IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Opet ista igra na IGH…iskrcavanje i nazad u INGR-u… Ponavlja se stalno… Izgleda da je INGRA ipak sigurnija luka…

Mirovinci diktiraju Ingru, ne kažem da je netko izašao pa ušao u Ingru no to je samo mogućnost…što se tiče sigurnosti kolega pogledajte volumene i stope rasta IGH i Ingre zadnjih 6mj. pa usporedite.

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Da rezimiram:
– Vijest o dobivenim poslovima u BiH i Albaniji- cijena pada
– Vijest o mogućim poslovima u Rusiji – cijena pada
– Vijesti vezane za Pelješki most i Dinamov stadion – cijena pada
– VIjesti o mogućem preuzimanju IMS instituta – cijena pada
Što se treba dogoditi da ova dionica trajno ode iznad 16K ili bar iznad 15,5
Mogu samo zaključiti da se investitorima živo fućka za ove vijesti ili da su one već ugrađene u cijenu???

kolega moram reći da se cijena izvrsno drži tj. da minimalno pada s obzirom na to koliki se nalozi izlažu na prodaji. Kada se prodaja malo primiri , cijena će moći na višu razinu. Mislim da će se to dogoditi kroz idućih desetak dana, ali možda se i varam.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

ovdje nema mjesta panici, zar mislite da su oni silni milijuni utuceni da bi cijena ovdje stajala ili padala??

[b]JA SAM BIBER, MORAO SAM PROMJENITI NICK[/b]


Opet ista igra na IGH…iskrcavanje i nazad u INGR-u…
Ponavlja se stalno…
Izgleda da je INGRA ipak sigurnija luka…

Bravo kolega. Vi osobno vidite transakcije, imena investitora?????
Da bi izjavili sa 100% tnom sigurnošću.
Ako to vi radite, ne znači da rade svi.[smiley11]
IGH je postala likvidnija nego INGR-a

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


lanckok: ” Da rezimiram: – Vijest o dobivenim poslovima u BiH i Albaniji- cijena pada – Vijest o mogućim poslovima u Rusiji – cijena pada – Vijesti vezane za Pelješki most i Dinamov stadion – cijena pada – VIjesti o mogućem preuzimanju IMS instituta – cijena pada Što se treba dogoditi da ova dionica trajno ode iznad 16K ili bar iznad 15,5 Mogu samo zaključiti da se investitorima živo fućka za ove vijesti ili da su one već ugrađene u cijenu??? ” kolega moram reći da se cijena izvrsno drži tj. da minimalno pada s obzirom na to koliki se nalozi izlažu na prodaji. Kada se prodaja malo primiri , cijena će moći na višu razinu. Mislim da će se to dogoditi kroz idućih desetak dana, ali možda se i varam.

OK, onda da preformuliram pitanje, zašto se toliko naloga daje na prodaju uz sve ove izvrsne vijesti (ovo je retoričko pitanje tako da ne očekujem odgovor). Što se tiče mišljenja da će se cijena podići na višu razinu kada se prodaja primiri tu se slažem s vama, samo je pitanje kada će se to dogoditi. Mene čudi da se to već nije dogodilo. Bilo kako bilo ja ovu dionicu čuvam pa kako god bude.

[b]William A. Ward:[/b] Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.

Jure je i sam naveo primjer IMS koji nije ulagao u primjenu normi i novih znanja pa sad gdje su ,tapkaju na mjestu i postaju nekonkurentni ,zato IGH ima perspektivu u EU jer se oni spremni za bitku,no istina da većinu to vas ni ne zanima ako ćemo biti pošteni…

Glasnogovornik IGH na neodređeno


lanckok: ” Da rezimiram: – Vijest o dobivenim poslovima u BiH i Albaniji- cijena pada – Vijest o mogućim poslovima u Rusiji – cijena pada – Vijesti vezane za Pelješki most i Dinamov stadion – cijena pada – VIjesti o mogućem preuzimanju IMS instituta – cijena pada Što se treba dogoditi da ova dionica trajno ode iznad 16K ili bar iznad 15,5 Mogu samo zaključiti da se investitorima živo fućka za ove vijesti ili da su one već ugrađene u cijenu??? ” kolega moram reći da se cijena izvrsno drži tj. da minimalno pada s obzirom na to koliki se nalozi izlažu na prodaji. Kada se prodaja malo primiri , cijena će moći na višu razinu. Mislim da će se to dogoditi kroz idućih desetak dana, ali možda se i varam.

Ovakve postove ne treba ni komentirati ja se umorio…

Glasnogovornik IGH na neodređeno

ovo je neka igra. osobno mislim da dionica može potegnut do 20k ali mislim da bude prije do 12k. ovo nema veze s atlantikom

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


bwsmp: ” Opet ista igra na IGH…iskrcavanje i nazad u INGR-u… Ponavlja se stalno… Izgleda da je INGRA ipak sigurnija luka… ” Mirovinci diktiraju Ingru, ne kažem da je netko izašao pa ušao u Ingru no to je samo mogućnost…što se tiče sigurnosti kolega pogledajte volumene i stope rasta IGH i Ingre zadnjih 6mj. pa usporedite.

Danas djelomično prodao INGRU i kupio IGH.

bwsmp:

Opet ista igra na IGH…iskrcavanje i nazad u INGR-u… Ponavlja se stalno… Izgleda da je INGRA ipak sigurnija luka…

Mirovinci diktiraju Ingru, ne kažem da je netko izašao pa ušao u Ingru no to je samo mogućnost…što se tiče sigurnosti kolega pogledajte volumene i stope rasta IGH i Ingre zadnjih 6mj. pa usporedite.


prestanite uspoređivat ingru i igh.to je nemjerljivo.

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


ovdje nema mjesta panici, zar mislite da su oni silni milijuni utuceni da bi cijena ovdje stajala ili padala??

165 mil u 15dana spremni smo za pad i to jaki
[smiley2]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

[smiley2] [smiley2] Spremniji no ikad. Ajmo past na 18k. [smiley2]

What we've got here is a failure to communicate...

New Report

Close