IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa ja mislim da je vecina kupila dionicu dugorocno, poslovi izgradnje bosna, albanija, srbija i bivsi sssr. Perspektiva je tu samo je pitanje vremenski okvir u kojem se promatra dionica.

da li možda netko zna kada izlazi fin. izvješće?!
hvala


da li možda netko zna kada izlazi fin. izvješće?!
hvala

Eno na kupnji paketić od 60 komada [smiley1]
Čini se da je netko izvješće već čitao [smiley1]


mene više brine što se vijesti tako gomilaju, kao da namjerno forsaju fokus na igh

nedavno sam pisao nesto slicno….potpuno se slazem[smiley8][smiley8][smiley8]

Moderatora treba zabranit!!!

i dalje se vodi bespoštedna borba

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Paketić od 60 kom na kupnji je svojevrsna podrška da ne odemo ipod 15 000.Dakle netko brani cjenu…

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu


i dalje se vodi bespoštedna borba

Još malo!
Makar kad vidim kakvu obranu imaju druge dionice, dođe mi da se smrznem.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Paketić od 60 kom na kupnji je svojevrsna podrška da ne odemo ipod 15 000.Dakle netko brani cjenu…

glupost, lupa se prodaji, nekih 150 komada otišlo po prodaji, a ti govoriš o branjenju cijene

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


marinko: ” Paketić od 60 kom na kupnji je svojevrsna podrška da ne odemo ipod 15 000.Dakle netko brani cjenu… ” glupost, lupa se prodaji, nekih 150 komada otišlo po prodaji, a ti govoriš o branjenju cijene

Prodaja se čisti ne možemo dolje u ovom valu smo na 170 mil

Glasnogovornik IGH na neodređeno


glupost, lupa se prodaji, nekih 150 komada otišlo po prodaji, a ti govoriš o branjenju cijene

Lupa se zadnjih 2 tjedna po prodaji. Ali ovi koji izlaze to dobro znaju.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

ja mislim da su namjerno plasirane vijesti da dionica ne padne ko za HT. samo budala bi u trendu pada( vade se novci za atlantic-institucije) plasiro ovoliko pozitivnih vijesti.da se ovo plasiralo prije 7 dana cijena bi bila na 25000kn. po meni loš potez

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

marinko:

Paketić od 60 kom na kupnji je svojevrsna podrška da ne odemo ipod 15 000.Dakle netko brani cjenu…

glupost, lupa se prodaji, nekih 150 komada otišlo po prodaji, a ti govoriš o branjenju cijene

Meni se čini da ti neznaš što pričaš.Ne govorim o prodaji nego o podršci na kupnji.

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

New Report

Close