti hoćeš reći da pričam gluposti ako konstatiram da je nalog od 60 kom na kupnji podrška?I da tone znači da netko dokupljuje tj. usput brani cjenu u slučaju da malo odskliže?
I ne obračaj mi se više molio bih te.

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu


valentine: ” hoćeš reći da sam pijan? ” A ti hoćeš reći da pričam gluposti ako konstatiram da je nalog od 60 kom na kupnji podrška?I da tone znači da netko dokupljuje tj. usput brani cjenu u slučaju da malo odskliže? I ne obračaj mi se više molio bih te.

pusti provokatora, vidis da danima provocira vec

molio bih valentine da se ni meni ne obraca nikada
hvala

“Please, God, Just One More Bubble.”

[smiley2]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Valentine zakuhao si ispričaj se pod hitno i reci da više nikad nećeš…

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Valentine zakuhao si ispričaj se pod hitno i reci da više nikad nećeš…

što sam zakuhao?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Valentine, moj tata je jači od tvojeg…

"The idea flow from the human spirit is absolutely unlimited. All you have to do is tap into that well."

Molim omjer k/p
HVALA

Iskustvo - ime koje čovjek daje svojim greškama

Ima netko informacije kakvo bi otprilike izvješće moglo biti? Ovo je već stvarno previše rasprodaje ako se očekuje izvrsno izvješće.

"The idea flow from the human spirit is absolutely unlimited. All you have to do is tap into that well."


Ima netko informacije kakvo bi otprilike izvješće moglo biti? Ovo je već stvarno previše rasprodaje ako se očekuje izvrsno izvješće.

za desetak dana

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Molim omjer k/p HVALA

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words


davids: ” Valentine zakuhao si ispričaj se pod hitno i reci da više nikad nećeš… ” što sam zakuhao?

U principi ništa imaš malo agresivan pristup
[smiley2]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

New Report

Close