IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

molim omjer k/p, hvala

"The idea flow from the human spirit is absolutely unlimited. All you have to do is tap into that well."

923/895

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Mislim da počinje 2. val…..

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Netko želi opako izaći, opet novi veći nalozi na prodaji, tako da očekujem jedan salto unazad, naravno, ne zadugo.[smiley2]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ali danas i veći nalozi na kupnji.

"The idea flow from the human spirit is absolutely unlimited. All you have to do is tap into that well."


Netko želi opako izaći, opet novi veći nalozi na prodaji, tako da očekujem jedan salto unazad, naravno, ne zadugo.[smiley2]

Ne bih rekao da će biti salto unatrag. Čuvaju fondovi čini mi se ovu granicu 15.5k.
1003/959…i povećava se.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Možete li staviti k/p s najboljim ponudama?

Hvala.

What we've got here is a failure to communicate...


Možete li staviti k/p s najboljim ponudama?

Hvala.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

ovo je neka igra. ova 62 bez problema mogu izać.neko nezna ili neće

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Ova dvojica na kupnji se ganjaju, ali izgleda da su ti manji igrači, molim novo stanje k/p

"The idea flow from the human spirit is absolutely unlimited. All you have to do is tap into that well."


Ova dvojica na kupnji se ganjaju, ali izgleda da su ti manji igrači, molim novo stanje k/p

Kako ti vidiš da se ganjaju?
I ti si na PBZ investoru?
982/934…i raste

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


Ova dvojica na kupnji se ganjaju, ali izgleda da su ti manji igrači, molim novo stanje k/p

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close